Skocz do zawartości

DPF E90 320d


wiemarcel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
wiec co wypalanie nie zdaje egzaminow zawsze ? trzeba na nowy wymieniac ?

 

Jeśli chcesz dbać o środowisko to wymień na nowy a jesli nie to sporo taniej możesz się go pozbyć na zawsze usuwając go mechanicznie i programowo.

 

P.S. Tu jest ciekawy artykuł o filtrach DPF : http://www.godula.pl/index1.php?page=article&kat=art&option=det&artid=54

1.Negatywne skutki stosowania filtrów cząstek stałych

2.Objawy zapychania się filtra DPF,FAP

3.Jak przedłużyć żywotnosć filtrów FAP DPF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze na takim forum nie byłem powaga każdy ma problem chyba forum po to jest żeby ktoś mógł jak potrzebuje napisać a nie zawsze problem i problem .... boże... jak już tak wszystko jest na forum dlaczego nie zablokujecie pisania postów przecierz wszystko jest "życzliwi" użytkownicy nie muszą pomagać ani nic od siebie dodawać .... jeśli ktoś używa tego forum jako forum a nie wikipedii na której się szuka a nie zadaje pytania to proszę napisać jak wejść w opcje w komputerze tam gdzie licznik ile zostało km do wymiany dfp-u i jak wygląda taka kontrolka. na forum nie mogłem nic wyszukać na youtubie też za bardzo nie ma i w instrukjci od E91 też nie ma .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jeszcze na takim forum nie byłem powaga każdy ma problem chyba forum po to jest żeby ktoś mógł jak potrzebuje napisać a nie zawsze problem i problem .... boże... jak już tak wszystko jest na forum dlaczego nie zablokujecie pisania postów przecierz wszystko jest "życzliwi" użytkownicy nie muszą pomagać ani nic od siebie dodawać .... jeśli ktoś używa tego forum jako forum a nie wikipedii na której się szuka a nie zadaje pytania to proszę napisać jak wejść w opcje w komputerze tam gdzie licznik ile zostało km do wymiany dfp-u i jak wygląda taka kontrolka. na forum nie mogłem nic wyszukać na youtubie też za bardzo nie ma i w instrukjci od E91 też nie ma .....

 

Kolega guzior2 nie udzielił Ci satysfakcjonującej odpowiedzi :shock:. Jak Ci nie dopowiada to forów to ...Nic więcej nie napiszę ,a mnie świerzbi ,bo nie chcę być niegrzeczny :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy się śmiejecie bo ktoś nowy pisze przecierz ludzie to nie jest wikipedia boże ja się tylko pytam ... w tej instrukcji to jest tak

? widziałem na tym forum dobrą kolorową instrukcję i wniej pewnie by było a tym skanie co jest 1 w postach z e91 nie widać za dużo po co jest forum żeby spytać ? nie możecie kasować odpowiedzi tylko je trzymacie na setnych stronach i teraz szukać trzeba 6 godzin o głupią kontrolkę ..... jak się ładnie prosi musi zawsze się pokazać ososba, która napisze posta typu "szukaj google forum nie umiesz szukać itp " to po co miejsce na forum do zakładania pytań ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Jak ktoś po raz 10 zadaje to samo pytanie to co się dziwisz? Nie będziemy odpisywali po milion razy na to samo, użyj opcji "szukaj" i po problemie.

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówicie opcji szukaj ? wpisując dpf mamy kupe stron a gdzie niby znajdę w ciągu chcoairz jednego dnia zdjęcie kontrolki ? tak trudno wam odpisać ? to jakbyście już wszystkie tematy jakie można o tym aucie napisac wykorzystali na tym forum to nigdy juz byscie nikomu nie odpisali mi chodzi tylko jak w to wejsc i jak to wyglada bo chche kupic auto a nie zlom ..... boze ludzie dlaczego jestescie tacy dziwni trudno wam pomoc ? jak czlowiek na drodze by lezal a juz byscie kiedys 10 razy pomogli w takiej sytuacji przejechali byscie obojetnie kolo niego ? na to samo wychodzi o czym wlasnie mi tu piszecie

 

 

 

i jeszcze jedno .. O parujacych reflektorach bylo juz 1000000 razy chyba najwiecej na tym forum i jakos nie widze zebyscvie nie odpisywali .. Po prostu tak traktujecie nowych uzytkownikow forum . Ci ktorzy sie znaja chetnie sobie pomoga a ci ktorzy widza nowy uzytkownik to juz obojetnosc skierowana w strone jego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, panowie. Spokojnie :wink: Przecież odpisałem że ta kontrolka to do mikrofiltra.

Jeżeli znasz przebieg auta to wiesz ile zostało do wymiany DPF-a, komputer odlicza od 200 000km.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jak wpiszesz "DPF" czy "filtr cząstek stałych" to wyskoczy sporo stron, ale wystarczy zerknąć w te dłuższe wątki i można to ogarnąć.

Zobacz - 22.02 powstał kolejny "nowy" wątek o dpf, gdzie jest link to tego najdłuższego (domyślnie najbardziej wartościowego), a Ty dwa dni później mając go na pierwszej stronie zakładasz "klona".

Mogłeś już w nim zadać nurtujące Cię pytanie.

Dla wszystkich nas którzy na jakimś etapie szukają określonych informacji łatwiej i wygodniej jest gdy jest mniej, ale za to dłuższych wątków.

Co do parujących reflektorów to się nie wypowiadam, problem mnie nie dotyczy i nie śledzę tego zagadnienia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zamykam...

Jak już niektórzy zauważyli, na forum są co najmniej 2 tematy o DPFie, więc zakładanie kolejnego jedynie zaśmieci wyszukiwarkę dla tych kolejnych poszukiwaczy.... :nienie:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.