Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Dziesięcioletnie auto klasy premium z przebiegiem poniżej 200 000 km / i do tego diesel/,to naprawdę jak w totolotka wygrać....

 

Może aż tak to nie, ale przypomina to chodzenie po polu minowym :mrgreen: wiadomo, że auto z przebiegiem rzędu 500 tysi może wykazywać jakieś usterki, ale kupowanie szrotu za grube pieniądze to tak jakby samoudręczanie się :mrgreen:

E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :) ileż to razy ja groziłem mojej buni spaleniem, sprzedaniem i tym podobnym :) ale im więcej w nią ładuje tym bardziej ją kocham :mrgreen:
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie ma co się napalać- przebieg jest dla mnie o tyle istotny o ile byłby realny- no ale jeśli odradzacie to wypada szukać dalej- chciałbym wydać max 30 k- pewnie miło by było jakby skończyło się na 25 ale chodzi mi raczej o coś w miarę pewnego

Nie zakładam że kupię jakieś cudo - samochód ma jeździć :) nie interesują mnie super fajne 19 calowe felgi, nawigacje czy jakieś tam tuningowe dodatki- to ma być auto na co dzień - na dojazdy do pracy:) a że dojeżdżam codziennie 35 km w jedną stronę to szukam czegoś co ten czas będzie umilać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim budżecie można śmiało ciągnąć coś od Hitlera, nawet akcyzę odżałować, bo kupowanie 520d to lekkie nieporozumienia. Skąd Ty wogóle jesteś?
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
I weź tu użyj nieopatrznie jakiegoś słowa :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale jeśli odradzacie

Nie odradzamy tylko śmiejemy się z takich chorych ogłoszeń i fantazji osób które to pisały.

Co można więcej powiedzieć? Trzeba po prostu pojechać i obejrzeć w realu.

PS. Krystian czy kojarzysz może tą Beatę?

http://allegro.pl/750i-5-4-v12-328-km-lift-i3442933710.html

A jakbym se CICHY taką pierdo..ął ??? :think: :D

Podobno ciężko to zagazować. Tak słyszałem.

Tylko szkoda by mi było sprzedać swoją lalkę :cry:

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! :) tego nie wiedziałem, a nie dawno mnie wyleczyli z E38 z tym motorem :) wogóle to wszyscy mnie leczą z E38 nawet z tego 740d :( uwzieli się, czy jak?
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To że wyleczyli Cię z M67 czyli z 4,0d to dobrze zrobili. Jeszcze flaszkę im za to postaw. Natomiast właśnie Stary M60 i M73 są zaje....ste :cool2:

Ja wiem co dobre :norty:

Gdzieś to po Płocku jeździ i mi się tak.............tylko cena jakaś taka za niska.Dlatego jestem ciekaw czy krys kojarzy to.

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Diesel w układzie V, 8 garów i do tego 2 turbiny. Psują się sterowniki i jest problem ze zrobieniem turbin, dlatego kładli to krótko i każdy wolał 3,0d.

Nie wytrzymują w nich automaty jak ktoś sobie pozwala, bo ten silnik ma zabójczo dużo Nm (560 :twisted: ) :D

Nie omieszkam wspomnieć że wymiata to ślicznie, ciąg ma naprawdę świetny.

W sprincie do 100 ma gorszy czas o niecałe 2sek w porównaniu do V12 :cool2:

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W v12 nawet reduktory ciężko pod maskę wcisnąć, ale ogarnięty gazownik przerobi ją zgodnie ze sztuką. Są to dwie instalacje gazowe R6 na 2 kompach. To jak by gazować dwie rzędówki. Wszystko się da ale trzeba mieć doświadczenie i nic złego się nie dzieje. Taka instalacja kosztuje w granicach 7-8tys zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.