Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

W tej chwili to nie wiem czy stać mnie by było na jedno koło od niej.

A to z powodu że kupiłem dwa niezłe piwa, jakieś fajki i paczę gumek :mrgreen:

Baniek też mam dużo tylko pustych :mrgreen: .

Gazownię jakąś by trzeba jeszcze zmotać :wink:

Cihy tak samo mówią o TDS który teoretycznie ma gorsze osiągi nawet od 520I (będę bronić swojego muła)

Na pewno. Tylko tu jest kwestia tego typu że 2,0 jest z czym porównać. TDS jakby nie patrzeć był samotny na placu boju z napędem na alternatywne paliwo.

tylko i wyłącznie na dojazdy do pracy 60 km w dwie strony i czasami łikendowy wyjazd do rodziny 130 w jedna.

To bierz V8 :cool2: Na spoko.

Jak Cię to przerasta to taki 2,5 lub 2,8 będzie idealny. Ewentualnie 3,0d ale z różnych względów osobiście diesla bym już nie brał.

Ta bmw kolegi z forum e39 528i co mi daliscie link już poszła do żyda. Bardzo szybko

Nie dziwne. Auto wyglądało przyzwoicie i cena również.

Ja mam z 20 baniek po paliwie to biorę obydwie :mrgreen: Chcesz jedną Paweł?

Takich to ja po dawnych czasach miałem zapasu na 300 litrów :mrgreen:

PS. Ale ta pierwsza jest świetna. Jeszcze suczkę do tego i......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... :norty: :norty: :norty:

:mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Czaplinka zachodniopomorskie.

Czy ta beemka w tej aukcji nie jest walnieta w prawy bok przy przednim kole. 4 zdjecie. http://otomoto.pl/bmw-523-98-r-2-3-gaz-sekwen-ladna-C28256281.html

 

Ico można o tej sadzic http://allegro.pl/sprzedam-bmw-e39-528-gaz-xenon-ladna-warto-i3095422791.html

Jest jedynie 30 km od mojego domu.

Edytowane przez blaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysy są. Może mała obcierka. Wydaje mi się, że pamiętam tą aukcję z kierownicą sklejoną taśmą izolacyjną. Brakuje też chyba plastików pod silnikiem co widać na 4 zdjęciu. Tył przyciemniony, ale z jednej strony ta malutka szybka nie jest.

Do tego wnętrze brzydkie i biedne.. Mam identyczne :mrgreen:

Szkoda, że nie ma zdjęć jak wygląda pod maską

Ty musisz w końcu którąś obejrzeć i broń Boże napalić się i kupić, tylko przejechać się (nawet drogimi) i sobie ocenić i żeby mieć jakieś porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysy są. Może mała obcierka. Wydaje mi się, że pamiętam tą aukcję z kierownicą sklejoną taśmą izolacyjną. Brakuje też chyba plastików pod silnikiem co widać na 4 zdjęciu. Tył przyciemniony, ale z jednej strony ta malutka szybka nie jest.

Do tego wnętrze brzydkie i biedne.. Mam identyczne :mrgreen:

Szkoda, że nie ma zdjęć jak wygląda pod maską

Ty musisz w końcu którąś obejrzeć i broń Boże napalić się i kupić, tylko przejechać się (nawet drogimi) i sobie ocenić i żeby mieć jakieś porównanie.

 

Dla Ciebie wnetrze biedne dla mnie po jeżdzeniu seatem jest eleganckie he

A co o tej drugiej powiesz tej za 11900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Spójrz Krys nasze strony :D

http://allegro.pl/bmw-520-2-2i-170ps-sedan-import-ful-wzorowy-stan-i3109871725.html

Jest jakiś handlarz w Gostyninie co sprowadza przyzwoite auta. Znam gościa co kupił już 3 auto z Gostynina i zadowolony był z każdego.

A ta na zdjęciach wygląda całkiem, całkiem. No i 2,2 polift

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieje się. Ja lubię swoje czarne wnętrze :)

Druga ma wymienione wnętrze na poliftowe (takiego szukam) i do tego chyba kiere.

 

Na dzień dobry masz do wydania min 300zł o ile tylko czujnik ABS wysiadł. Zobacz na kontrolki jakie się świecą. Może być piasta padnięta, sterownik ABS bądź któryś z czujników. Ze zdjęć dużo się nie powie bo są słabe. ładna felga ładne chyba oryginalne przednie lampy (ale też zmieniane na poliftowe) WIęc ostrożnie z bezwypadkowością ale nie koniecznie. Dużo ludzi zmienia lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
automat super sprawa a ta z linka poza słabo spasowanym przodem niczego sobie za te pieniądze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten beż ale brak wielofunkcyjnej kierownicy i nie wiem czy cena jest adekwatna. Tamta beta kolegi z forum była za 11900 i pewnie cena jeszcze spadła po targach.

Nie żebym odrazu mówił, że za droga może warta jest tej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor fantastyczny! Szczególnie jak sobie pomyślę, że sam mam titansilber, czyli mega pospolity i taki, którego w założeniach przed zakupem kompletnie nie chciałem ;) Ale czego się nie robi dla ogólnego stanu.

 

Co racja to racja jednak jeżeli samochód wizualnie nie odpowiadałby mi a silnik niby ekstra to i tak bym odpusił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No są pewne granice. Ale e39 jest sam w sobie po prostu pięknym samochodem i kolor to tylko wisienka na torcie.

Zresztą, zwykle przed zakupem samochodu robię jakieś założenia, które potem weryfikuje rzeczywistość. Także kupując e39 miało być czarne (a przynajmniej nie srebrne), z shadow line i białymi kierunkami - żadnego z tych założeń nie udało się spełnić ;) Zmianie uległ też docelowy silnik, bo początkowo myślałem o 520d, skończyło się na szczęście na 525d, a teraz i tak żałuję, że nie wziąłem 530d ;) Ale kluczem do wyboru samochodu jest ogólny stan, nie spełniał do końca moich kryteriów jeśli chodzi o detale stylistyczne, ale za to był "jak nowy". W porównaniu do wielu pokracznych, skrajnie zmęczonych cudaków jakie oglądałem, to po prostu nie ma porównania, nie zastanawiałem się nawet 5 minut i ten srebrny lakier i chromy ani przez chwilę mi nie przeszkadzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się przejechał i zobaczył to auto. W Twojej kwocie się zmieści, gaz założony, trzeba tylko go przetrzepać dobrze, pod kompa podpiąć. JAk wszystko ok, brać, wymienić płyny eksploatacyjne i przez pierwszy tydzień spoglądać na nie co chwilę przez okno z niedowierzaniem :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ten moj znajomy podejrzewa ze ta beżowa to moze byc taksowka i narazie nie moge sie dodzwonic. Chyba pojedziemy ja zobaczyc bo niedaleko tez stoi druga w skorze srebrna za 12500 w lpg.Wiec jak nie ta to moze druga warto jechac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.