Skocz do zawartości

318i Czasami wogóle nie chce palić (nie kręci) co może być??


aresag

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio już 2x zdarzyło mi się że nie chce wogóle zapalić - nawet nie kręci. Kontrolki się zapalają a dając zapłon nie ma żadnej reakcji (silnik nie kręci, nie dzieje się kompletnie nic)...

Biorę go na pych i momentalnie pali. Potem mogę go wyłączyć i już zapala bez żadnych problemów. Dodam jeszcze że samo pokręcenie silnikiem (na pych bez zapalania) czyli jakby zmiana położenia nic nie daje, dopiero jak odpali to problem znika. Co to może być ??

Proszę o sugestie... z góry dziękuję za pomocne rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję wyczyścić ale aku był wkładany parę miesięcy temu i chyba jest to mało prawdopodobne. Tym bardziej że jak pierwszy raz się to stało odpaliłem na pych i potem chodził normalnie przez tydzień, żadnych objawów aż do dzisiaj. Powtórka z rozrywki. Centralny otwiera auto, kontrolki się świecą http://hobby-elektronika.eu/wskaznik.html normalnie ale po przekręceniu w zapłon NIC. Nawet nie "pyknie". Edytowane przez aresag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cie kolego.mialem dokladnie ten sam problem.moim zdaniem rozrusznik jest dobry tylko pora zmienic akumulator.akumulator po prostu byl tak slaby ze nie mail sily nawet zakrecic rozrusznikiem.jak na popych ci odpalil to wiadomo podladowales aku dlatego odpaliles autko.dla pewnosci jeszcze gdy powtorzy sie sytuacja tz. jak nie bedzie chcial odpalic i bedzie zero reakcji poprostu naladuj akumulator i wtedy sprawdz. wedlug mnie powinno pomoc.

Moje Coupe------------------> http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=160279


Potrzebujesz nowych części ? Dobrych znanych marek ?lub tańszych zamienników? pisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.