Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie widać na pierwszy rzut oka, że zadbana - wszystko w oryginale, felgi też m-pakietowe tak samo jak wloty powietrza na błotnikach nie wspominając o super wydechu dodawanym gratis do m-pakietowego zderzaka. I nic nie jest dokładane jak to robią inni. A zadbana skórzana tapicerka i zadbane opony.. jak by była na sprzedaż jak swoją kupowałem to na pewno bym wziął tę bo zadbana.. :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kraj wroga (DE) za połowę tej kwoty (może ciut więcej) kupisz egzemplarz w identycznym stanie. Swoją drogą interesując się e39 za prawie 60k. Albo masz dużo kasy, albo masz dużo kasy i nie znasz cen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam , Rozglądam sie za nowym autem już jakis czas,cały czas latałem dieslami E46-320,330D(obecnie), E39-530d , miedzy czasie E60 520d ale w automacie i to nie bardzo jechało. Od jakiegos czasu chodzi mi po głowie benzynka :D kombinuje jak moge i zeby cos trafic porządnego to trzeba miec farta w tej Polsce.

co myślicie o tym wózku, kolega mi pokazał tą strone ale ceny chłopaki maja dosc duże i ciekawe czy naprawde tak jest jak opisują :

 

http://www.gieldaklasykow.pl/bmw-540i-e39-2002-57000-pln-zawiercie/

 

 

Nie ten dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E39 w tej cenie ? Owszem ale eMka :D Wczoraj na allegro wyskoczyła niebieska e39 M za cos koło 60k i dziś jej już niema :)

 

Chyba ze kolego cenisz sobie " oryginalność " wtedy świetną propozycją może być --->> http://allegro.pl/daewoo-tico-cabrio-idealny-prezent-i5549093815.html

( to tak półżartem oczywiscie bo zara mnie bedą hejtować ) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem sie innej raekcji z waszej strony heheh :) akurat to był tylko przykład :/ wychodzi na to że dośc głupi z mojej strony.

Nie jestem zarobionym bananem po rodzicach, na wszystko sam zarobiłem także mam przeznaczone jakas tam gotówe a czy wogóle ten model to jeszcze nic nie jest pewne najlepiej to bym przyjął 530i i myśle ze byłaby gitara :) to proszę nie kojarzyć mnie z jakimś zarobasem :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jakby ktoś miał jakies propozycje konkretne to zapraszam na PW ( płace jak za prezydenta ) :lol: i przepraszam za tamten przykład nowy jestem to mi wolno :) kasuje ta strone z tymi klasykami od kopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy zadbanego? Właśnie ktoś wystawił białą E39 na internety i widać, że jest zadbana. A kosztuje prawie 9 tys.

 

Poza tym na moje niwielkie przebiegi ok. 7500 km rocznie nie ma sensu diesla.

 

Ona nie jest zadbana. Ona jest bezsensownie doinwestowana w jakies smieszne tanie dodatki. Nie wiemy nawet jak pomalowana i czemu (obstawiam rdze i stluczke, raczej poważną).

Tam foty są specjalnie tak zrobione, zeby nie bylo widac elementów wnetrza ktore sie zużywają, wiec jak mozna stwierdzic ze jest zadbana? Jest mnostwo fot z zewnatrz, które maja przyciagnąć laików takich jak Ty perłowym lakierem, M-pakietem i bajeranckimi felgami.

 

Na pewno za te 9 tys zł da sie kupic w Polsce duzo lepsze e39. Choc pamietaj ze to drogie auto w eksploatacji i czekają Cie spore wydatki, pakiet startowy i potem naprawy...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam kupiłem samochód z środkowej stawki cenowej (można powiedzieć, że dokładnie w połowie wszystkich cen) i jeździłem furą 2 lata bez najmniejszych problemów, najmniejszych. Uważam, że jak na pierwszy w życiu samodzielny zakup "okazyjnej" furki wyszedłem na tym super. Auto sprzedałem 2,5 tys drożej niż je kupiłem :) Sprzedałem tylko dlatego, że chcę zamienić sedana na kombiaka.

 

Róznica jest taka, że Ty kupiłes/sprzedałes Rovera 620 jesli dobrze pamiętam. Czyli wyjątkowo nie chodliwe auto. Tego typu auto rzeczywiscie jest dużo łatwiej kupić tanio w bdb stanie. Bo taki wynalazek cięzko sprzedac, i sprzedawcy muszą obnizyc cene nawet za bdb sztuke, jesli wogole chcą sprzedac...

 

Mam przykład podobny jak z Twoim Roverem: ostatnio ktos z bliskiej rodziny sprzedawał Peugeota 406 z 2000 roku. Pierwszy włascicieli, salon PL, 2 elementy malowane, klima, bogate wyposazenie, przebieg org ponizej 150 tys km. Poszedł tanio, ponizej 6 tys zł, bo to niepopularne nie chodliwe auto. A auto naprawde w swietnym stanie, nie bałbym sie nim na koniec Europy jechac. Ale niechodliwa marka

 

Na rynku BMW jest inaczej. Rynek jest zalany trupami, a jak sie trafiają jakies perełki to ludzie szybko je wykupują. Poza zwykłymi fanami BMW, takze handalrze je chętnie biorą, bo to po prostu chodliwe auta.

Wiem, jak szukałem dobrego 540i e39 kiedys. Potrafily sie w 2-3 dni sprzedac od wystawienia ogłoszenia. Podczas gdy trupy wisialy doslownie po rok w ogłoszeniach.

 

Takze kupienie dobrego auta BMW w dolnych widełkach cenowych, moim zdaniem, jest malo mozliwe. Może w średnich jest wykonalne, ale to i tak 1 sztuka na 10 jest warta uwagi.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Po mału rozglądam się za autkiem dla siebie. Ogólnie szukam Diesla, a że Ojciec i ja jesteśmy za BMW (Ojciec ma e46 fl 318d), szukam BMW (kaska na auto to +/- 8000zł)

Tak sobie przeglądam ogłoszenia na OLXie i wpadła mi w oku taka e39: http://olx.pl/oferta/bmw-seria-5-2-5-tds-warto-okazja-zaobacz-CID5-IDaQie3.html#ab56a746d2

Na pierwszy rzut oka ładnie wygląda, trochę małe koła ale to bym zmienił na 17'. Silnik tds trochę słaby (ale to bym zrobił chip tuning u Bagora), szkoda że nie CR ale za tą cenę. Co o niej powiecie tak na 1rzut oka? Macie jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

270 000 km w 16 letnim sprowadzonym e39 - :mad2:

W życiu bym nie kupił tak starego auta z dieslem.

 

To 270 to i tak teoria. Poza tym, na zdrowy rozum: za ile musiał facet je kupić w Niemczech, skoro już tutaj po opłata sprzedaje za 5700 i najwidoczniej na tym zarabia? A koszty wyjazdu, zakupu, opłaty itd. Dobre E39 się zaczynają od 10 tysięcy, jak dla mnie.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omegi są na maksa skatowane bo robole w nich drabiny i cement wożą na budowy :D

 

Potwierdzam. Na wszystkie Omegi, które widziałem były 2 zadbane. Jedna duża benzyna, a drugim dieslem emeryt jeździ już z 6 lat. Omegi mają taką wartość rynkową, że zadbanej nikomu się nie opłaca sprzedawać, ergo, wypycha się te, które generują koszty itd.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie muszę ale mam dojście do paliwka :8)

 

PS ogólnie biorę inne marki pod uwagę ale BMW to jest to co bym chciał mieć :D

 

Kolego jak musisz juz miec diesla i BMW, to w tym budzecie szukaj e36 TDS. Da sie w tych pieniadzach juz trafic cos jezdzacego i solidnego. E39 szczerze radze, odpusc.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam namiar na e36 tds. Tylko, że jest 100 km od Wrocławia w stronę czeskiej granicy. Ale mogę polecić bo fura jest po remoncie blachy pomalowana całą oprócz dachu. Ma samodzielnie dolozona klime i webasto oczywiście wszystko działa. A cena między 3-4 tyś i jest to sedan. Jeszcze zapomniałem dodać że pompa jest składana przez jego samego (on mechanik jego ojciec blacharz i maja swój warsztat) i działa bardzo dobrze. Jest on właścicielem od kilku dobrych lat. Myślę że za ta cene jest to bardzo dobra oferta. Co do wnętrza to jak to w e36 trzebaby ogarnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.