Skocz do zawartości

Wyposażenie dodatkowe w e9x


and6412

Rekomendowane odpowiedzi

Doświetlanie zakrętów i światła adaptacyjne.

Można mieć adaptacyjne bez doświetlania (tylko przy ksenonie), tak było w modelach przed LCI (teraz można dokupić w ASO doświetlanie ori w postaci modułu i inaczej skonfigurowanych halogenów - efekt jak Fiatach, Skodach itd., koszt 1000 - 1200 PLN).

W wersjach poliftowych z ksenonem doświetla wewnętrzny ring w postaci zapalania się soczewki światłem lekko żółtawym, adaptacyjność pozostaje bez zmian.

Dobre oba rozwiązania, szczególnie w ciemnych dziurawych uliczkach.

Pozdrawiam

 

Jeśli w LCI z ksenonem nie mam doświetlania ani adaptacyjnych to można to jakoś rozbudować o te opcje (przynajmniej o jedną :))?

 

Lampy są inne jeśli chodzi o adaptacje. I chyba jeszcze kolumna kierownicza, ale tego pewien nie jestem.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Nie koniecznie, doświetlanie jest halogenami na dole i jest to opcja platna okolo 1000zł w serwisie

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
A jak spisuje się akumulator. Mam od niedawna webasto w F25 doinstalowane dodatkowo i przy dłuższym używaniu tj powyżej 15-20 min. pojawiła się informacja o zmniejszeniu napięcia i potrzebie kontaktu z serwisem BMW. Akumulator nowy 90Ah wcześniej auto jeździło bez specjalnego obciążenia urządzeniami elektrycznymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robkop, coś jest u Ciebie nie tak lub jeździsz na bardzo krótkich dystansach. Dogrzewam samochód dwa razy dziennie (przed/po pracy) zazwyczaj po 30minut, jednak dystans jaki pokonuję to ~35km i 40 minut. Akumulator fabryczny 90AH, mrozy po -25C czy nawet jak wczoraj bliżej -33C i nie ma problemu, jednocześnie samochód nie stoi niejeżdżony nigdy dłużej niż jeden dzień.

 

Czy po wymianie akumulatora został wykonany reset IBS? Tutaj masz opisane o co chodzi http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=48&t=114603. Sterownik inaczej traktuje nowy i stary akumulator i trzeba mu dać znać, kiedy ten zostanie wymieniony. Inaczej nowy aku bardzo szybko padnie.

 

Samochód pewnie jeszcze na gwarancji i jeżeli nie robisz super którkich dystansów to nie daj sobie wmówić, że ten typ tak ma na mrozach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedz cie mi ,mam i-driva w navi Professional,oraz rak jak kolega wyzej napisał 2 czasy uruchomienia webasto,mam rozumiem ze u mine jest webasto? czy kazdy ma taki czas urouchomienia,a nie kazdy w tym webasto? numer vin nic nie wnosi,abym takie cos posiadał!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyświetlanie opcji nie ma nic wspólnego z tym, że auto ma je aktywne...

 

jak dłużej popatrzysz to znajdziesz jeszcze inne doposażenie, którego prawdpodobnie nie posiadasz: internet, opcje biurowe, ...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.