Skocz do zawartości

323 i stukający amortyzator


bart.pez

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam problem z amortyzatorem - stuka podczas zmiany biegów pytałem mechanika i jest do wymiany

jednak moje pytanie brzmi czy na takim amortyzatorze dojadę z Anglii do Polski ? czy warto jechać ? mechanik mówił że dojadę ale będzie słychać stukot podczas jazdy

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam problem z amortyzatorem - stuka podczas zmiany biegów pytałem mechanika i jest do wymiany

jednak moje pytanie brzmi czy na takim amortyzatorze dojadę z Anglii do Polski ? czy warto jechać ? mechanik mówił że dojadę ale będzie słychać stukot podczas jazdy

z góry dziękuje

 

Dojechać moze i dojedziesz ale tu chłopie chodzi o twoje bezpieczeństwo?????

Moje BMW- E30 318I,

- E34 525TDS

-E32 730IA-kochana babcia

-E34 520I M50

E46 Touring 320CI M54

E36 M43 Touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale

przecież sam popatrz / z kolegą - co konkretnie może być z tym amortyzatorem .

Jeśli stuka , "...i przy zmianie biegów ..." - to znaczy ,że się "buja" mechanicznie ;...tył-przód...

 

To by znaczyło ,że rusza się być może w zamocowaniu amortyzatora w kielichu karoserii .

Na postoju/ lub przy ruszaniu i zatrzymywaniu to byś z kolegą wypatrzył .

 

Ewentualnie zastosuj podnośnik/ jak do wymiany koła i sprawdzaj/ruszaj kołem ...

 

Jak już wypatrzysz co to jest to sam ocenisz czy wytrzyma , lub nawet podregulujesz ...

 

Może też stukać wewnątrz amortyzatora /...amortyzator to taka strzykawka lekarska ; wtedy

już gorzej nie może być . Rozwali się nie wiadomo kiedy ...

 

Mechanik - mechanikiem , ale sam też / z kolegą "technicznym" oceń sytuację .

 

No i nawet gdybym się zdecydował jechać , to max 60km/h - czyli kiedy dojedziesz???

panta rei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.