Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

witam, nie chce mi się zakładać kolejnego wątku dotyczącego zakupu samochodu więc tu pytam . Jaką kwotę powinienem sobie przygotować na kupno E39 w dieslu, najlepiej 530, wymagania rok minimum 2001 Edytowane przez kamyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nie chce mi się zakładać kolejnego wątku dotyczącego zakupu samochodu więc tu pytam . Jaką kwotę powinienem sobie przygotować na kupno E93 w dieslu, najlepiej 530, wymagania rok minimum 2001

Od 5000zł do 40000zł,dolan półka szrot do remontu generalnego,a górna taki wozik jak ma kolega,wyszła mu dokładnie 10tys.euronów :norty:

viewtopic.php?f=156&t=159390 --to jest samochód.

BTW>> zadałeś durne i nie poprwne pytanie,ale cóż ,ja nie widziałem e93 z budą 5er--mały błąd. :P POzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30k i ani zlotowki wiecej ani mniej. Bzdurne pytanie zadales!!!

hej a jaki motor planujesz?wiem ze w polsce handluja mocno oszukanymi autami,jezdze 530 ia nigdy niemialem z nia zadnych problemow,160000przebiegu,ostatnie 3 lata 35000,samochod kupiony tu ,niebyl sprowadzany,a co zawsze za tym idzie cofany na liczniku i dopiero od tego momentu pilnowany,w tutejszym systemie,chce kupic e60,i moge sprzedac,samochod bez zadnych ukrytych niespodzianek,wiem ze warto,sam mialem kiedy dwa auta z niemiec,nawet wspominac niewarto jakie mialem z nimi problemy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe miał niedługo na sprzedaż BMW E39 525i TOURING po lifcie z LPG zarejestrowany jakby co to na priv

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Będe miał niedługo na sprzedaż BMW E39 525i TOURING po lifcie z LPG zarejestrowany jakby co to na priv

 

Jaką masz skrzynię biegów? i czemu tak szybko sprzedajesz ?

 

Poprosze tez wiecej informacji o Twoim aucie, a wlasciwie napisz mi wszystko co sie da (CENA, czy bezwypadek, co malowane, przebieg, jaka instalacja, jakie wnętrze , czy są jakies rdzawki i ogolny stan auta) :) i najlepiej jakies fotki poprosze na [email protected]

 

ps. miales jakies problemy z wiatrakiem i chlodzeniem, sprawa juz rozwiazana??? co bylo przyczyną? mam nadzieje ze nie uszczelka glowicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie generalizuj. Po prostu trzeba używać głowy przy kupowani auta, bo Niemiec o niemieckim nazwisku może okazać się kłamcą i oszustem a Turek uczciwym człowiekiem. Wiem, bo już dziesiątki aut sprowadziłem z Niemiec i na prawdę można się czasami zdziwić. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tylko pamiętaj, że "doinwestowanie" jest doprowadzaniem do porządku zajeżdżonego trupa z cofniętym licznikiem o 200 tys km. Jeżeli wg Ciebie "doinwestowanie" złomu, który wyjdzie tyle samo co zdrowe, dobre auto z autentycznym niedużym przebiegiem, jest rozsądnym rozwiązaniem, to przypomnę Ci, że nawet jak ten złom doprowadzisz do porządku, to nadal jeździsz autem, które ma cofnięte 200 tys km albo jest złożone z dwóch, nawet jak wsadzisz w nie 10 tys zł i wyprowadzisz je na prostą. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorszych głupot nie słyszałem. Czyli według Ciebie wszystkie auta z polski są trupami, a z Niemiec eleganckie furki.

Mylisz się kolego. Zawsze jest loteria, tak samo z Niemiec można kupić trupa z cofniętym licznikiem. To że kupujesz go od Niemca nie znaczy że on wcześniej nie kupił go od turasa który poskładał je z dwóch. Zresztą sami Niemcy też już kombinują, nie te czasy że były to pewne auta.

Jedyną zaletą jest to że może zawieszenie będzie mniej wystukane niż w aucie które jeździło po Polsce. Chociaż jak Niemiec jeździł po lokalnych drogach to one są w niewiele lepszym stanie jak nasze.

Reasumując koszty sprowadzenia duże, a pewność żadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Skoro wiesz lepiej to ok, pewnie się tym zajmujesz zawodowo. ;)

 

Tylko pamiętaj, że w PL 90% aut to kombinowane złomy czyli "okazje" a w DE 90% to auta ok czyli "drogie" a reszta kombinowane złomy. Już mi się nie chce nawet tłumaczyć Ci co i jak, bo widzę że wiesz i tak lepiej. Kupuj w Polsce "okazje", zdrowia życzę. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

W środe lecę po swoję pierwsze BMW. Zakup zupelnie przypadkowy- podczas spotkania rodzinnego daleki kuzyn z Niemiec powiedzial ze chce sprzedać- zaproponowal mi rozsadna kwotę, moj tesc mechanik już auto ogladał i mówi że warto. Jak będzie na prawde to sie okaże. Zakup spontaniczny bo nie planowałem zmiany auta.

Auto to 520 e39 1997 - podstawowa wersja wyposażenia - (tak mi sie wydaje) klima 2 strefowa,elektryka tylko przednich drzwi, jest blokada dyfra i skrzynia manual. tyle co wiem:)

Jako ze dopiero od 2 dni ogarniam temat bmw to widze ze ludzie pisza ze to troche slaby slinik na to auto- poki co nie zalezy mi na osiagach- byleby jezdzilo. Przy zalozeniu ze auto jest w dobrym stanie (wierze w opinie tescia mechanika) mam nadzieje ze pojezdzi jeszcze troche mimo tego rocznika- a i wyglad tego auta jak na ten rok jest wciaz atrakcyjny. Ktos moglby mi przyblizyc ten silnik?jakies opinie?

 

Dodam ze przesiadam sie z troche mlodszego auta 2002 xsara picasso - ale ludzie mówią ze warto..

 

Pozdrawiam

Edytowane przez peyter

---------------------------------------------------------------------------------

e39.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

http://forum-lines.ru/rez/ab194510.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.