Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Nie wiem jak w innych, ale w silniku Audi 2,8 jest pasek długi jak listopadowa noc :mrgreen: i wymiana też trochę taka :?

Tylko średnio te auta nadają się do przewozu warzyw...

:lol: :lol: :lol:

Walnąłem ze śmiechu :mrgreen:

Jak średnio? Nie nadają się wcale :D

Ale prawda jest taka, że jak się popieści to się wszystko zmieści :mrgreen:

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak słyszę to o A6 to bleee :mrgreen: Jeden u Nas ma granatowe A6 2.8. Całe obłożone w chromie. Każdy detal jaki można było by obkleić. Chyba z 2 kilometry musiał tego paska chromu zakupić bałwan u Szczepaniaka. Aaa i niebieski neon pod spodem i mnóstwo niebieskich ledów, 2 rury z tyłu (oczywiście niebieskawy dymek jest, ale tylko z jednej) i parapetnik na klapie hehe :duh: Spróbuję któregos dnia zrobić mu zdjęcia to zobaczycie co za cudo. E36 1.6 ze znaczkami M i światłami lexus kryje się :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czasem wożę warzywa i nie mówcie, że e39 się nie nadaje, w bagażniku jest taki fajny uchwyt na siatkę. W sam raz na parę ziemniaków, dwa pomidory malinowe, jakąś cebulę no i nawet kilka czosnków się zmieści ;)
Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Robić zakupy to co innego bo sam wór ziemniaków wiozłem nie raz i nie dwa, ale jeździć autem na giełdę na handel samochodem z tego co wiem chyba zalicza się do klasy wyższej i liczyć każdą stówę to przesada bo można popłynąć, a raczej rodzice mogą popłynąć.

 

Pół świniaka do e39 też wchodzi jak by kogoś to interesowało :mrgreen: Oczywiście rozebrany już był bo trzeba by było składać siedzenia. Ale bez składania taka 125kg połowa spokojnie by się zmieściła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, to taki żart z tymi zakupami ;)

 

A ja myślałem że kolega poważnie pyta o auto.. Teraz to bym polecił Citroena C15, niezniszczalne auto i potrafi sporo przewieźć. Znajomi wykorzystują w dość wymagającej działalności i te samochody ich najmniej zawodzą, a do tego w cenie jednego wahacza z e39 można wymienić pół auta na nowe. Do przewożenia czosnku tudzież innych warzyw po niepewnych drogach jak znalazł - serio.

Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jakie tematy o warzywach :mrgreen:

Jeden u Nas ma granatowe A6 2.8.

Ale jeden Ford Ka mi się podoba :wink: PS.Nie chodzą plotki u Was w pracy na temat pewnego bukietu kwiatów :mrgreen:

Gdzie stawiacie swoje auta? Nie widać nigdzie i nie wiem kiedy jesteś w pracy :(

Paweł nie kłam bo sam kartofle woziłeś :mrgreen: Co prawda na przyczepce, ale liczy się :mrgreen:

No fakt :mrgreen:

Ale to raz w roku. Zresztą dużo ich było(za dużo), no i jakbym wrzucił do auta z jednego kartofla to Bad Girl pogniewała by się na mnie :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukiet kwiatów? Hmm nie przypominam sobie. Z dwóch bukietów to jest u Nas bo się złapałem z nimi :x Nie wiem jak inni w PKS, ale ja swój mam pod domem :D I nie autosan już tylko Mercedes w automacie :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewożenie warzyw osobówką to pestka.Widziałem na własne oczy jak chłop przywiózł do rzeźni żywą maciorę 200kg maluchem, maciora siedziała w miejscu przedniego siedzenia pasażera :mrgreen: to była rasa biała zwisłoucha,wyglądała jak blondynka. :mrgreen:

 

-też mi się przypomniał adadus :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To was zaskoczę ja wiozłem żywą ''Świnię'' w bagażniku W AUDI A4 jedynie nogi związane były aż 25km.Pamiętam było czerwone światło bo drogę robili i tak zalatywało,że pojechałem na czerwonym dojechałem do babki taką wszyscy zjebe.. dostali,że 200zł od babki nie pomogło nawet do tej pory jak się nagrzeje bagażnik czuć specyficzny zapach a minęło już półtora roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W sumie czytając Twoje posty to mnie to nie zaskoczyło...

Też tak myślę. Rozje.ało mnie to :mrgreen:

Jak kupi od niego auto to się zdziwi na wiosnę jak przyjdzie ocieplenie jakie przyjdą wraz z nią zapachy :mrgreen:

Jeszcze świeże ryby i cebulę powinien wozić i byłby komplet :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra bez żartów Panowie

 

teraz poważnie

 

patrzyłem do 13500 e39 523 no i lipa nie ma nic ciekawego powyżej 10tys dodam,że wpadłem na pewien pomysł jest dużo takich e39 za 8,9tys to nie lepiej kupić taką i od razu władować np lemfoldera za np 2tys+klocki przód tył+tarcze plus tył z 1200zł się zamknie mamy już 3200+800zł i jeszcze 1000 zostaje w zapasie czyli kupując auto za 8 można na nie wydać jak te za 13 ale miec na picuś zrobione nie lepiej tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Odpuść sobie .Proszę cię o to!

Za tyle co ty szukasz to przenieś się do działu E34.

Zastanawiam się nad swoją (za 12 to bym się zastanowił), ale jak wozisz czosnek i świniaki to mówię NIE!!! U mnie pasażerowie wycierają buty zanim wsiądą :mrgreen: .

Pamiętam jak wypucowałem auto i siostrę miałem zabrać ze sobą. Kazałem jej założyć reklamówki na buty :mrgreen: I to nie jest żart.

PS.Wiesz ile kosztuje robocizna za remont zawiasu? Te 3200 to policz spokojnie na sam zawias. Skoro chcesz gaz to w granicach 2,5-3. Nie wiadomo w jakiej kondycji jest reszta. Jak silnik klęknie to jakieś 2 cały słupek, skrzynia to.......................itd.

ODPUŚĆ!!!

A nasze wpisy niczego nie wnoszą tylko robi się śmietnik.

 

 

 

 

 

Adam94 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Edit:

U mnie czas relaksu jest dzień wcześniej :D

DSC_0616.jpg

Pozdro :cool2:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie e34 w tej cenie głupim pomysłem by nie było. Można znaleźć coś fajnego, ale długo będzie szukał. Zawias można wstawiać tam stalowy podobno wytrzymalszy i części są kapke tańsze niż w e39.

 

Ale dalej uważam że takie auto się nie nadaje do tego co ty chcesz w nim robić.

 

Gdyby było takie to łatwe że kupujesz za 8 i dokładasz kilka tys i masz igłe to nie jeden by tak robił. E39 to nie tylko zawieszenie i klocki hamulcowe. Zresztą kupisz i się przekonasz. Szkoda tylko mamy i taty bo ostrzegają Cię jak będzie z kosztami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to ja już sam nie wiem...

 

e46 320d 136km i 150km w dieslu za 16 można 2000/2001 rok mieć tylko no własnie diesel jedno tu jest na + że za 16 można gotową furkę kupić do której nie trzeba bawić się w 3tys na gaz ale cóż e39 2.5 w gazie spali 15 chodz by nawet do 32zł tylko na 100km a e46 niech łyknie w mieście z 8.9 razy 6zł(już zaokrąglijmy) 8x6=48zł to jest różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, 320d jest sporo na rynku i nawet tak za 15 tysi można wyrwać, tyle, że 90% to wy...eby. Już jeden mój ziomuś się napalił jak szczerbaty na suchary i teraz płacze, a taki niski przebieg miała 180 tysi :mrgreen:
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.