Skocz do zawartości

[E34] Lampy Przednie


Pawlok1987

Rekomendowane odpowiedzi

Po co kombinujesz? Źle świecą? To wyczyść i daj nowe żarówki i będzie na pewno dobrze. A tak powycinasz cuda na kiju i cholera wie jak i gdzie to będzie świeci. Sam sobie narobisz problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej? E34 i E32 maja chyba takie same lampy jeśli o to pytasz. Te z aukcji wyglądają ładnie. Wybrać musisz sam.

Panowie , a czy przednie lampy w E34 da się rozpołowić ? Bo poprzedni właściciel podejrzewam , że je obkopcił bo mają czarne odbicie -.- :O

Obudowa mocująca lamp jest jednym elementem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy lampach nieoryginalnych głównym problemem jest ich wykonanie. Lampa może być tak zbudowana że ciężko jest ją zamontować na swoim miejscu bo jakiś element znajduje się o 3mm nie tam gdzie powinien itp. Jeśli montaż nie będzie problemowy a światło będzie właściwe to możesz podać firmę producenta do wiadomości innych forumowiczów że produkt nadaje się do użytku. Jeśli nie to opisz problemy i daj ocenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie wiem ja akurat te konkretne lampy są wykonane ale jakiś czas temu miałem jedną soczewkę z depo bo z oryginalną hellą było coś nie tak i ktoś wymienił generalnie świeciła gorzej niż tragedia i nie dało się żadnego słupa światła na tym ustawić a odbłyśnik dość szybko stracił swoje właściwości bo podobno cala lampa z soczewką miała nie cały rok,z tego co słyszałem bosch miał lepsze lampy niż hella i ja myślę o wymianie właśnie na boscha ale i tak lampki w e34 świecą lipnie bo już nie jedną miałem przyjemność śmigać
Nie maszyna a technika zrobi z Ciebie zawodnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.