Skocz do zawartości

Dodatek do vanosa?


Cyborg

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałem filmik i zapomniałem go dodać do ulubionych. Dzisiaj nie mogę go znależć.

Na filmikiu ze stanów pokazana jest dosyć głośna praca motoru 4.4 vanos. Następnie dolał jakiegoś dodatku z puszki i po paru minutach motor pracował dużo ciszej. Olejem zalany był castrol 0w40.

Czy ktoś wie co to za dodatek, lub wie gdzie ten filmik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś Moto Doktor albo inny zagęszczacz oleju?? Miałem kiedyś megankę 1.4, w której klepały zawory i po wlaniu tego szajsu faktycznie ucichło, ale po roku poszła na żyletki bo do niczego się nie nadawała:P Dolałem z ciekawości bo wiedziałem, że to auto to szrot i nikt tego nie kupi nawet za 1000zł, ale do żadnego swojego auta, które szanuję i dbam o nie, nie wlałbym tego czegoś. Edytowane przez KamillOdh

Bo życie zaczyna się od ośmiu cylindrów :) Moja 540iA

http://forum-lines.ru/rez/ab192360.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie specyfiki są na rynku i nie ważne jak się zwie.Kol kamillodh dobrze powiedział,że nie wlałby tego nigdy,to jest ostateczność na chwile czasu tak zeby motor mógł zdechnąc mniej boleśnie.Pewnie że ucichnie wszystko co gra i stuka,lepsze ciśnienie,bardziej szczelny,ale to silnik ZOMBI.Po co chcesz to wiedzieć kolego,chyba nie chcesz wlać do swojej :norty: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dani3011czapla dobrze gada dać mu piwa.

Powinni zabronić produkcji i sprzedaży tego badziewia, bo 90% ludzi, którzy chcą sprzedać swoje auto, w którym silnik dogorywa wlewa ten szajs do oleju i to niektórzy bardzo dużo i potem kupujący słyszy cichutki i chwilowo "zdrowiutki" silniczek, potem jedzie na wymianę oleju zalewa olej bez zagęszczaczy i jest zonk bo okazuje się, że silnik warczy charczy i klepie i nadaje się do wymiany bo po tym syfie aż ciężko go wyczyścić żeby wyremontować.

Swoją drogą, da się jakoś sprawdzić skład oleju żeby stwierdzić czy taki specyfik został dolany??

Bo życie zaczyna się od ośmiu cylindrów :) Moja 540iA

http://forum-lines.ru/rez/ab192360.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli do oleju 0w40 dolewa tego syfu to chyba lepiej by było zalać gęściejszym olejem?
Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.