Skocz do zawartości

BMW E92 330d by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zarejestrowani
Teraz m3? :roll:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No podpis będzie trzeba zmodyfikowac do niezbędnego minimum :mrgreen:

 

... co do auta to nie mam pojęcia co będzie znaczy po głowie chodzi:

1 - F30 ale to byłoby dopiero po pół roczu bo wtedy dopiero wchodzi M-pakiet :8)

2 - 335d LCI sedan mam upatrzone ale właściciel nie chce jej sprzedać jak dopiero na wiosnę ale warto byłoby czekać bo jest to chyba jedyny taki ezemplarz w Polsce a może w Europie ale więcej nie powiem bo to tajemnica :twisted:

3 - M3 e92 też jest w planie ale nie wiedzieć czemu na ostatnim miejscu :roll:

 

a na dniach tak się złożyło że będę w posiadaniu BMW 1-nki 118d 3dr białej :norty: którą dostalem w rozliczeniu ale to dłuższa historia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
No to ladne rozliczenie, tylko zazdroscic tak udanych transakcji :cool2: wrzuc jskas sesje tej jedyneczki

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę jak tylko ją odbiorę - czekam na wszystkie dokumenty (najwcześniej przyszły tydzień) to coś wrzucę.

Ale dosyć fajna 3dr, biała, czarna podsufitka, ładne alu 18-stki, szyberdach, tempomat, klimatronic sport-multi-kier., tylko brak xenonów :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w rozliczeniu za STi bierzesz? :) Znajomy ma do sprzedania M3 E92 w manualu, polski salon absolutnie bezwypadkowa :norty:

 

Otwarłem ten temat, i powiem Ci tak szczerze że jak przejrzałem zdjęcia twojej E92 to dochodzę do wniosku że była idealna :cool2: naprawdę ładnie zrobione autko. :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie SUBARU nadal stoi pod domem a jedynka stanie swoją drogą koło niego :wink:

 

Powiem ci szczerze że e92 było moim najfajniejszym autem z tych co miałem do tej pory ale ty wiesz co skusiło mnie do sprzedaży i jakbym miał jeszcze raz zastanowic się nad jej sprzedażą to bym jej nie sprzedał i jeździł do tego czasu albo i dłużej :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj szansę SUBARU, sprawdź je, pojedź na zlot plejad :cool2:

 

zrób z ~20tys. abyś był pewny, że "źle" trafiłeś, ja swojej lodówce powiedziłem nie po ~35tys., ale wiem, że sprawdziłem ją w każdych warunkach, dla mnie SUBARU jest skreślone, sprawdziłem i mimo, że to b.dobre technicznie auto ja marce mówię stanowcze nie :mrgreen: ,

 

podobnie obecnie oceniam prosiaka, zrobiłem na razie ~7tys. i na chwilę obecną nie jestem zadowlony, dam mu jeszcze szansę tak abym przejechał min. 20tys. km abym nastepnie nie plół sobie w brodę, że zrobiłem błąd sprzedając, lans i speed to nie wszystko...

 

pozdrawiam :cool2:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ile chciałem to auto wykorzystać to wykorzystałem ale do większych eksperymentów po protu szkoda mi tego wyjątkoego pod względem zadbania egzemplarza :?

wiem, głupie, ale tak mam :wink:

 

Powracam na stałe do BMW a właściwie już wróciłem przez nieplanowane wejście w posiadanie jedynki E81

... a SUBARU kupię kiedyś jeszcze ale wersję pierwszą i to 3 drzwiową jako któreś z kolei auto w garażu które odpowiednio będę traktował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak tak piszesz a pewnie tak jest to przyszły nabywca bedzie mega zadowolony bo te auta przewaznie lekko nie mają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie obecnie oceniam prosiaka, zrobiłem na razie ~7tys. i na chwilę obecną nie jestem zadowlony, dam mu jeszcze szansę tak abym przejechał min. 20tys. km abym nastepnie nie plół sobie w brodę, że zrobiłem błąd sprzedając, lans i speed to nie wszystko...

 

pozdrawiam :cool2:

 

Przesiadaj się do tylnonapedowki :cool2: trakcja i czucie perfekcyjne a przy tym jak chcesz pozarzucac tyłkiem, polatac bokiem i się pobawić to masz to na zawołanie, w każdej chwili.

 

Dla obawiajacych się zimy - przez dociazenie tylnej osi silnikiem auto lepiej jezdzi po śniegu niż wszystkie BMW jakimi jeździłem bez xDrive. :8)

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje powrotu do marki.. choć patrząc po domowym garażu cały czas przy niej byłeś :) Ja również od dłuższego czasu rozglądam się za nowym autem i mimo skrajności... SUV lub sportowy sedan, ciągle wertuje ogłoszenia w kategorii BMW ;) Jeździłem ostatnio sporo Mercedesami, pozornie wszystko super, lepszy komfort, super wyposażenie ale... no właśnie ale... brakuje mi tego co posiada BMW, ciężko to określić inaczej niż "całokształt" frajda z jazdy... Także markę znalazłem... pozostaje tylko kwestia modelu... Ostatecznym terminem zmiany samochodu jest grudzień 2012, nudzi mi się bo z racji sprzedaży wyjąłem moduł i nie przeprowadzam żadnych modyfikacji... Grzecznie jeżdżę czekając na kupującego ;) w międzyczasie rozglądam się za e90 m3, F30 328, x3 35i - ładną ma "Sikora"... ale... co będzie.....? :) pozdrawiam :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
daj szansę SUBARU, sprawdź je, pojedź na zlot plejad :cool2:

 

zrób z ~20tys. abyś był pewny, że "źle" trafiłeś, ja swojej lodówce powiedziłem nie po ~35tys., ale wiem, że sprawdziłem ją w każdych warunkach, dla mnie SUBARU jest skreślone, sprawdziłem i mimo, że to b.dobre technicznie auto ja marce mówię stanowcze nie :mrgreen: ,

 

podobnie obecnie oceniam prosiaka, zrobiłem na razie ~7tys. i na chwilę obecną nie jestem zadowlony, dam mu jeszcze szansę tak abym przejechał min. 20tys. km abym nastepnie nie plół sobie w brodę, że zrobiłem błąd sprzedając, lans i speed to nie wszystko...

 

pozdrawiam :cool2:

 

Możesz dokładnie napisać co nie gra z prosiakiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arnold - mam dokładnie tak samo jak ty :cool2: ONLY BMW

 

Co do garażu to fakt X6 biała nadal jest ale leasing tacie się skończył i też nie wiem czy nie będzie na sprzedaż tylko w sumie nie ma na razie na co zmienić :twisted: ... a w krótce pod domem będzie córka X6 biała jedynka hehe :norty:

 

Mi po głowie chodzi nadal F30 ale koniecznie z M-pakietem tylko że ja biorąc nowe auto zakładam że będę już nim jeździł minimum 3 lata i musi być to diesel z racji firmowego paliwka :wink: tylko no właśnie 2.0d trochę to niesmaczy, muszę się przejechać taką wersją jak to chodzi.

Ciekawi mnie bardzo 325d które ma być wprowadzone pod koniec roku 2l na podwójnej turbinie (niedawno wszedł ten motor do F10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ciekawi mnie bardzo 325d które ma być wprowadzone pod koniec roku 2l na podwójnej turbinie (niedawno wszedł ten motor do F10).

 

Myślę, że po dłuższej przygodzie z 3.0d nie będziesz zadowolony z nowego 325d . Poza tym, biorąc pod uwagę Twoje ADHD w kontekście zmiany samochodów to kupno nowego auta wydaje się być bez sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądać F30, 20d z ładnym wyposażeniem - 220 000pln i .... nie dałbym tyle. Puki co nie podoba mi się, środek nie jest zły ( ekskluzywna jedynka ) natomiast z zewnątrz mi czegoś brakuje. Czekam na m-pakiet, ale puki co w porównaniu do F10 jest przepaść :roll:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ile chciałem to auto wykorzystać to wykorzystałem ale do większych eksperymentów po protu szkoda mi tego wyjątkoego pod względem zadbania egzemplarza :?

wiem, głupie, ale tak mam :wink:

 

też myślę, że to "głupie" ale jak tak masz :mrgreen: :mrgreen:

przez 4 miechy nie jesteś w stanie poznać auta ...ale jak "nie leży" to nie ma szans na przetrwanie...

 

znając Cię trochę trudno mi uwierzyć, że jak jest nowy model to kupisz stary... tylko, że F30 na razie jest tylko w jednej sensownje opcji: 3,5i, a tu auto + doposażenie to prawie 300tys....a wchodzić w słabsze wersje to w Twoim przypadku porażka, jak jeździłeś autem 300KM to nie zaakceptujesz auta 200KM...chyba, że siła "lansu" jest większa od siły "przyjmności z jazdy", tylko, że "lans" zniknie za 6miesięcy jak auto już się opatrzy "na mieście" a ekologiczny silniczek zostanie :wink:

 

podobnie obecnie oceniam prosiaka, zrobiłem na razie ~7tys. i na chwilę obecną nie jestem zadowlony, dam mu jeszcze szansę tak abym przejechał min. 20tys. km abym nastepnie nie plół sobie w brodę, że zrobiłem błąd sprzedając, lans i speed to nie wszystko...

 

pozdrawiam :cool2:

 

Przesiadaj się do tylnonapedowki :cool2: trakcja i czucie perfekcyjne a przy tym jak chcesz pozarzucac tyłkiem, polatac bokiem i się pobawić to masz to na zawołanie, w każdej chwili.

 

Dla obawiajacych się zimy - przez dociazenie tylnej osi silnikiem auto lepiej jezdzi po śniegu niż wszystkie BMW jakimi jeździłem bez xDrive. :8)

 

4x4 to największa moja wpadka ale jak kupujesz używkę od znajomego to nie masz na to wpływu, jak auto by było z tyłem to pełna akceptacja mimo braku bagażnika, mega głośności i zawieszenia typu "beton",

 

nie zgodzę się z tezą o trakcji, byłem pary razy na matach i śniegu:

jak auto wpadnie jednak w poślizg to zawsze odwraca się tyłem, jest jak młot, cięższa (tylnia część z silnikiem) idzie do przodu a lekki przód do tyłu :? i tu dla amatora nie ma wyjścia: "sru" w pobocze...

 

Byłem oglądać F30, 20d z ładnym wyposażeniem - 220 000pln i .... nie dałbym tyle. Puki co nie podoba mi się, środek nie jest zły ( ekskluzywna jedynka ) natomiast z zewnątrz mi czegoś brakuje. Czekam na m-pakiet, ale puki co w porównaniu do F10 jest przepaść :roll:

 

moje spostrzeżenia są identycznie, tylko, że F10 z swoim środkiem jest prześliczne a F30 jest tylko ładne...

 

pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.