Skocz do zawartości

WITAM!!!!


Woda 730i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem E32 M60 (mam nadzieję :D ). Mam zamiar dzięki temu forum poszerzyć wiedzę na temat tego autka. Moja E32 to ta z linka: viewtopic.php?f=74&t=148066 , którego zakładał kolega Wertus - największy maniak BMW jaki chodzi po tym świecie :mrgreen: :mrgreen: albo przynajmiej top 10 :D

Pozdrawiam!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w mieście też nie ma za wiele takich aut jakieś 3:)

Z czego jedna to taki siep że ledwie jedzie, zamienili się chłopaki za Tico i po tygodniu silnik padł :cry2: Więc są tylko 2 jeżdżące i jedna stojąca czyli faktycznie razem 3 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że wiosna to można jeździć na ,,zimny łokieć" z otwartą szybą :norty: :D Tylko Woda 730i musisz sobie jakąś tubę sprawić żeby jeszcze muza dobrze cykała :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że wiosna to można jeździć na ,,zimny łokieć" z otwartą szybą :norty: :D Tylko Woda 730i musisz sobie jakąś tubę sprawić żeby jeszcze muza dobrze cykała :D

 

Chłopaki ja tu sie nie chce z nikim kłócić, ale dopiero co sami mnie pouczaliście że 7 to Limuzyna, że nie do wariacji bo nie wypada, że tym trzeba sie wozić jak Pan, że nie wypada nawet majstrować przy mechanice (a chciałem tylko zmienić dyfer ) a teraz chcecie TUBY wkładać do takiej limuzyny ?! no prosze was.. ja rozumiem w jakimś wieśniackim Golfie czy SUPERTUNINGOWANEJ e36 (oczywiście M ;D) jakich nie mało na Polskich drogach...w takim czymś to ok wiadomo, z cybucha ryczy jak w Jelczu to i tuba musi być żeby było ich słychać...ale w e32 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Seryjne nagłośnienie wystarcza choć kable mam puszczone do tuby ale teraz jedyna tuba to butla LPG :D. Nie przejmuj Sie x113? kolego zostałeś ostro potraktowany bo sie nieco rzucałeś

Jak taki dyfer znajdziesz to bedzie lepsze przyspieszenie ale może ją trzymać na za wysokich obrotach i moze to byc denerwujące i napewno spalanie pójdzie w góre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rzucałem się, normalnie sie spytałem. to raczej wertus był troche arogancki wobec mnie.. ale ja tu nie jestem na tym forum po to żeby sie wykłócać tylko po to żeby otrzymywać i dawać pomoc ;) ale tak swoją drogą to niech nie poprawia innych jak sam chce zrobić z limuzyny szafe grającą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz chcecie TUBY wkładać do takiej limuzyny ?! no prosze was.. ja rozumiem w jakimś wieśniackim Golfie czy SUPERTUNINGOWANEJ e36 (oczywiście M ;D) jakich nie mało na Polskich drogach...w takim czymś to ok wiadomo, z cybucha ryczy jak w Jelczu to i tuba musi być żeby było ich słychać...ale w e32 ?

 

:duh: :duh: :duh: Kolego ja z Wodą jesteśmy kolegami od 20 lat tak sobie nieraz żartujemy. Przecież ja o tej tubie mu pisałem dla jaj więc co znowu bijesz pianę? Wczytaj się w ton naszej dyskusji jest żartobliwy. Generalnie ja i woda jesteśmy już w takim wieku że nie wypada nam zimny łokieć :D Generalnie czytaj dokładnie forum ludzie mają tu duże poczucie humoru więc nie bierz wszystkiego dosłownie :nienie:

Co do nagłośnienia nie jestem aż takim maniakiem żeby mieć orginalnego kaseciaka w swojej E32 do przedwczoraj miałem radio Elty z dużym wyświetlaczem na którym oglądałem sobie bajki z córką i synem czekając na żonę pod supermarketem :D no ale się zepsuło dlatego wczoraj kupiłem sobie i założyłem (kolega woda mi pomagał) wypasionego pionieera i bardzo dobre głośniki z tyłu (w miejscu orginalnych) i mam generalnie gdzieś czy komuś się to podoba czy nie.Ja poprostu lubię słuchać muzyki ( zazwyczaj Depeche Mode) na dobrym sprzęcie. Gdyby BMW w dzisiejszych czasach produkowało E32 to pewnie miało by monitory w zagłówkach dla pasażerów siedzących z tyłu oraz potężny dotykowy ekran z przodu. Ludzie rzucaja się o nieorginalne radia twierdząc że to profanacja a sami jeżdżą (w większości) trupami z wszechobecna rdzą w opłakanym stanie technicznym. Moje E32 jest w wzorowym stanie doprowadziłem ją prawie do fabryki pakując w nią tyle kasy że spokojnie starczyło by na E65 ale podoba mi się jak cholera dlatego ma u mnie dożywocie :D no chyba że kiedys jak dzieciaki podrosna i pójdą w świat kupię sobie serię 8.................................. :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć. JA mam takie samo myślenie co i wertus. I słucham lat 80. bo Mi sie podoba i takiej muzyki słuchali projektanci projektując e32 jest to też muzyka jej młodości hehe :P

Dodam od siebie- Moja sobie też u mnie zasłużyła więc również skazuje ją na dożywocie ze mną i jej nikomu nie oddam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.