Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Nie koniecznie modelowo.

W większości krajów nie zwraca się uwagi tak na rok produkcji.Tylko u nas kupuje się rok samochodu co jest chore.

W papierach auta np. z Niemiec nie ma daty produkcji tylko jest data pierwszej rejestracji i przy rejestrowaniu w Polsce ta data jest przyjmowana jako rok produkcji.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż strach pomyśleć co będzie jak będę swój samochód sprzedawać. 400tys na pewno mu stuknie nie wiem czy nie będzie 500.

Auto praktycznie nie do sprzedania albo za 2-3tys nie więcej.

 

ZAKLEPUJĘ! PIERWSZY BYŁEM, PIERWSZY!!!

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dziś humor forumowiczom dopisuje :) Jestem teraz w rodzinnych stronach czyli Biała Podlaska i całkiem niedaleko jest do obejrzenia e39 535 :) Czy ktoś skusi o ocenę tego autka :)

http://otomoto.pl/bmw-535-bmw-e39-535i-v8-C31831094.html

Dzisiaj oglądałem to autko i muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony. Autko jak na ten rocznik prezentuje się całkiem dobrze, skóry w środku w dużo lepszym stanie niż beemki z roku 2001-2003. Silnik czysciutki nie miał wycieków a autko stoi juz dlugo w jednym miejscu bo cale w kurzu bo wlasciciel w Belgii jest a jego ojciec je sprzedaje. Co do mankamentów to autko na pewno mialo jakąś wypadkową przeszlość szyba przednia nie oryginalna choć BMW:) Na pewno też był odkręcany lewy błotnik i ogólnie lewa strona od kierowcy jest podejrzana :) Reasumując wydaje mi się że autko jest warte swojej ceny, kilka rzeczy zostało wymienione i zostało ono przygotowane do dalszej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poważnie się zastanawiam:) Co do koloru to może i mi nie do konca to pasuje ale na coś trzeba się zgodzić nie jest to auto z fabryki kiedy wybierasz sobie co chcesz mieć a czego nie :) Skóra może i nie najlepiej dobrana za to w stanie bardzo dobrym :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No.

Jazda z Tobą to same w sobie niezapomniane wrażenia :mrgreen:

Ja też nigdy nie zapomnę o tych 200 na Łukasiewicza :mrgreen:

No to miejmy nadzieje że kolega w ogóle przyjedzie.Wiem jak to jest z umawianiem, też miałem niejedną okazję się przekonać. Bo umówiliśmy się z klientem, a klienta nie ma.Wtedy wkurzasz się tylko bo nie wiesz co zrobić, czekać czy nie czekać.Ilu zainteresowanym odmówiłem :duh:

Teraz wiem, że jak jest ktoś chętny to się nie patrzy na nic i sprzedaje.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jakoś nie napalam na sprzedaż. Będzie konkretny kupiec to ok. Ale wiem ile w autko włożyłem, jak wygląda i jeździ dlatego za pół darmo nie oddam. Dlatego jak usłyszałem jedną propozycję od handlarza ze stolicy to mało się nie popłakałem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak jak auto ma hak to się już do niczego nie nadaje, takie auta powinny być sprzedawane w dziale uszkodzone.

 

Gdyby kolega przeczytał mój post trochę wcześniej, to wiedziałby co mam na myśli. Nie napisałem, że hak dyskwalifikuje to auto, tylko w wypadku diesla kombi (bądź co bądź konfiguracja użytkowa samochodu) ryzyko, że ktoś na tym haku "trochę" kg. przewiózł jest dość duże :norty: równie dobrze mogła jechać raz w roku mała przyczepka z gratami, a równie dobrze co tydzień laweta z Francji z autem. A sprzedający na pewno prawdy w tym zakresie Ci nie powie. Tak właśnie napisałem w jakiś poście w tym wątku parę stron wcześniej i do tego odnosiła się moja wypowiedź, że hak holowniczy nie wróży niczego dobrego :wink:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie. Głównie chodzi o mechanikę. Wizualnie każdy robi po siebie dlatego wszystkie oryginalne graty daję z autem bo nie każdemu mogą się podobać np. klosze z czarnym kierunkiem czy czarne nerki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie mogę uwierzyć że je sprzedajesz :mrgreen: Tyle czasu i kasy na części które byłe nietanie remont skrzyni i pod młotek bo mocy mało :mrgreen:

 

Biednego wyposażenia nie masz a w dzisiejszych czasach kiedy ceny części spadły lepiej kupić pewniaka i sobie doposażyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a na tańce leci bańka po bańce............ :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy kolega się zjawi. Widać niby że szuka auta bo wkleja co chwilę jakieś ogłoszenia. Stan auta powinien mu pasować bo naprawy i wymiany które robiłeś są na ładną sumkę. A jak się chce to doposażyć auto można bez problemu.

"Kolega" przyjedzie bo mam w niedzielę trasę Biała Podlaska - Piła i przejeżdzam przez Warszawę i do Płocka żaden problem podjechać i obejrzeć :P Jeśli tylko nie będzie klęski żywiołowej albo innej tragedii to w niedzielę obejrzę na żywo tego potworka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tablica.pl/oferta/bmw-e39-sprzedam-zamienie-CID5-ID4Gd6N.html#

 

Panowie, co sądzicie o niej? Dzwoniłem i gość mowi że wychodzi rdza na tylnej klapie i przetarty jest fotel kierowcy, przebieg 290 tysiecy. Raczej uboższa wersja z tego co widac, szyby na korbke z tyłu, lampy zmieniane. Co sądzicie o e39 i silniku 2,0? Głównie jestem nastawiony na 2,5 ale ta jest blisko... no i w sumie sam już nie wiem :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.