Skocz do zawartości

problem ze skrzynią nie działa e32 750 m70


kudlatye32

Rekomendowane odpowiedzi

jak jade 140km/h i wyłączę DSC a następnie pedał w podłoge to jeszcze dym z opon idzie

 

 

:shock: :norty: :norty: :norty: :norty:

E32 740i shadowline 93 http://bibainfo.pl/pub/91/193/208/103/2011/07/29/222713/7346/sygnatura.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę was zasmucić ale na suchym asfalcie i wiem co mówię. W sumie to fajne te forum tylko że większość krytykuje prawie każdego forumowicza a w większości wyrażacie opinie o czyiś autach a nawet nie wiecie w jakim stanie one są. Zapewne większość nie ma siły jechać bo trzeba by pare groszy włożyć w remont silnika czy naprawić ASC ale żeby było taniej lepiej wyciąć to urządzenie i po kłopocie bo po co wydać 100 czy 200 PLN na sterownik. Ja akurat trafiłem naprawdę zadbane auto i do tego cos było robione z silnikiem bo porównywałem z kilkoma 5.4 i tamte nawet nie mają co podchodzić do mojej, znajomy mechanik mieżył jej przyśpieszenie i wyszło 4.9s do setki więc niech mi ktoś nie pisze że mam podajnik smalcu na koła albo podobne teksty. Kolejna rzecz to to że u mnie jak się kończy paliwo to jade i tankuje do pełna a większość starych BMW przeważnie jest na rezerwie i to akurat wiem bo naprawiam samochody a zarazem domyślam się że dużo osób którzy się tu wypowiadają ma podobnie. Tyle w temacie i jeżeli kogos uraziłem to przepraszam ale również mogę wyrazic moje zdanie jak każdy
Było E39 523i, E30 320i Coupe, E32 730iA, E34 540iA M-Pakiet, E34 525TDS touring X2, E38 750iA pakiet Alpina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie nazywa ta gra ?? powiem ci ze nierealna jest bo E38 750 nie mieli przy 120kmh

idź stąd człowieku i niewracaj :| :mad2: :duh:

Masz rupiecia i żyjesz w krainie marzeń lepiej naciągnij sobie pasek od alternatora bo to on ci piszczy a nie opony :shock: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
pękł kosz tzw. ile pinów ma skrzynia?8 czy 7 raczej 8siem jak pamietam mam taka oddam za darmo mam 4sztuki ale gdybys na manual przerobił po próbie wracajac do domu jeszcze w fotelu bys sie trząsł z wrazenia :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.