Skocz do zawartości

tylni most - zapomnieli o korku


Andrzej62

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Podłączę się -> wczoraj zmieniałem w ASo olej silnikowy i wyczaili lekki wyciek oleju z tylnego mostu. Wymagane jest uszczelnienie tylnego mostu/półosi.

1. jaki olej zalać przy wymianie uszczelnienia (wymiana poza ASO)?

2. muszę w przyszłym tygodniu jechać samochodem w trasę i nie zdążę ogarnąć tematu - czy jakieś mocniejsze przeciwwskazania lub zagrożenia przy takim - patrzyłem osobiście- stosunkowo niewielkim wycieku ??

 

Bardzo proszę o podrzucienie rad.. :)

jesli jest to pocenie mozesz jechac ja takie pocenie miałem i ustapiło jesli kapie to troche ryzyko zalezy jak długa trasa jak chcesz moge dowiedziec sie konkretnie jutro jaki olej aso do e60 sprzedaje do mojej to był castrol namiar do mnie przesłałem Ci na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam

Postanowiłem tutaj wkleić ten temat ,bo na olejach chyba mało kto zagląda.

 

E-61 2d 177km 2008r.przebieg 126tyś . Dzisiaj wymieniłem filtry ,olej w silniku i w skrzyni ,chciałem wymienić też w tylnym moście, ale nie wymieniłem bo ? w moim moście nie ma korka spustowego jest tylko do wlewu.Trochę mnie to zdziwiło .Co Wy na to,czy to ma świadczyć że nie powinno się go wymieniać :shock: , czy tylko podciśnieniem ?.

jak wychodzą takie kwiatki uzywam takiego sprzętu http://moto.allegro.pl/pompa-pompka-oleju-paliwa-ropy-wysysarka-zasysarka-i1961449167.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z wyżej wymienionego powodu wymianę oleju odpuściłem ,uzupełniłem bo trochę brakowało . Wizualnie olej nie wyglądał na zmęczony ,ale mając taką pompkę na pewno bym wymienił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.