Skocz do zawartości

bicie kierownicy


bulka1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam ciężki problem od długiego czasu z chamulcami w bmce e39 530d bicie kierownicą nie radze sobie z znalezieniem przyczyny wymieniłem tarcze klocki przód tył piasty wahacze zero luzów zamienniki z górnej pułki dalej to samo szukałem pomocy w serwisie powiedzieli ze musza byc orginalne klocki i tarcze tak zrobiłem ustało na 1000km i znowu to samo tarze sie nie grzeja bylem na paru stacjach i z chamulcami i zawiechą niema zadnego problemu zmieniałem opony z felgami bez zmian płyn cham.tez wymieniłem maglownica tez ok.odlaczylem abs i dalej to samo juz nie wiem gdzie i co szukac hellp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jest tego dużo na forum poczytaj trochę :search:

Wymień wahacze i powinno byc ok.zainwestuj w dobre.Luzy w zawieszeniu na szarpakach ci nie wyjdą,chyba że będzie już totalnie wybite.Taki problem ma 50% posiadaczy E 39 to typowe, szarpanie kierą podczas jazdy 80-100 i podczas hamowania z wyższych prędkości takich dobrze pow. 100.Zawieszenie może i komfortowe,ale nieprzystosowane do naszych dróg i jego minimalne zużycie objawia się w bardzo nieprzyjemny sposób.

P.S.Hamulce pisze się przez H

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem zawieche tez na orginał czytałem wszystkie przypadki i po kolei wymieniałem i dalej to samo w tym aucie wczesniej wymieniłem czujniki abs,gumy pod belką kombi LEMFORDER co jeszcze???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Maglownica OK. Tylko co przez to rozumiesz?

W jaki sposób była sprawdzana?

Bicie kiery to nie jakaś magia i jeśli już tyle wymienione to trzeba ponownie sprawdzać łacznie z tym co już było wymienione.

A łożyska piast są sprawdzone?

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.