Skocz do zawartości

zbiorniczek płynu hamulcowego


marian1383

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziwcie sie ja po dwóch latach posiadania e39 kapnąłem się ze jest pod obudowa filtra.Jeszcze żeby było ciekawiej zauwazyłem jak zamieniali mi pękniętą szybe,wtedy było konieczne pozdejmować to wszystko.Tak naprawde po co mi to wiedzieć,płyn hamulcowy wymienia sie żadko i tego akurat samemu nie chciałbym robic.POzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co sprawdzać? Jak braknie, to się szybko samo okaże... :duh: :mad2:

Polecam zakup na Allegro manuala do E39. Kosztuje grosze, a podstawowe informacje są tam ujęte. To nie jest już nawet mechanika, to zwykła, codzienna eksploatacja. Ciśnienie w kołach, poziomy płynów, filtry... Jak to kogoś nie interesuje, to niech nie dziwi sie później, że kupuje samaochód zaniedbany i wymagający ogromnego dofinansowania...

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom :norty: :cool2:

Tanie w utrzymaniu BMW, to BMW dobrze utrzymane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie po to sprawdzać żeby dowiedzieć się o tym że brakuje zanim się ruszy,

nie rozumiem po co te ikonki pukajace sie w glowe, jak bedziesz kiedys jechal z duza predkoscia i sie okaze ze nie ma plynu to bedziemy wtedy sie wszyscy pukac w glowe, przypuszczam ze Ty tez, o ile przezyjesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zbiorniczku wyrównawczym jest czujnik ilości płynu.Pilnowac trzeba wymiany co dwa lata i jak nie świeci hamulec wtedy zagląda się.Jak by było takie konieczne sprawdzac ilośc płynu to po holere wsadzili go tam :?: -zeby zatrzaski od dolotu powietrza do kabiny urywac :norty: ,nie wsadzili go tam bo bez głupiej potrzeby nie zagląda sie.Nawet w fiat 126p był czujnik stanu płynu hamulcowego :mrgreen: .Koledzy po co te głupie komentarze,logika sama odpowiada na te pytanie.

POzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
pod prawym filtrem kabinowym...

 

Zależy z której strony patrząc :8)

Zbiorniczek jest pod filtrem kabinowym od strony kierowcy.

 

 

No strona prawa pozostaje stroną prawą bez względy na to jak kto patrzy na auto. :wink:

 

Co do czujnika to on ma za zadanie czuwać nad poziomem płynu ale co jakiś czas wypadało by sprawdzić czy czujnik działa prawidłowo. Dlatego warto jednak wiedzieć gdzie jest zbiorniczek i czasem tam zaglądać.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.