Skocz do zawartości

Felgi Hamond


Bliss

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że ten Hamond to importer. A kto produkuje?

 

Nie lepiej szukać ori choćby używek, niż takiego festynu?

Zapytałem się sprzedawcy i otrzymałem taką odpowiedź.

"Firma Hamond jest producentem felg.Importujemy felgi z Usa .Felgi sa bardzo wytrzymałe .Udzielamy gwarancje na 24 miesiące."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem się sprzedawcy i otrzymałem taką odpowiedź.

"Firma Hamond jest producentem felg.Importujemy felgi z Usa .Felgi sa bardzo wytrzymałe .Udzielamy gwarancje na 24 miesiące."

 

Chyba z Chin. Nowe felgi za 1500 zl nie beda mialy nic wspolnego z wytrzymaloscia, ani wysoka jakoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tych? http://moto.allegro.pl/17-bmw-e36-e46-e90-e92-ciemny-chrom-rant-i1457387764.html

 

Ogólnie szukam felg do srebrnej e90. I zastanawiam się które będą pasować i dobrze wyglądać.

 

To samo co powyzej, szukasz porzadnych felg, odpusc sobie noname'y z allegro ze zdjeciami robionymi w krzakach. Otworz chocby http://www.felgi.pl/ wybierz E90 i 17" zobacz ile felg renowanych producentow masz tam dostepnych i na takie sie zdecyduj (moge Ci polecic wszystko oprocz felg Racing Line i Drag Racing, bo to chinszczyzna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Ale czy te felgi są aż tak kiepskie i się gną ? też jestem zainteresowany felgami HAMOND http://moto.allegro.pl/732-17-5x120-felgi-bmw-e36-e46-e90-e52-e83-x3-x5-i1566544561.html i mam dylemat, chcę żeby te felgi wytrzymały gdzieś ze 3lata w moim e46 bo do 3lat chcę kupić jakąś nową bunie :) prosił bym kogoś kto ma takie felgi albo miał żeby się wypowiedział... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po cenie tych Hamondów robione są w chinach, pierwsza dziura i felga krzywa i lakier będzie schodził. Takie felgi sa po prostu nie bezpieczne. Ja kupiłem używane BBS skręcane i sa praktycznie nie do zniszczenia, a co do tych? kup na pewno będziesz żałował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po cenie tych Hamondów robione są w chinach, pierwsza dziura i felga krzywa i lakier będzie schodził. Takie felgi sa po prostu nie bezpieczne. Ja kupiłem używane BBS skręcane i sa praktycznie nie do zniszczenia, a co do tych? kup na pewno będziesz żałował.

 

wszystko ok może tak być, jednak narazie nie wypowiedział się nikt kto by używał tych felg i miał z nimi problemy.

 

Kolego masz fajny wózek nie żałuj na O.K felgi(do 2000tys powinieneś cos wychaczysz)np te: http://moto.allegro.pl/oryginalne-felgi-bmw-e90-e46-e36-w-super-stanie-i1563219866.html

 

szukałem właśnie i nic nie znalazłem, podobają mi się felgi coś w tym stylu co te hamonda, te co np pokazałeś spoko ale dlamnie nie za taką kasę bo to troszkę nie mój gust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem właśnie i nic nie znalazłem, podobają mi się felgi coś w tym stylu co te hamonda, te co np pokazałeś spoko ale dlamnie nie za taką kasę bo to troszkę nie mój gust

 

http://www.felgi.pl/ znajdziesz cala mase 17" w roznych cenach, nie ograniczaj sie tylko do najtanszego zlomu z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy to będzie "firma" Hamond czy jakaś inna za 1500zł to i tak wszystkie są robione w tej samej fabryce z jednego i tego samego ch... materiału. Raczej nikt nic nie bedzie wiedział na tym forum na temat tych felg bo MY jezdzimy na oryginalnych felgach. Masz fajną furę nie tanią i możesz pewnie w coś lepszego za inwestować niż felgi "NO NAME" o których nikt nie słyszał. Jak mnie było stać na dobre fele do e46 to Ciebie tym bardziej jak jezdzisz e90. Każdy chce Ci na dobrze zrobisz jak uważasz. Edytowane przez Dexter87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2:

 

Wracając do tych felg "Marki Hamond" - nie sądzisz, że gdyby rzeczywiście byłą taka marka felg i byłaby warta uwagi, to wujek Google coś by o nich wiedział?

 

masz rację, tylko jeżeli są takie złe to dlaczego też na nie nikt nie narzeka u wujka Google :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeżeli tak mocno podobają się Tobie te felusie HAMONDA to bądź pionierem i jako pierwszy z forum....... kup je :!: I oczywiscie nie zapomnij później podzielić sie swoimi spostrzeżeniami :) Edytowane przez nakatomii
(*pozdrawiam*)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeżeli tak mocno podobają się Tobie te felusie HAMONDA to bądź pionierem i jako pierwszy z forum....... kup je :!: I oczywiscie nie zapomnij sie później podzielić sie swoimi spostrzeżeniami :)

 

:cool2:

Nie będziemy cie dłużej przekonywać że to złom;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Jednak nie kupiłem tych felg Hamond ale cały czas poszukuję oryginalnych felg bmw m pakiet i tutaj pojawia się moje pytanie, mam do kupienia felgi m pakiet i sprzedawca twierdzi że to oryginał bo jest gdzieś tam w katalogu na internecie czy coś, nie wiem nie znam się na felgach i proszę o szybką waszą pomoc, czy te felgi to oryginał ??? zdjęcia tu http://www.speedyshare.com/files/28354276/felgi.rar , dekielki wymienił bym na nowe a całe felgi ładnie odmalował tylko czy to ori ??? proszę o szybką pomoc.

 

Pozdro Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie te felgi nie są oryginalne. To jest podróba wzoru 67.

Na dodatek styling 67 występował tylko w M3, nie było go w rozmiarze 17" i M-paku.

Jeśli się mylę, poprawcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.