Skocz do zawartości

BMW E92 330d by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

powiem Wam ze ja bym sobie E93 osobiscie nie kupil ... Cabrio jest fajne ale ... napewno nie bedzie tej sztywnosci nadwozia co w Coupe , pozatym jazda z otwartym dachem u Nas w kraju jest sporadyczna no i syf w aucie bedzie niesamowity ... Wystarczy zobaczyc jak wyglada swierzo umyty czarny lakier po kilkuset km ... :mad2:

 

Jedyny jego plus TO MEGA LANS :D :D i laski wskakujace przez wiatrolapy do srodka :norty: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Każdy tak pisze dopóki nie pojeździ i nie zobaczy jak to jest. :D

 

Ja miałęm Z4 Roadster i byłem bardzo zadowolony. To jest tak jak z mitami że Cabrio w zimie odpada. W Z4 miałem miękki dach i w zimie normalnie się nią jeździło, nic nie parowało ani nie było zimno. Odrębną sprawą jest to że wieszała się podwioziem na pierwszym lepszym śniegu :mrgreen:

 

A co do sztywności zawieszenia, to Michaelem Schumacherem nie jesteśmy i pewnie nie wykorzystujesz nawet 3/4 swoich parametrów samochodu. :mrgreen: Co do syfu owszem jest u nas, ale w końcu od czegoś są myjnie... :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego do cabrio tylko skora :D , materialby wszystko zlapal i bylby dobry bigos.

Ja nie mowie ze Zima BE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eXiDe - skąd wiesz, że to mojego brata :shock: spostrzegawczy jesteś jak pamiętasz że gdzieś tam wkleiłem jego auta fot. na forum :norty:

sprzedaje bo się wkurza, że ja już trzecie auto z kolei zmieniam a on dalej przy tym samym :mrgreen:

houek - zamiana na manuala pozytywne zaskoczenie, i to nie że chwali się to co się ma, tylko nie przypuszczałem, że manual aż tak dobrze współgra z tym silnikiem,

choć szczerze auto poprostu takie się trafiło, i jeśli maiłbym wybierać to automata ale tylko z łopatkami ze względu na komfort jazdy

mmcv - hmm, nie będę się na razie wypowiadał bo mało na razie przejechałem nim ale na razie wszystko co opisujesz wydaje mi się mitami o cabrio bo:

Jak dla mnie to totalnie złoty środek:

- wygląd

- cabrio/coupe - twardy dach

- osiągi

- ekonomia

- pełne wyposażenie

- komfort prowadzenia

Brak sztywności odczuwa się tylko na poprzecznych nierównościach i dużych wybojach bo na zwykłej nawierzchni prowadzi się całkiem podobnie jak coupe

KoKoS - dobrze piszesz :wink:

 

... a o zwracaniu uwagi na drodze to jest masakra 90% ludzi głowy odwracają, gdy jest złożony dach :twisted:

muszę jakąś maskę sobie kupić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Witaj w klubie bezdaszników.

Inne doznania niż jazda konserwą. :D

Brak sztywności odczuwa się tylko na poprzecznych nierównościach i dużych wybojach bo na zwykłej nawierzchni prowadzi się całkiem podobnie jak coupe. :

Ale tylko jak masz dach złożony. Jak jedziesz z dachem zamkiętym sztywność jest genialna.

 

... a o zwracaniu uwagi na drodze to jest masakra 90% ludzi głowy odwracają, gdy jest złożony dach :twisted:

muszę jakąś maskę sobie kupić :lol:

 

Znam to doskonale. :8)

Przyjedź latem w moje okolice na piwo. Mam 15 min nad morze. Wieczorny lans to jest to.

 

Tylko uważaj na słońce żeby się nie spalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rufio - hehe :cool2:

 

Jak będe się wybierał nad morze to zadzwonie choć w tym roku nie wiem czy dojade w okresie wakacyjnym

bo wybieram się znów na Chorwacje i na tygodniowy rejs po Jeziorach Mazurskich :8)

 

Ale kto wie może jakiś weekend dorwie to dam znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak jakoś mam, że auta które oglądam to zawsze wyłapuje je w pierwszych momentach ich ogłoszenia i chyba dlatego tak szybko kupuje.

Każde poprzednie auta oglądałem je jako pierwszy i ostatni klient.

Jak to mówią kto pierwszy ten lepszy. Dlatego myślę że dlatego ciekawe oferty znikają szybko.

Ale żeby nie było kupuję z głową i przed zakupem gruntownie zawsze sprawdzam i wykonuje telefony żeby się dowiedzieć o legalności i serwisowaniu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e93 jest mega :) gratulacje :cool2: sam nieraz żałuję, szczególnie w upalne dni, ze nie moge otworzyc dachu :) bralem e93 pod uwage przy kupnie, jednak postawilem na ciut lepsze osiagi i wybralem e92. Jezeli dzis mialbym podobny dylemat zapewne wybrałbym e93 tez z 3.0d. pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co jak na co ale na e91 juz raczej nie wymienię miałem e46 kombi a brat ma e91 także styczność z tymi autami juz miałem.

No i puki co nie mam jeszcze własnej rodziny i na razie nie planuje :wink:

Trzeba się wyszumiec :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła i nerka. Będzie miszcz :mrgreen: Musimy w końcu zrobić razem tą sesję :twisted:

 

Jest przepiękna, jak dla mnie jedyny minus to manual. Ale to kwestia względna. Co do listw w środku miałem takie same i przemyślał bym ich wymianę ale może jak zobaczę na żywo u Ciebie to zmienię zdanie :D

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór :cool2:

Ja jeśli miałbym zmieniać swoją to tylko na e93 330d lub f10. Nawet zanim kupiłem swoją e90 miałem na oku e93, ale niestety nie udało się dogadać ze sprzedającym.

 

Jako, że lato idzie znów myśli o cabrio wracają... :mrgreen:

 

Przy okazji spytam o to co mnie nurtuje ;)

Jak z mimo wszystko mniejszą praktycznością takiego samochodu - ciężko chyba spakować się w 4 znajomych na jakiś dłuższy wyjazd?

Jak różnica dynamiki między e92 a e93 z tym samym silnikiem?

 

Rozumiem, że auto upolowałeś w kraju?

 

Ehh piękna jest... :wink: Takiej właśnie bym szukał dla siebie (no może jednak automat :P )

Gratki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.