Skocz do zawartości

opinie na temat felg


zyga

Rekomendowane odpowiedzi

witam was koledzy mam pytanie troche z innej beczki, a mianowicie chodzi mi o wygląd auta na felgach o razmiarze 19'.

Ja wiem ze bedzie sie na nich jezdzic cieżko, sztywno i delikatnie po dziurach, ale nie oto mi tutaj chodzi.

Chce znac wasza opinie na temat wielkości czy to nie jest zbytnia przesada, czy tez super to wyglada.

A wiec z przodu mam zalożone 17/45/225 a z tylu 19/35/225

I bardzo przepraszam jeżeli w złym miejscu wystawilem zapytanie ale żadko jestem w kraju i nie mam czasu szukanie na forum

http://w296.wrzuta.pl/obraz/6r9h6Khl2hW/pict2348

życie zaczyna się dopiero z BMW


E30 CABRIO 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze chcesz jeździć jak każe pismo ? czyli WOLNO I NISKO xD

nie rozumiem o co ci chodzi dokladnie, to znaczy ze co?

 

Tak wogule to dzieki za opinie im wiecej tym lepiej a felgi zalatwił mi znajomy z angli za grosze i zamierzam je przemalowac na ciemny nikiel koszt samej farby to jakies 400 zł

 

i druga sprawa w kraju i tak sie nieda jezdzić szybciej bo za duzo tego wszystkiego stoi na drodze

życie zaczyna się dopiero z BMW


E30 CABRIO 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o styl jazdy ;)

 

I druga sprawa to co sam zauważyłeś w polsce nie da sie jeżdzić na czymś takim ;]

znaczy dać to sie da, wszystko sie da tylko jakim kosztem.

 

Nie maluj, szkoda felg, lepiej je pochromować ale to tez juz kwestia gustu...

 

Szczerze bardziej mi sie podobają felgi przód, myśle ze 18 tez by wyglądała sensownie ale co do 19 to juz raczej za duże, jak napisał wygląda "dziwnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego co do tego malowania to jest wlasnie taka specjalna farba ona bedzie sie swiecila jak chrom ale w ciemnym odcieniu nie czarnym tylko ciemnym taki ala szary raz to widzialem,

a co do felg to wlasnie przez to zalozyłem ten post zeby poznac opinie ale jak narazie to wszyscy mówią nie, troche szkoda ale to dobrze ze sie szczerze wypowiadacie

życie zaczyna się dopiero z BMW


E30 CABRIO 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, nigdy czegoś takiego nie widziałem, ale z tego co piszesz może wyglądać nawet ciekawie ;]

 

Ja bym Ci polecił odnowić te felgi i je sprzedać.

Za kase kupić sobie jakieś ładne 17/18 (tez musisz na aucie zobaczyć jak będzie lepiej) z BBSa albo Keskina i naprawde bedzie ładniej wyglądać ;]

Albo zostać przy tych ktore teraz masz bo tez źle nie jest.

 

No ale nic, poczekaj na innych może oni będą innego zdania.

A zrobisz jak juz ty bedziesz uważał bo nie zapominajmy ze to twoje auto i tobie ma sie podobac byle by nie zrobić z beemki choinki xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.