Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy co tam jest położone. Jeśli porządna farba do skóry i zrobione jest to odpowiednio, to efekt niewiele ustępuje fabrycznemu. ;)

Co do malowania skóry to mogę cos powiedzieć na ten temat , bo przy czyszczeniu swoich okazalo się że farba zaczęła z nich schodzić. Co było dziwne, to pod kolor foteli zostały polakierowane nawet boczki. Ktos to robił i chyba po prostu farby nie zabezpieczył. Bylo to dość profesjonalnie robione bo zerwał stara farbę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skóra skórą a kierownice widzieliście ? ona ma ze 400 000 km, u mnie w rodzinie jest e39 w skórze i ma 250 000 realnego przelotu bo jest od nowości w rodzinie i skóra nawet jednego przetarcia nie ma a tam ktoś ja cała regenerował czy tam malował zwał jak zwał także ten przebieg to jest z kosmosu wzięty na bank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymanie non stop kierownicy a cały czas kręcąc i Twoim zdaniem nie będzie różnicy? Albo jeden ma miękka skórę na rękach a drugi szorstka jak pumeks..

 

Patrząc na kierownicę i oceniać przebieg to jak włożyć z fusów. Ktoś na forum pokazał swoją Kieres idealna i po kilku latach wyyarta na całej powierzchni a przebieg duży nie był zrobiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy,

Planuje zakup e39 z 97 roku 523i.

Oglądałem samochód od handlarza, więc nie pytałem go o nic, bo i tak nie był w stanie mi cokolwiek o nim powiedzieć. Mam więc do Was pytanie. W komorze silnika pod podszybiem pęknięta jest taka miękka listwa plastikowa. Jaki jest tego powód i co może się z tym wiązać?

Zdjęcie poglądowe z internetu.

http://iv.pl/images/10856753464929487836.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :).

 

Interesuje się takimi e39 gdyż są w mojej okolicy..

- http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-ID6yjhJr.html

- http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-oryginalny-przebieg-oryginalny-mpakiet-zamiana-ID6yhr1w.html

 

Gdyby ktoś zechciał by powiedzieć własne zdanie na temat tych aut będę wdzięczny. Numery Vin załatwie w razie potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :).

 

Interesuje się takimi e39 gdyż są w mojej okolicy..

- http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-ID6yjhJr.html

- http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-oryginalny-przebieg-oryginalny-mpakiet-zamiana-ID6yhr1w.html

 

Gdyby ktoś zechciał by powiedzieć własne zdanie na temat tych aut będę wdzięczny. Numery Vin załatwie w razie potrzeby.

 

Obie wyglądają ciekawe. W szarej da sie zauważyć polakierowane drzwi pasażera przód ale to oczywiście nie dyskwalifikuje auta. Przebiegi wiadomo, standardowa gadka - do sprawdzenia.

Niebieska może być warta uwagi choć te zdjecia to faktycznie - kalkulator :P

Nie szukasz takich za 10k więc może coś trafisz. Załatw VINy, rozkoduj, posprawdzaj wyposażenie czy się zgadza, do odpowiedniego działu a najlapiej do kolesia co posprawdza historie serwisową. Auta raczej od handlarzy także nie ma co wierzyć w każde ich słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieska juz jest nieaktualna. Widac dobre auto jak szybko ktos kupił. Wybieram się jutro na jazdę próbną i zobaczymy. Jak to chodzi. Gdyby byl inny kolor....Imola rot to było by super.

 

Może ktoś. Powiedziec coś na temat dynamiki e39 z tym silnikiem?

 

Vin został rozkodowany w odpowiednim dziale i wyposażenie sie zgadza. Z ciekawych rzeczy to auto posiada pakiet na zimne kraje czy cos takiego oraz podwozie sportowe II...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta srebrna ładnie wyglada i wg opisu bardzo mocno doinwestowana. Może byc niezły kąsek. Duzy plus za org. przebieg - wiekszosc e39 taki ma prawdziwy lub wiekszy, tylko przypadkowo na allegro wiekszosc ma 180 na blacie :)

Dobrze ze rozrzad i vanosy robiła sprawdzona firma a nie pan Mietek który takie cuda pierwszy raz na oczy widział.

Warto sprawdzic uklad chlodzenia, na jakim oleju smiga itp.... no i najwiekszego wroga e39, czyli korozje...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do tej srebrnej. Zwróć uwage, na którymś zdjęciu widać jakby inny odcień poduszki pasażera względem całej deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wyposażenie trochę biedne, ale w miarę ok - baza jest. Kierownica, zawieszenie i czarne listwy wokół szyb moim zdaniem na plus. Jesli uda się potwierdzić podejrzanie niski przebieg, bezwypadkowość i dobry stan to nic tylko brać - jesli 2.0 Cię zadowala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta srebrna ładnie wyglada i wg opisu bardzo mocno doinwestowana. Może byc niezły kąsek. Duzy plus za org. przebieg - wiekszosc e39 taki ma prawdziwy lub wiekszy, tylko przypadkowo na allegro wiekszosc ma 180 na blacie :)

Dobrze ze rozrzad i vanosy robiła sprawdzona firma a nie pan Mietek który takie cuda pierwszy raz na oczy widział.

Warto sprawdzic uklad chlodzenia, na jakim oleju smiga itp.... no i najwiekszego wroga e39, czyli korozje...

 

Korozja to jest największym wrogiem, ale Mercedesa W210 (i paru innych też..) :lol: jeżeli e39 nie jest po przejściach, to nie rdzewieje, przynajmniej nie powinna :wink: moja np. ma 18 lat, autentyczny bezwypadek i grama rdzy, zarówno na nadwoziu jak i w podwoziu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja z tego co wiem całe swoje żywota była (18lat) była pod chmurką i u mnie również.

 

Robiłem nadkola tył reparaturki oraz listwe pod tylna klapa.

Progi do wymiany mam ale to za 2 miesiące dopiero robię. I te elementy nigdy nie były malowane wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie. Pewnie nie jeden ma po 700tys. Ale nie ma co brać wszystkich do jednego wora bo zdarzają się z małymi przebiegami poniżej 300tys

 

SA dwie osoby z tego działu co mają diesle po ponad 500tys

 

Każdy lub dużo ludzi pisze ze diesel nie możliwe że ma 300tys itd ale oni sami maja juz takie perełki :mrgreen: im się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli chcesz mieć dobre auto dla siebie do pojeżdżenia na kilka lat bez specjalnie dużych kosztów... to Niemiec dobrego auta tanio nie sprzeda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.