Skocz do zawartości

Emblemat na masce...


opa_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Podczas mycia odkryłem wadę jaką ma emblemat na masce mojej buni. Na skutek uderzenia kamienia podczas jazdy zrobił się mały odprysk (ubytek lakieru) na emblemacie... Najprawdopodobniej podmuchy wiatru, opór powietrza spowodowały dalsze ubytki lakieru. Zmuszony jestem kupić nowy emblemat. Moje pytanie ile takie coś kosztuje, tj. używany i nowy egzemplarz? Jak się to wymontowuje ten znaczek?

 

http://img600.imageshack.us/img600/326/dsc00368wt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaje kwestia tego czy na gieldzie 20zl za oryginal uzywke...z cudzego auta...?

bo jesli tak to pol biedy...

:mad2:

inaczej bys mowil te "pol biedy" jak by to byl emblemat z twojego auta :norty:

Ci co piją są dla mnie niczym ...................NICZYM PRZYJACIELE !!!!!!!!!!!!!

http://img844.imageshack.us/img844/2876/forumkr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie djdolar mialem na mysli produkt oryginalny... pochodzenie to juz inna kwestia...ale zyjemy w takim a nie innym kraju ze juz mnie nic nie zdziwi...na ten temat mozna by duzo pisac...mnie nawet ukradli nakladki na wentyle od felg mialem ladne aluminiowe :) (koszt 2zl / szt )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej sie to sciaga nożem do smarowania masła włozyc pod znaczek przekrecic i gotowe :D

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999784431_3.gif

Mechanik BMW w Dąbrowie Górniczej

Diagnostyka inpa pasoft carsoft

http://www.autocentrum.pl/awc/godzill1/bmw-seria-5-1997/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na ALEDROGO widzę wielu sprzedających emblematy w cenach juz od 60zł.

Wyglądają na oryginały.

Nie chcę robić komuś reklamy więc nie podam konkretnej aukcji ale wyglądają dobrze.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Widac może ktoś podkleił sobie,żeby jak ktoś się nie będzie bał to żeby nie zaj.....ł,to kiedyś był bardzo chodliwy towar tak samo jak gwiazdy z maski Mercedes-a i "kotki" z Jaguara.

Ale widzę,że ogólnie te znaczki są trochę nietrwałe i podatne na uszkodzenia,wystarczy jeden kamyk i po emblemacie bo nawet jeżeli jest nieznacznie uszkodzony to i tak reszta odskoczy prędzej czy później.

Nie wyłamie się i powiem,że też mam uszkodzony :cry2: ,nawet podjechałem do gościa co handluje częściami używanymi BMW,ale jest straszny zdzirus i chciał 70 zł i sobie odpuściłem bo wolę sobie wymienic np.termostat,ogólnie wszystko sobie drogo ceni,dla nieświadomych potrafi wcisnąc używkę po cenie nowej z serwisu.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderatorzy

No i wykrakałem.

Wczoraj ktoś się nie bał i ........Tyle,że nie ten z maski a z klapy tylnej i jeszcze rysę zrobił(jak założę drugi to akurat przykryje rysę)

Nic się łepole nie boją :shock: auto stało na parkingu przed zakładem i była prosto na nie wycelowana kamera .I to jeszcze żeby chociaż był nieskazitelny,ale miał już jeden odprysk.

No więc jaki założyć? Znalazłem na allegro piszą niby że ori,ale pisaliście też i o podróbach.

A więc warto?

http://moto.allegro.pl/emblemat-logo-znaczek-bmw-najtaniej-nowy-i1695588584.html

http://moto.allegro.pl/znaczek-emblemat-karbon-na-bmw-i1721228100.html

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIHY ja nie przejmuje sie ze nie mam ori na masce--też mi gówniarze skubneli z dwa wiosny temu.

Oba ładne,z tego co pamietam twoja jest srebrna,dałbym karbon--tak czy inaczej >ja mam 2 lata nie ori i nic a nic nie zlazło,odlazło,a co ważniejsze chyba wiedzą ze nie ori i nie ukradli znowu :mrgreen: POzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Aspensilber metalic 339.

Może i karbon byłby całkiem ładny,nie widziałem jeszcze właśnie na żadnym autku,więc porównania nie mam.Ale muszę jeszcze wymienic ten z maski bo ćwierć go już zlazło i właśnie bym dał obydwa w karbonie.

Waham się bo to Biało Niebieskie śmigło jednak w sobie coś ma.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aspensilber metalic 339.

Może i karbon byłby całkiem ładny,nie widziałem jeszcze właśnie na żadnym autku,więc porównania nie mam.Ale muszę jeszcze wymienic ten z maski bo ćwierć go już zlazło i właśnie bym dał obydwa w karbonie.

Waham się bo to Biało Niebieskie śmigło jednak w sobie coś ma.

znajomy wymienił oba na karbon i miał je około tygodnia :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Właśnie skończyłem służbę, a poza tym to niedziela,ale jutro podzwonię może jakieś używane wyrwę w dobrej cenie.Bo nie będę wydawał po 100-150 zł za znaczki(dwa),żeby miec je może z tydzień.W okolicy jest pośredniak i pewnie jakiś biedny na piwo(kieliszek chleba :mrgreen: ) nie miał :? ,bo więcej ten emblemat wart nie był bo miał odprysk.Ale ogólnie to spokojnie było,teraz jakoś się zaczęło,straciłem antenę CB i nakrętkę z wentylka koła :mrgreen: (chromowana była :wink: ),kolega dekielki alusów,ale raz poszli na całość i innemu koledze ukradli halogeny ze zderzaka w Toyo Corolli.

Teraz to przykleję na jakiś klej lub taśmę dwustronną :evil: .

A jak wyglądało auto z tymi karbonowymi ładnie czy tradycyjne lepciej?

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czarnej bardzo ładnie się prezentowało mi osobiście się podobało.

Mi tak kradli spryskiwacze od xenonów to teraz przykleiłem je na klej do szyb i mam do dziś (3 komplety mi ukradli)

 

przekopałem google dla Ciebie w prawdzie nie e39 ale znaczek zmienił

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=29136&start=60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecałbym przyklejania znaczka na jakiś dobry klej,bo znając możliwości tych złodziejskich patałachów,porysują maskę śrubokrętem przy próbie kradzieży.Znaczek zniszczą,a maskę trzeba będzie polakierować i koszta dużo większe.
niema nic lepszego niż BAWARKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Masz rację z tym przyklejaniem.Znaczek najwyżej trzeba będzie kupić następny,a jak maskę czy klapę by porysowali to już naprawdę niefajnie by było.Zwłaszcza że znając chamstwo tych mend to jeszcze zrobili by to celowo i bardzo mocno.

Przed chwilką odwiedziłem sklep z częściami w którym przeważnie są wszystkiego rodzaju pierdoły/klamoty.Kupiłem tam obydwa emblematy oczywiście podróby za 40 zł(były w komplecie za 50 zeta,ale dał jeszcze 10 rabatu :D ).Widać że podróby to są, ale za tyle to nie szkoda jak się zniszczą czy ukradną,a jak ktoś niekumaty to i tak się nie pozna.

Ważne żeby wsadzić w te puste miejsce i w dwie dziurki :norty: .

Pozdrawiam.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.