Skocz do zawartości

BMW E92 330d by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

M3, Porsche ... przecież miałeś E30 kupować :)

Ale dobrze, że zostajesz przy swoim diable czarnym.

 

Zobacz jak mogłaby wyglądać E87 w podobnym stylu : viewtopic.php?p=1130098#p1130098

PS: Migaczy ci takich brakuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Napisze po raz kolejny:

E30 325i Cabrio jesli znajde takie z mojego rocznika 1985 to kupuje bez wachania robie od podstaw w oryginale ...

i zostaje jako zabytek u mnie do mojego końca żywota jako 2-3 auto weekendowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszam strasznie :mrgreen: ale kupiec, który się umawiał przez weekend mimo że ściągłem ogłoszenie "uparł się" i przyjechał :twisted:

Byliśmy na kontrole u GODULI w Niepołomicach na sprawdzeniu i na hamowni (zapomniałem wziąść wykres który był idealny moc wyszla 226KM ale podobno aut. zaniża)

Reszta kontroli też wyszła OK z autem i tyle ile ostatecznie chciałem na tyle sie zgodził.

Spisaliśmy umowę bo załatwia na auto kredyt i jesli nie w płaci do piątku kasy na konto to ja rezygnuje ze sprzedaży.

W piatek wieczór napisze jaka sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :8)

No tak mówią, że jak jest dobry klient trzeba sprzedać bo potem nie będzie miał kto wziąść za taką kasę jak chciałeś dlatego jak ten się tak uparł to nie odmawiałem mu...

... zobaczymy do piątku wieczór będzie wszystko wiadome :roll:

 

Tylko gorzej bo nie widze nic sensownego żeby kupic :search: :arrow: :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przecież cała masa świetnych samochodów.Problemem jest tylko cena i ich stan :lol: .Takiego rodzynka to aż żal sprzedawać...Pójdziesz w kierunku jakiejś mocnej benzyny czy zostajesz przy ropie?
Kubica GO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczne to auto i az zal sprzedawac :cry2: :cry2: Zrobilbym sportowe fotele (bo ciezko na takich jezdzic z taka moca :roll: ) i wrzucil MANUALA :mrgreen: :mrgreen: :wink: i jezdzil i jezdzil...

 

piekne auto , czekamy na info co sie z nim stanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :twisted:

Chciałbym znaleść 335d bo paliwo będzie firmowe :mrgreen:

Nie chce na razie gdybać, jeszcze auto mam w garażu i w cale się nie będę smucił jak pieniądze nie wpłynął na konto do piątku :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob program w 330d i bedziesz mial 335d w serii...albo nie ... kup 335d i zrob program :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ...

Przeciez to LATA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gorzej bo nie widze nic sensownego żeby kupic :search: :arrow: :cry2:

 

nie przesadzaj, właśnie wchodzi M5, wszystko tak jak powinno być:

 

- nie opatrzony model,

- osiągi,

- dźwięk,

- w serii wizualny pakiet M...

 

no może "-" , że nie będzie zbytnio co zmieniać ale zawsze będzie można podjechać do kolegi G-CS zrobi jakiegoś chipa :cool2:

 

...na poważnie, jak nie masz do dodania "100" to dla mnie transakcja typu "...zamienił stryjek siekierę na kijek..."

 

335d LCI z "normalnym" wyposażeniem z grupy "PS" to ~200tys.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
...na poważnie, jak nie masz do dodania "100" to dla mnie transakcja typu "...zamienił stryjek siekierę na kijek..."

 

335d LCI z "normalnym" wyposażeniem z grupy "PS" to ~200tys.

 

Dokładnie!! Ja bym wolał jeździć black riderem i mieć stówkę w kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AO nowe M5 "nie powala" osiagami...lekko ponad 550 koni , choc spodziewalem sie 580... 4.4 do 100 , i 13s do 200 (C63AMG ma 13.7) , myslalem ze bedzie ciut lepiej.

Co prawda to parametry dla wybranych i dla mnie brzmia kosmicznie ale... myslalem ze osiagna te 580 koni w serii i zabija konkurencje... atak to RS6 poprzedniej generacji wciaz produkuje wiecej mocy i na prostych moze byc tak samo szybki , bo wiadomo ze RS6 zakretow nie lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyszedł nowy numer BMW TRENDS gdzie jest relacja z TORU POZNAŃ

Akurat troche moich fot. pozamieszczali i fot z pezesem nawet mam :mrgreen: :norty: :8)

http://img803.imageshack.us/img803/6006/bmwtrends.jpg

http://img705.imageshack.us/img705/3401/bmwtrends2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie,że bedzie latać :twisted: Jeszcze ja swoją musze troche wzmocnić bo ten x-drive ją zmula troche :(

no zmula zmula ... bylem wszoku ze 320d dotrzymuje mu kroku :think: :think: :whistle: :whistle: .

Zrob program bo roznice sa znikome a powinienes mnie wciagnac nosem i wysrac 200m dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.