Skocz do zawartości

BMW E92 330d by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak poprostu odświeżam specjalnymi środkami do czyszczenia tej części samochodu raz w miesiącu i wtedy da się utrzymać czystość.

 

Podaj plizz jakie to srodki bo wydaje mi sie, ze moj silnik potrzebuje odrobiny troski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do komory silnika używam kosmetyków z firmy SONAX dostępne w większych sklepach motoryzacyjnych albo duży hipermarketach.

Dobra relacja ceny do jakości.

Wiadomo są markowe inne produkty ze sklepów typu SPA CAR ale na tą część samochodu zupełnie wystarczą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE dzieki :wink:

...widziałem to ogłoszenie juz w pierwszych godzinach ogloszenia i dzwonilem do gościa o podsufitke ale powiedział że sprzedaje tylko w komplecie.

Fotele te mi nie pasują bo są bez elektrycznej regulacji i pamięci i nie jest to pełna skóra.

 

PS: cały czas sledze 24H wszystkie ogłoszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE dzieki :wink:

...widziałem to ogłoszenie juz w pierwszych godzinach ogloszenia i dzwonilem do gościa o podsufitke ale powiedział że sprzedaje tylko w komplecie.

Fotele te mi nie pasują bo są bez elektrycznej regulacji i pamięci i nie jest to pełna skóra.

 

PS: cały czas sledze 24H wszystkie ogłoszenia

 

A tą widziałeś http://moto.allegro.pl/bmw-e92-330d-m-pakiet-nawi-jedyna-taka-zobacz-i1660112458.html :) .

 

Takie auto i sprzedawać ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera Klagosz wiedziałem... No nic, tylko nie mów, że chcesz zobaczyć jaki będzie odzew za tę kwotę. Wiem, że sprzedasz bo to auto jest takiej kasy warte bez dwóch zdań :!:

 

A i następne będzie M3. Tak obstawiam. Tylko raczej w nowej budzie.

Pozdro :!:

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Hehehe, wiedziałem, że wystawisz :) Powodzenia w sprzedaży :cool2:

 

Tylko nie zamieniaj na m3 e46!!!! Człowieku! Jak na Porsche to ok, ale jaki model Cię interesuje? 996 to raczej kiepski wybór, a 997 to od 200 tys zł. Baardzo ciężko kupić dobre Porsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden klient już zdecydowany i jutro przyjeżdża a ja teraz zglupialem bo nie ma za dużo innych fajnych samochodów. I komu nie powiem ze znajomych to ze jestem stukniety zeby takie fajne auto sprzedawać ( jeszcze drażnią mnie i robią sobie zdjęcia :mad2: )

I teraz się zastanawiam co robić :roll:

 

Czy jednak nie zrezygnować?

 

houek myślałem o PORSCHE Cayman-nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, żeby się uwsteczniać Klagosz? :roll: M3 E46? Eeeeeeeee tam. Na nic pomysł :nienie: :8)

 

Cayman jest OK. Ale zdradzisz markę BMW? :P No wiesz co ;)

 

Jeśli nie masz ciśnienia na sprzedaż swojej E92 to się wstrzymaj.. W ogóle skąd taki pomysł? :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zdziwienia zmiany na M3 E46, każdy model z serii ///M jest niepowtarzalny, ja jakby ktoś mi zaproponował zdrowe M3 E30 to oddałbym swoją Alpine i jeszcze dopłacił :)

 

Napewno nie jest to uwstecznianie :)

 

Co do Caymana to średni pomysł..takie prawie 911, prawie ;)

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic zastanowie sie jeszcze bo mam mętlik w głowie.

Ten jeden konkretny klient ma zarezerwowane auto 335i e92 (auto salonu) w Bawarii w Warszawie do ponedziałku i właśnie dlatego jutro chce do mnie przyjechac bo moja mu sie bardziej podoba tylko że cena mu daje do zastanowienia. Ta 335i zgodził za 105 tys a w ogłoszeniu jest za 109 tys.

 

Co do M3 ja mam respect do każdej wersji modelowej choć najmniej do e36 M3.

A M3 E46 CABRIO chciałem sobie kupic tak właśnie na lato i może juz ją zostawić potem.

Najbardziej jednak kusi mnie kupno 335d albo 335i coupe albo sedan po lifcie w M-pakiecie.

Edytowane przez klagosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym dylemat. I nie ma co Ci doradzić, bo sam musisz zdecydować :wink:

 

Odemnie tylko powiem, że Cayman jest jak najbardziej bardzo dobrą opcją. Jak Ci mówiłem, Sam się nad nim czasami zastanawiam. Nie mądrym gadaniem jest mówienie że jest to Porsche dla ubogich lub prawie Carrera... Ja miałem okazję przez parę dni testować wersję S z aktywnym zawieszeniem PASM i skrzynią PDK. Według mnie rewelacja, samochód prowadzi się jak gokart, daje niesamowitą radość z jazdy i ten odgłos mmmm........ :wink:

Polecam wersję LCI !!!

 

Wiadomo że Carrera lepsza, ale jak masz kupić jakiegoś dziadka '05-'06, to według mnie lepszy Cayman. Kup ładnego i go porób :mrgreen: , a ja go odkupie w styczniu :norty: :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy fani PORSCHE i testerzy zachwalaja trakcje tego samochodu, że jest lepsza niż w 911 głównie przez niższa masę auta.

Podjąłem decyzje na razie taką że klient który sie umówił na jutro ze mną jeśli go nie weźmie to ściągam go na 90% z ogłoszenia.

 

Znajomi mi uświadomili że nie warto pozbywac się tak dobrego auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 dniach ZREZYGNOWAŁEM ZE SPRZEDAŻY :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

... tylko musze dać znać żeby gościu nie wybierał się z Warszawy a nie odbiera telefonu :roll:

 

I nie wiem dlaczego ale ciesze się jakbym go dopiero kupił :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja decyzja :mrgreen:

 

co do foteli, elektryka, elektryką ale auto w manualu zjedzie niżej ponad 2cm, dla mnie różnica jest ogromna bo jestem zwolennikiem siedzenia na "podłodze" i m.in. dlatego nie ma w moim aucie foteli elektrycznych...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.