Skocz do zawartości

Problem z Wzmacniaczem


RADEK ŁOWICZ

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wzmacniaczem w e39 !! Mianowicie Kupiłem wzmacniacz ale okazało sie ze w radiu nie ma wyjścia na cincze :( Ktoś kiedyś mi powiedział ze wyjścia na wzmacniacz i na zmieniarke sa gdzies w bagarzniku ale nie moge znalesc zadnych kabli !! Może ktoś ma jakis schemat tego czy cos!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie czeka to samo ale też nie wiem dokładnie jak to jest u nas w kombi. Ostatnio zacząłem rozbierać podszybie w boczku bagażnika pod anteną zamontowaną w szybie ale tam nic nie znalazłem lub za krótko szukałem. Natomiast więcej tego typu drobiazgów (bezpieczniki, kosteczki, przewodziki) zamontowanych jest w boczku po drugiej stronie bagażnika nad akumulatorem. I tam właśnie może być coś czego szukasz. :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginalnych radiach BMW nie ma wyjść na chincze. Oryginalne wzmacniacze BMW obsługują wyjścia głośnikowe radia ...

Kabel do zmieniarki jest poprowadzony w zaklezności od zastosowanego radia i rocznika. Nie były montowane przy radiach typu "Reverse" niezależnie od rocznika oraz nie były też montowane do roczników ok. 98-99 we wszystkich typach radyjek.

Wszystkie kable do audio są po lewej stronie, a wersji kombi z nawigacją, dodatkowo między kołem zapasowym, a tylnym fotelem.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w ogóle masz wzmacniacz audio (nie wszystke modele posiadają), to jest on po lewej stronie bagażnika - pod boczkiem (tak samo tam się instaluje zmieniarkę).

Wtyczki do zmieniarki są czarne - jedna 6pinowa, druga malutka 3pinowa.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.