Skocz do zawartości

Grzeje się


piterpsz1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko od jakiegoś długiego czasu nie wymieniałem oleju, i jeżdżę na resztkach , czy przez to może się grzać silnik ?, co chwile przejadę kilka kilometrów to temp. wody dochodzi do czerwonej kreski .Czy po wymianie oleju będzie już ok?.Dajcie znaka.Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie od tego sam jezdzilem na resztkach oleju nawet na bagnecie nie dochodzilo do minimum a temp byla ok moze masz tak jak ja tez mi wchodzila na czerwone i sie przestraszylem wymienilem termostat a co sie okazalo to wystarczylo stuknac w licznik od temp i wskakiwala spowrotem na 90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko od jakiegoś długiego czasu nie wymieniałem oleju, i jeżdżę na resztkach , czy przez to może się grzać silnik ?, co chwile przejadę kilka kilometrów to temp. wody dochodzi do czerwonej kreski .Czy po wymianie oleju będzie już ok?.Dajcie znaka.Pzdr

Nie rozumiem jak można jeżdzić majac swiadomość, że sie ma resztki oleju :duh: Chcesz zarżnąć silnik :mad2: Rozpisz sie troche jak kolega BIZON8000 pisze bo przyczyn może byc wiele :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za bardzo się w tym nie orientuje ale z 1000 zł to chyba będzie kosztować ale nie ma co się załamywać zacznij od termostatu poszukaj o wymianie na forum i popatrz na przewody które idą od termostatu do chłodnicy jak się auto nagrzeje to powinnny się robić ciepłe to znaczy że termostat się otwiera a jeżeli nie to wiadomo termostat. daj znać jak to zrobisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, uwagę Ci zwrócono, nie poskutkowało, więc wygrywasz zamknięcie tematu! Gratuluję! :mrgreen: :duh:

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.