Skocz do zawartości

AO 330d N57 245KM/540Nm


AO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Przekładałem koła ciekawostka:

koło zimowe 225/45 R17 ROF zjechane znacznie 24,5kg

koło letnie 225/35 R19 ROF średnie 23,3kg

koło letnie 255/30 R19 ROF nowe 25,3kg

 

Podejrzewam zę przy rozmiarach 19'' ROF czy nie ROF ma już niewielkie znaczenie do wagi opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Twoje 17" ważą 1kg więcej niż moje ale pewnie z powodu, że u mnie bieżnika przy ważeniu nie było, opona na śmietnik, wszystkie punkty pomiarowe były na wierzchu ...

 

co do 19" uważam identycznie zamiana ROF na NIE ROF właściwie nic nie wniesie (za wyjątkiem potrzeby posiadania pakietu assistance :mrgreen: ) , wysokość ścianki jest mała i z tego powodu ścianka w NIE ROF też jest/musi być mocno wzmacniana...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

jak to bywa :mrgreen: , szukałem, szukałem auta dla żony a znalazłem dla siebie...

 

ja przechodzę na używaną, 2 letnią "skodę" a żona otrzymała moje auto wraz z ostatnimi zmianami robionymi właściwie dla niej:

 

- zamiana "skóry" na skórę,

- likwidacja chipu przez wgranie pełnego, najnowszego ori softu, jest polskie menu ale sterowanie głosowe działa tylko w wyborze angielski/niemiecki,

- zdjęcie z klapy 318d,

- zdjęcie z kiery żółtego paska,

- szersze i wyższe zimowe opony na tył (235/45/17).

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem ciekaw :!: :mrgreen:
Pochwal się tą "skodą" :D
na co przechodzisz... ciekawość mnie zżera...

 

chwalić się zbytnio nie lubię ale, że zawodowo idzie nie tak źle więc odkupiłem "stare"auto jednego z moich Kontrahentów, który zmienia na nowy model, od 03-11 używam: 2009 911 LCI carrera 4s z pdk

 

na suchym G-tech pokazał 4,3s :mrgreen: :mrgreen:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety już nie będziesz niezauważalny na czym ci tak zależało przy BMW ale pewno masz to juz gdzieś i zawsze możesz pożyczyć auto od żony :twisted:

 

Rewelacyjne auto :cool2:

Pochwal się jakś fotką jak już będziesz go miał w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w garażu jest już od 2 dni, ma jeszcze "ruskie" blachy ale photo nie robiłem...

 

a czy będzie tak rewlecyjne jak obecne auto żony to będę mógł wypowiedzieć się za kilka miesięcy, ma bardzo dobrze jakościowo wykonane wnętrze i na 100% z zewnątrz jest szpanerskie (jak to 911 :8) ), 2 dni a już widzę/słyszę, że sąsiedzi gadają...

 

zawodowo to zły ruch ale będzie jak będzie...

 

wracając do BMW E90 LCI 3.0d to naprawdę super auto :cool2: i każdemu polecam ,

 

pozdr. i spadam szukać forum "911" :mrgreen:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AO jedyne słuszne forum na poziomie to Porsche Club Polska :) no i przede wszystkim imprezy organizowane przez PCP, miałem okazję bywać i nawet z jednej imprezy przywiozłem puchar za zajęcie 3 miejsca w klasie ;)... jeździłem autem koleżanki ;)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że grono "czterołapowców" się powiększa :cool2: Spoko furka - nie ma co gadać, każdy duży chłopiec marzy o Porsche. 4S chyba najbardziej optymalny - bo turbo to już morderca i prezencja pierwej sort.

 

Myślę AO, że grono wielbicielek też Ci się powiększy w tym wózku :8)

 

Klagosz - chlew konkretny u Ciebie w wątku. Co to komu przeszkadza, chyba że może szczypanie w dupę po zmianiach komuś przeszkadza...;)

Edytowane przez Jareckitdci

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :cool2: :) Ostatnio właśnie oglądałem i jeździłem taką 4S z PDK i PASM po liftingu. Według mnie jest piekna i ogólnie perfekcja/kwintesencja pojazdu sportowego... Poza tym o utratę wartości nie będziesz musiał się martwić bo te auta mają znikomy spadek, a jeśli kupiłeś auto od kogoś kto dbał to będziesz długo się cieszył zabaweczką :lol:

 

Nie wiem jak u reszty Kolegów, ale ja mam coś takiego że wiele aut mi się podoba, wiele chciałbym mieć ale Porsche jest takim podświadomym marzeniem które jest realne... tylko rozsądek czasem odradza :lol:

 

Pokaż jakieś zdjęcia, jeszcze raz gratuluje :cool2:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle WOW :cool2: :cool2: :cool2: całkowicie mnie zaskoczyłeś... spodziewałem się jakiegoś sedana z grupy VW a tu proszę... GRATULUJĘ :)

 

Też grupa VW, tyle że "nie ta półka" :mrgreen: :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratz! Też polowałem na 911 na wiosne (w dylemacie z M3 oraz innymi bojówkami) niestety tako tam trafiłem na fajnie mieszkanie i cały misterny plan szlag trafił, nici z nowego autka:( Także życzę baw się tą jedenastką za nas wszystkich, to już jest konkret auto:P

Oczywiście daj foty...

...i pozdrów sąsiadów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Gratuluję, fajnie, że PDK. A nie wolny tiptronic, którym miałem okazję jeździć

Ciekawe jak twoja teoria o małym zasięgu silników benzynowych i częstym tankowaniu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :cool2: wszystkim za miłe słowa...

 

ogólnie się nie zmieniłem i wszystko co wcześniej pisałem jest dalej moim priorytetem ...

 

Ciekawe jak twoja teoria o małym zasięgu silników benzynowych i częstym tankowaniu. :mrgreen:

 

teoria jest jak najbardziej właściwa ale dla niektórych rzeczy wyjątek potwierdza regułę, dla mnie 911 jest właśnie tym autem dla którego mogłem zrobić wyjątek...

 

zakup był presją czasu:

- kryzys wieku średniego, zbliżam się do 40 i taki prezent sobie zrobiłem :mrgreen: ,

- dodatkowo zakup był na "prefernecyjnch" warunkach od osoby, którą znam od 8 lat (handlowaliśmy/handlujemy/będziemy dalej handlować), która ma takie auta, że ...

 

photo dam ale jako link do innego forum...nie pasują mi teksty z galerii Klagosza ale też rozumiem, że "pies ogrodnika" w tym przypadku może szczekać...

 

na chwilę obecną zapisałem się na kurs aby przyswoić co może dać auto amatorowi za wyjątkiem "lansu na promenadzie"...

 

pozdrowienia dla prawdziwych fanów aut nie zależnie od marki i ich wieku :cool2:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gartuluje WYBORU :cool2: :cool2: jestem zaskoczony :shock: ale fajnie ze takie cos zawitalo u Ciebie, Wklejaj linka a najlepiej wrzuc tu jakies fotki !.

 

P.s. Rozumiem ze na forum dalej bedziesz bywal ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

AO gratulacje. Ja marzę o 4S od dawna :)

 

Zawsze byłeś wrogiem dużych kół....jak Ci się jeździe teraz po mieście na 19stkach? :)

Mógłbyś wrzucić zdjęcie Twojej eks z nowymi skórami? Dałeś do obszycia? Jaki koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni a już widzę/słyszę, że sąsiedzi gadają...

 

no i co z tego :?: przejmujesz sie tym :?:

 

jakby patrzyć na sąsiadów to najlepiej żeby każdy jeżdził Tico, popatrz na to z tej strony, mamy jedno życie, trzeba spełniać swoje marzenia :)

 

zawodowo to zły ruch ale będzie jak będzie...

 

lekarzem jesteś :?: bo jakbyś był to rozumiem, bo w Polsce "bogaty" lekarz to człowiek, który dorobił sie na krzywdzie ludzkiej - niestety takie myślenie ma większa cześć tego narodu, tylko nikt nie pomyśli ze wystarczyło się uczyć..

 

Gratuluje zakupu, marzenie większości osób na tym forum i nie tylko, jazda 911 to sama przyjmność :cool2:

 

P.s Felg na mniejsze mam nadzieje, ze nie zmienisz, zresztą wielkość zacisku i tak na to nie pozwoli ;)

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.