Skocz do zawartości

e32 obniżenie tyłu


kudlatye32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym w swojej 750 obniżyć tył ,tylko mam z tym mały problem. Myślałem o kupnie amorów monroe gdyż mogę takie kupić po okazyjnej cenie i utwardzić je ,a następnie kupić twardsze sprężyny, tylko nigdzie nie mogę znaleźć samego kompletu sprezyn na tył, ma ktoś moze na sprzedaż?

 

obecnie mam nivo jednak ,nie ma sensu już dalej i chciałbym wstawić normalne amory, patrzyłem na bilstein b6 jescze, ale nie są prawie nigdzie do dostania , jakie amory polecacie by skrócić jak najbardziej skok ,albo o najbardziej sprotowej charakterystyce? bilstein b8 odpada z racji cenowej

 

z przodu mam regulowane koni obnizenie okolo 7-8cm ,tył chciałbym obniżyc z 6-7cm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niski tył w E32? nie widzi mi sie to i bardzo nie podoba przód nisko dupka wysoko ok. Ale taki niski samochód po naszych drogach to nie to może być bardzo twardo i juz to nie bede konfort jak na E32 przystało albo ci bedzie przycierać ale to kwestia juz gustu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sportowe sprezyny.

Mamuuussiu a czemu ci ludzie klęcza?

......... bo to synku jedzie siódemka!

http://img355.imageshack.us/img355/6865/s5000290mz8.jpg

Leokadia, Amelia, Przemek, Marcin

http://7er.pl/customprofilepics/profilepic345_1.gif

WIELE SERC, JEDNO BICIE. BMW PONAD ŻYCIE

www.bmwteam.boo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nivo działa to lepiej nic nie ryj i nie próbuj rozłączać amorów bo pompa wspomagania jest bardzo wrażliwa na odciecie ich bo to właśnie ona daje ciśnienie na tylne amory a z tego co czytałem na tym forum ta problemy pojawiają sie z asc kanap coś kiedyś wspominał tu na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak to mozliwe;) :roll: co polecasz Marek w takim układzie ciąć spręzyny? czy postarać sie o nivo springi :D

 

w e32 jest w ogóle możliwe przycięcie sprężyn ? wydaje mi się że sprężyny przy końcu zwężają się na zwojach więc nie można przyciąć ich... chyba ze się myle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.