Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

tak tylko jak tu dorwać e39 zadbane... te 2.0 kwestia lakiernicza

 

ładne kolory...

rocznik 99.2.0

w środku ładnie utrzymane

 

523 mało strasznie tych egzemplarzy jest i nie ma w czym wybierać a ja dodam nie mam czasu po sprzedaży auta na 3mc szukania itp maks 1 miesiąc i to jeszcze nie wiadomo tak maks 3tyg i trza już coś brać

 

dodam,że w częściach zamiennych tanich się na a4 przejechałem z przegubami zewnętrznymi miałem 4x po 110zł i szlak po 3mc trafiał przeważnie jednego

 

myślę poważnie nad bmw tylko,żeby kupić dobre bo audi mi się kojarzy auto takie do miasta na zakupy itp itp a bmw r6 no,że mocne silniki i wytrzymałe dla tego kieruje się ku bmw audi mi się psuje non stop i co co róż 200,300zł ja rozumiem bmw 98 rok nie młode auto niech się coś zepsuje nawet za 500,600zł ale po np 6miesiącach(Niech to pojedzi trochę tak,zeby nie 3 dni po zakupie już 2tys pakować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle kombinujesz.Chcesz kupić E39 do wożenia czosnku a po sezonie chcesz opchać ,może jeszcze z zyskiem.Życzę powodzenia :lol: a co ze smrodem?

Kiedyś ktoś tu pytał czy E39 ma wyjście na wałek do przetrząsania obornika. :mrgreen:

Ja Ci proponuję Żuka,można czosnku dużo naładować i nad rzekę skoczyć.Z tyłu na pace siana posłać dla wygody,może jakaś autostopowiczka się trafi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
:shock: a co tej niewiaście się stało? :mrgreen:

Nie każda potrafi tak zająć się rurką :mrgreen:

żeby cenzura nie przechwyciła :mrgreen:

:cool2:

No bo te wcześniejsze z blondynką ubraną w nic nam usunęli :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie chodzi oto,że to auto co zakupie będzie na pewno na długo długo na pewno powyżej 3lat

 

w sumie nie ma co kombinować spytam tak a6 c5 1.8T i e39 523 które z nich będzie droższe w eksplotacji itp?

 

 

 

Stary takich tematow jest milion wez poszukaj w googlach... ile tematow tyle opinii

Ja za swoja dalem 13 kola 530D 2 lata temu wszyscy ze mnie je^^ali ze kupilem wrak napewno za taka cene a gowno prawda zrobilem ponad 60k km i wymienilem armor bo wpadnieciu w mega dziure 3 miesiace temu zawieche przod kompletna bo byla ori. Czujnik ABS ( nie potrzebnie bo zgnił kabel :duh: :duh: :duh: )

Olej w skrzyni z filtrem i uszczelka miski. Tuleje z tyłu w belce. Sprezyny tył bo krzywo stała. Pompe wody bo byla juz za glosna oraz zregenerowalem alternetor niby ladowal ale juz tez glosno pracował. I co 8tysiecy wymieniam olej na castrola 0W30 full syntetyk i nie dolewam nic od wymiany do wymiany silnik jest suchutki a naprawde dostaje po dupie ze mna. Na bierzaco filtry oczywiscie... i 2 zbiorniki zwyklej ropy ( czasem z tira :D ) jeden V powera nitro + i nic zlego sie nie dzieje nie kopci nie dymi nic jak widze te naklejki diesel musi dymic to mam ochote wziac klucz i debilowi wyryc na masce ze nie musi..

 

Teraz bede chcial sprzedac bo ogolnie autko dopiescilem nic nie wymaga wymiany ani wkladu finansowego i bede chcial kolo 18

Ostatnio kupione jeszcze felgi z oponami za ponad 3 tysiace

Tak wiem ze musze wymienic ten halogen :D

 

http://images62.fotosik.pl/159/dbe1492bcf0095e1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze czytalem twoje wszystkie posty i ni dziada nie wiem dlaczego 2.8 nie bierzesz pod uwage przeciez to to samo co 2.5 i pali tak samo oc to samo czesci te same no doslownie wszystko a znaczaco wybor wzrosnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić to auto i liczysz każdą setkę. Dlatego nie wiem czy to dobry wybór.

Kupisz i na dzień dobry masz ok 400zł w olej i filtry. Tu się leje syntetyk do tych silników.

Pamiętaj ceny wahaczy. Jeden durny wahacz to 300-400zł a Ty będziesz ładować do auta nie lekkie rzeczy i jeździć po nie najlepszych drogach. Sypną się na raz 3 wahacze i masz niecały tysiąc w plecy a miej pewność, że jak jeden się sypnął to mogą jeden po drugim padać w przeciągu kilku tyg albo miesięcy.

 

Nikt ci nie powie czy się zacznie psuć czyt. zużywać bo mowa o rzeczach eksploatacyjnych po miesiącu tygodniu czy roku bo to nawet najlepsza stacja diagnostyczna nie powie i najlepsze ASO.

 

Gaz to 3tys nie mniej. Oleje i filtry bez jakiegokolwiek innego wkładu to minimum 400zł. Znając życie trzeba mieć na jakąś pierdołe te 500-800zł plus OC jakieś 800zł może oponki na zimę lub lato co też weź pod uwagę bo tu od 16" startujesz rozmiar 225 minimum.

 

Do portfela nie wypada nikomu zaglądać, ale obyś nie zrujnował budżetu rodzinnego bo pewnie na małym handlu koksów nie ma jak to w Polsce bywa a żyć trzeba. Jeszcze z tego co mówiłeś chodzisz do szkoły. Przemyśl to dobrze i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego Dami 92 odpusc narazie jeszcze przyjdzie czas, mama już pewnie nie ma za bardzo siły więc wez to pod uwage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbierałem pieniądze całe wakacje(robota przy czosku) w sumie mi się już kończy ale np wczoraj pojechałem na giełdę o 1 w nocy i o 4 byłem w domu z 1400zł(czosnek na kila) ale cóż jeszcze 1 kurs mojego czosku i tyle będzie z 1000zł jeszcze i,tak sklepana na styk kasa,babka mi 2tys dorzuciła ale mówi jak kupisz wraka nie pokazuj mi się na oczy :D

 

dodam,że głupio trochę tak bo dużo się przy tym robiło co dzień na polu itp pryskać to itp rwać a co lepsze siedzieć od rana do wieczora i obierać itp(to juz rodzicie robili) tata mówi (śmieje się) na węgiel w zimę nie będzie ale bmw będzie na podwórku stało,że tak się uparłem w sumie jak sprzedam auto(to jeszcze babki czosnek mam za te 2tys co mi dala na auto wywieść to już pewnie tym nowym co kupie,plus jeszcze od takiego kolesia trochę)

 

mama mówi nie chce wraka starego widzieć na podwórku a takie e39 2.5 to zss 97roku jest ;/

 

tak,że będę miał z 16 tys ale cóż z tego skoro do np 13mogę szukać auto a 3 drugie na gaz+wymiana oleju itp+ewentualne ubezpieczenie

 

ahh ale jak tak patrzę na e39 ten przód :D do tego napęd na tył w zimę fajnie by się pobawił a tu a4 cóz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mama mówi nie chce wraka starego widzieć na podwórku a takie e39 2.5 to zss 97roku jest ;/

 

Szanuj mamę bo jest mądra, chociaż może się nawet i nie znać na motoryzacji. Trochę na giełdzie zarobiłeś ale pamiętaj że to nie jest czysty zarobek i rodzina musiała X pieniędzy wydać by można było zarobić te pieniądze dzisiaj na giełdzie.

Dużo już przy A4 zrobiłeś i chyba dobrze by było gdybyś póki nie znajdziesz pracy przy niej został. Nie jeden chciał by się "wozić" ałdicą więc nie ma co wybrzydzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Weź też to pod uwagę, że......................

Nic nie wyrwiesz na bawarę jak będzie je*ało tam czosnkiem :mrgreen:

PS. Pamiętam jak w poście nażarłem się śledzi z cebulą i.....................nic nie było przez 2 dni :evil:

:mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jak nie musisz :shock: Co za chłop z Ciebie??? :mrgreen:

No dobra niech Ci będzie. To inaczej.

Zobaczysz, że kobieta Ci nie da .... :norty:

:mrgreen:

Edit:

Chyba, że ta kobieta lubi czosnek :mrgreen:

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ciekawe czy instrukcje mu się przydały???

Mam na myśli te referaty pozycyjne i o antykoncepcji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Myślisz, że Adadus też handluje czosnkiem :mrgreen:

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.