Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież nie ma żółtych kierunków to mógł już podciągnąć pod lift :mrgreen: NO ale nic nie przebije "polaczony z 5 biegowom skrzyniom manualnom"

 

Ale odstępy między klapą a tylnymi błotnikami wygląda okropnie. Palec można wsadzić z jednej i drugiej stronie :mrgreen: Nie wiem jak on to wyrzeźbił ale strasznie się rzuca w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Ja juz swoja sztuke dorwalem pare miesiecy temu. Teraz szukamy cos dla kumpla.

Co mozecie powiedziec o tej sztuce.

Napewno kierownica byla zmieniana bo to 97 rok.

Swiatla z tylu tez chyba nie seryjne.

No i ta antenka z tylu na dachu na 100 %dokladana.

Malo zdjec srodka ale w srode dostaniemy wiecej.

Wydaje sie ze cena za duza jak za ten rok.

No i ciekawe jak polozona jest instalacja gazowa.

Link http://otomoto.pl/bmw-523-C29294166.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy są przedliftowe tyle, że kierunek zmieniony na "biały" normalna rzecz, sam myślałem, żeby taką podmiankę zrobić. Co do kierownicy to się nie wypowiem, bo się nie znam na tym :) innych grzechów nie zauważyłem ;)
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam planuję zakup e39 530d w kombi. W mojej okolicy dość słabo z ogłoszeniami na chwilę obecną, znalazłem jedną sztukę fajną wg mnie godną uwagi ale chciałbym się dowiedzieć co specjaliści o niej sądzą oraz gdzie zaglądać i co sprawdzać przy kupnie takiego auta ponieważ w temacie BMW raczkuję, do tej pory jeździłem całkiem innym wozem. Do auta z tego ogłoszenia mam ok 300km wiec nie chciałbym się zbyt mocno rozczarować wiec liczę na jakieś podpowiedzi.

 

http://otomoto.pl/bmw-530-ksenony-czarna-skora-klima-itp-C29666889.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podobają szczeliny między zderzakami a resztą "budy" zwłaszcza tylny zderzak. Co do przebiegu to jak dla mnie należałoby dodać do niego tak skromnie ze 100 tysi :mrgreen:
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie troszke zderzak jej wisi, zastanawiam się nad tds`em też, ale sam nie wiem tyle ludzie gadają, czytalem już o tym że to zależy w wiekszości w jakim stanie się po prostu kupi czy zadbana czy nie... Ta mi się bardzo podoba i mam nie daleko. http://allegro.pl/bmw-525-tds-kombi-super-stan-bogate-wyposazenie-i3477568254.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tds'a ja bym odpuścił, a ten egzemplarz ma dziwnym trafem z przodu lampy poliftowe, a jest przedliftowy :mrgreen: no a z tyły lampy takie jakie być powinny :)
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg ekstremalnie niski. Co mogę powiedzieć, że firma co zakłada gaz w której ten samochód był jest podobno bardzo dobrym zakładem i znają się na rzeczy.

M pakiet to tylko zderzak co wygląda średnio. Bardzo ładny wzór felg.

Ogólnie zdjęcia słabe i bardzo mało i dużo z nich nie wyniesiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał BMW 530d E39 po lifcie to mogę polecić jeden egzemplarz, który osobiście oglądałem. Prosił mnie o to znajomy z dolnego śląska, ale wyszło tak, że w między czasie on kupił już takie w manualu. Autko jak w opisie w bardzo dobrym stanie, książka prowadzona do końca, prowadzi się perfekcyjnie. Sprawdzałem samochód miernikem lakieru: lakierowany był tylko lewy tylny błotnik, drzwi cieniowane, klapa oryginał, cały przód oryginał. Jedynie co, to na tylnym zderzaku są małe zarysowania, które powinny dać się spolerować. Sam od 5 lat jeżdżę taką przed liftem, trochę km już zrobiłem, więc wiem co nieco jak to auto powinno wyglądać i jechać i na co zwrócić uwagę przy oglądaniu.

 

http://otomoto.pl/bmw-530-d-bezwyp-ful-serwisaso-idealna-C30402033.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób nawet tutaj na forum na lampy anioły i dobrze jest.

Dlaczego? Jeżeli dobry to czemu nie.

 

Nie twierdzę, że nie ma tds'ów w dobrym stanie, ale ja mam niezbyt dobre zdanie na temat tych silników, może dlatego, że naszym kraju silniki te słabo znoszą eksploatację jak najtańszym kosztem. Kilku znajomych miało te silniki i na samo wspomnienie wpadają w delirkę :mrgreen: a co do lamp to jak bym chciał przykozaczyć zakładając poliftowe to zadbałbym też o tył, żeby to jakoś wyglądało. Nie wiem czy tamten egzemplarz był "dzwoniony" ale jak widzę taką "kumbinację" to mi się alarmy włączają. Ale mogę się mylić :)

E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A ja oprócz dobrych wspomnień nadal jestem zadowolony :D

O czym świadczy pasek posiadania auta.I nawet wręcz przeciwnie to prawdopodobnie ostatnie auto z silnikiem diesla bo nie chcę nowszego diesla bo to trupy są. Dlatego w zeszłym roku kupiłem benzynkę o słusznej pojemności.

O jakim tanim koszcie mówimy?

Rozumiem, że M57 dobrze znoszą eksploatację najtańszym kosztem.

Nie popadajmy w paranoję :wink:

a żeby przykozaczyć to zakłada się takie lampy

http://abtuning.pl/images/LPBM16.jpg

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, byćmoże nawet wśród M57 jest wielu "naciętych" klientów, bo tak jak tds ma negatywną "legendę" tak 3 litry w dieslu owiane są legendą niezawodności co nie znaczy, że nie ma tam padlin :mrgreen: a co do ładowania lamp poliftowych do przedlifta to z tego co pamiętam coś tam się gryzie z błędem spalonych żarówek :)
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No co fajne lampy, takie kozackie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Kobieta???? :norty: :mrgreen:

A co do M57-nie uważam tego za jakąś rewelację i z tą legendą niezawodności byłbym jednak ostrożny. W tym momencie nie chciał bym tego silnika, zresztą innego diesla też. No chyba, że 3,0D w W124 :cool2:

Only V8 :cool2:

PS. Myślę ostatnio o M73B54 :D

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że 3,0D w W124 :cool2:

 

PS. Myślę ostatnio o M73B54 :D

 

W124 3,0D jeździ moja Mama,od 1988r.Dzieci i wnuczki uczyły się na nim jeździć, wiec blachy ostro styrane :norty: ale silnik jest jak Dzwon Zygmunta :mrgreen: :mrgreen:

 

Ja też myślę o 12V ale w e31 :)

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.