Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

W zdekodowanym VINIE pisze,że to auto z Włoch. :duh:

Zobacz na różnicę w przerwie na ostatnim zdjęciu między silnikiem a obudową chłodnicy.

Takie auta w kombi mają monstrualne przebiegi na zachodzie więc te 170 tysi to tylko bajeczka dla naiwnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język oryginalny komputera w języku włoskim i oryginalna instrukcja obsługi pojazdu w języku włoskim, więc wnioski nasuwają się same :wink: chyba, że wcześniej było sprowadzone z Włoch do Niemiec a później z Niemiec do Polski. Tylko który Niemiec kupuje auto używane we Włoszech? :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zdekodowanym VINIE pisze,że to auto z Włoch. :duh:

Zobacz na różnicę w przerwie na ostatnim zdjęciu między silnikiem a obudową chłodnicy.

Takie auta w kombi mają monstrualne przebiegi na zachodzie więc te 170 tysi to tylko bajeczka dla naiwnych...

 

Oj tam, oj tam, może sprzedającemu jedno zero gdzieś z przebiegu uciekło :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wtedy data produkcji się zgadza :D bo italiańcy wpisują w kwitach datę pierwszej rejestracji w icj pieknym kraju. Potem turas ciągnał ją przez Niemcy na lawecie więc w Niemczech jakby była :D przez chwilę, ale była.. :mrgreen: Wg. mnie to ona dobrze jeb.. była z przodu :)
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki chlopaki :) Nic tylko trzeba będzie dalej szukac :) Tak jak myslalem nie bedzie to taka prosta sprawa aby to auto kupic :P

 

Mówię (piszę) Ci, jedź obejrzeć tego 530i w manualu do Legnicy, co link wrzuciłem wcześniej, albo chociaż zadzwoń, bo auto wygląda przyzwoicie :) sam bym chyba jechał je obejrzeć, gdyby nie to, że miesiąc temu auto kupiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki chlopaki :) Nic tylko trzeba będzie dalej szukac :) Tak jak myslalem nie bedzie to taka prosta sprawa aby to auto kupic :P

 

Mówię (piszę) Ci, jedź obejrzeć tego 530i w manualu do Legnicy, co link wrzuciłem wcześniej, albo chociaż zadzwoń, bo auto wygląda przyzwoicie :) sam bym chyba jechał je obejrzeć, gdyby nie to, że miesiąc temu auto kupiłem :wink:

 

Wszystko pieknie ładnie w tej bemce w legnicy tylko ze jak juz wczesniej pisalem ja nie jestem specjalista w dziedzinie motoryzacji i sam jednak nie odważylbym się jej kupić a nie znam nikogo w tych okolicach kto móglby mnie wspomoc w zakupie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takie mienie przysluguje jak się gnije "tam" powyżej roku, chyba, że znowu coś zmienili :?

Ogladalem kiedys w niemczech volvo, ktore bylo poczatkowo zarejestrowane w czechach bo tam mieszkal wlasciciel a pozniej sie przeprowadzil.

 

Ok dzieki chlopaki :) Nic tylko trzeba będzie dalej szukac :) Tak jak myslalem nie bedzie to taka prosta sprawa aby to auto kupic :P

 

Mówię (piszę) Ci, jedź obejrzeć tego 530i w manualu do Legnicy, co link wrzuciłem wcześniej, albo chociaż zadzwoń, bo auto wygląda przyzwoicie :) sam bym chyba jechał je obejrzeć, gdyby nie to, że miesiąc temu auto kupiłem :wink:

 

Wszystko pieknie ładnie w tej bemce w legnicy tylko ze jak juz wczesniej pisalem ja nie jestem specjalista w dziedzinie motoryzacji i sam jednak nie odważylbym się jej kupić a nie znam nikogo w tych okolicach kto móglby mnie wspomoc w zakupie :P

 

Wez ja do ASO, zaplacisz pare setek ale bedziesz wiedzial co jest nie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takie mienie przysluguje jak się gnije "tam" powyżej roku, chyba, że znowu coś zmienili :?

Ogladalem kiedys w niemczech volvo, ktore bylo poczatkowo zarejestrowane w czechach bo tam mieszkal wlasciciel a pozniej sie przeprowadzil.

 

Chodziło mi o nasz piekny kraj, nie wiem jak to wygląda u sąsiadów :)

E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w ASO sprawdzą Ci wszystko, blacharkę, silnik (kompresję, itp.), zawieszenie, błędy w kompie. Podczas oględzin nawet z dobrym fachowcem jest ciężko wszystko ogarnąć. Przy aucie za 25 tys. warto te kilkaset złotych poświęcić :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.