Skocz do zawartości

FELGI do E92 18" najlepiej czarne... ale nie koniecznie :)


tylkoBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

mam prośbę czy jest jakaś firma która ma ładne felgi do bmw e92 coupe najlepiej czarne??

a druga sprawa wstępnie spodobała się mi się felga RIAL TRENTA, no ale mało w niej czarnego, nie wiem czy pasują i nie widziałem ich jeszcze na żywo...

http://www.felgi.pl/felga/250,4810/felgi_rial_trenta.htmlx

ma ktoś o nich jakieś zdanie???

 

 

No i najważniejsze planuje na felgi wydać do 4 tys. ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Moim zdaniem obrzydliwe na żywo tez widziałem i nijak mi do BMW nie pasują, rozejrzyj sie za ORI 18 które tez maja czarne kolory, a jak szukasz ładnej felgi to zobacz na oponki firmy Vermilion( jeden z naszych forumowych kolegów nimi handluje, zwłaszcza model Sentio Black :roll: ) albo VMR v710 w kolorze gunmetal albo matt black http://www.velocitymotoring.com/wheels_v710.html . Popatrz tez na momo Corse black , Dotz Mugello te felgi widziałem na e9X różnych i wygladaja naprawde zabójczo :norty:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie, szukam jednak czegoś modernistycznego...

 

Właśnie penetrowałem świat googla i jest masakra, niektóre są piękne ale o cenach to nawet nie myślę bo na ten moment będą za olbrzymie. Szukam do 4 tysiaczków i bez opon ponieważ mam nowe.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadź orginalne felgi - nad tym pracowały jakieś tęgie głowy niemieckie, żeby to pasowało do fury. Takie jak walnąłeś w linku to raczej średnio będą wyglądały...

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciao, podłącze się do tematu.

 

Jak myślicie czy te org. felgi pomalowane na czarno + czarne nerki bedą dobrze wyglądało na czerwonej E91 czy będzie obora ?

 

http://i.ebayimg.com/12/!CFuR1rQEGk~$(KGrHqV,!gsE0wh+!tNGBNWBZQ5ipw~~_12.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten model :?: to kwestia gustu...

jedno jest pewne: czerwony pasuje do czarnego (każdy architket/plastyk Ci to powie)....

 

felgi to nie tylko wygląd, dla mnie jest to kwestia "x" planowa, felgi odpowiadają za prowadzenie/czucie/komfort/osiągi/odprowadzanie ciepła=hamowaie/... dlatego wg mnie ważniejsze od wyglądu jest to aby były "dobre"

 

a "dobre" felgi robią tylko "dobre" firmy, zdarzają się oczywiście "dobre" felgi z "słabych" firm ale to wyjątki, które potwierdzają regułę....pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem albo ori albo poziom BBSa, cała reszta :roll2: szkoda auta.

 

 

Jak myślicie czy te org. felgi pomalowane na czarno + czarne nerki bedą dobrze wyglądało na czerwonej E91 czy będzie obora ?

 

Do czerwonej E91 czarna nera i czarne felgi miodzio, ale nie wiem czy te felgi, które pokazałeś wyjdą dobrze po lakierowaniu. Mam takie na zimę i moim zdaniem za dużo się w nich dzieje, po malowaniu podejrzewam, że wizualnie zleją się jeszcze bardziej, ale może o taki efekt Ci chodzi?

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam firmy ale szerokość 7,5 będzie za wąska do właściwego prowadzenia opony 225/...

 

opona nie spadnie ale nie będzie to co powinno być:

- 205 to 7,5',

- 225 to 8',

- 245 to 8,5'.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vermilion( jeden z naszych forumowych kolegów nimi handluje, zwłaszcza model Sentio Black :roll: )

 

:cool2: Sentio to jedna z wielu felg do E9x, ktore posiadamy w naszej ofercie

 

http://img843.imageshack.us/img843/1295/senteb2.jpg

 

wszystkie mozna juz poprzymierzac do E9x na felgi.pl , a opinie wlascicieli znalezc na bmw-sport :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie mozna juz poprzymierzac do E9x na felgi.pl , a opinie wlascicieli znalezc na bmw-sport :wink:

tylko ile osób przyzna się do tego, że kupiło nie dobre dobro :mrgreen: i jaka jest wiarygodność danego użytkownika w porównaniu do testów...większość chwali to co ma, w drugą stronę to już nie tak haloooo

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ile osób przyzna się do tego, że kupiło nie dobre dobro :mrgreen: i jaka jest wiarygodność danego użytkownika w porównaniu do testów...większość chwali to co ma, w drugą stronę to już nie tak haloooo

 

Poswiec prosze czas na przeczytanie http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=2&t=91653&start=0 , temat jest na tyle ostry, ze chyba pojawiaja sie tam juz wszystkie mozliwe argumenty, zobacz jaka jest odpowiedz wlascicieli. A to czy uwierzysz w ich wiarygodnosc czy nie, to juz inna sprawa, nie sa to ludzie, ktorzy wczoraj sie tam zarejestrowali :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokość 7,5 będzie za wąska do właściwego prowadzenia opony 225/...

 

opona nie spadnie ale nie będzie to co powinno być:

- 205 to 7,5',

- 225 to 8',

- 245 to 8,5'.

 

oryginalna felga 16 ma szerokość 7" a nie 7,5" (pod oponę 205) http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=36_0837&hg=36&fg=15

gdzieś widziałem tabelę w której rekomendowana szerokość do 225 to właśnie 7,5" a minimalna to nawet 7" (taka chyba była w poprzednim passacie)

pod 255 na tył w e90 seryjnie montuje się 8,5" http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VB31&mospid=48483&btnr=36_0849&hg=36&fg=15

Przy 255 i 8,5" opona wystaje 19,6mm poza krawędź felgi

Przy 225 i 7,5" opona wystaje 17,3mm

Tak więc nie wydaje mi się żeby przy 7,5" i 225 był jakis problem.

Uprzedzając odpowiedź wiem że bmw do tej opony fabrycznie daje 8"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc nie wydaje mi się żeby przy 7,5" i 225 był jakis problem.

Uprzedzając odpowiedź wiem że bmw do tej opony fabrycznie daje 8"

...tak jak napisałeś, 225 nie spadnie nawet z 7' co nie oznacza, że tak jest "dobrze", wg wielu testerów najlpesza felga dla opony to -0,5' od najszerszej z dopuszczonych...

tylko ile osób przyzna się do tego, że kupiło nie dobre dobro :mrgreen: i jaka jest wiarygodność danego użytkownika w porównaniu do testów...większość chwali to co ma, w drugą stronę to już nie tak haloooo

 

Poswiec prosze czas na przeczytanie http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=2&t=91653&start=0 , temat jest na tyle ostry, ze chyba pojawiaja sie tam juz wszystkie mozliwe argumenty, zobacz jaka jest odpowiedz wlascicieli. A to czy uwierzysz w ich wiarygodnosc czy nie, to juz inna sprawa, nie sa to ludzie, ktorzy wczoraj sie tam zarejestrowali :mrgreen:

ja wierzę wszystkim i nie sugeruję, że dana firma nie jest OK...jestem też prosty człowiek i patrzę:

 

- rozbita rajdowa Skoda P. Kubicy - felga OZ,

- bolid P. Kubicy - felga OZ,

- auta WRC - 50% to OZ,

- limitowane wersje subary imprezy sti - felga OZ,

- auta w "szkółkach" (np. u P. Kuby z "jazdy polskiej") - felgi OZ...

 

- wyścigi aut turystycznych - 50% to BBS,

- porsche cup - BBS...

 

dlatego ja osobiście nie eksperymetuję tylko używam OZ lub BBS, co nie oznacza, że inne firmy są gorsze...pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wierzę wszystkim i nie sugeruję, że dana firma nie jest OK...jestem też prosty człowiek i patrzę:

 

- rozbita rajdowa Skoda P. Kubicy - felga OZ,

- bolid P. Kubicy - felga OZ,

- auta WRC - 50% to OZ,

- limitowane wersje subary imprezy sti - felga OZ,

- auta w "szkółkach" (np. u P. Kuby z "jazdy polskiej") - felgi OZ...

 

- wyścigi aut turystycznych - 50% to BBS,

- porsche cup - BBS...

 

dlatego ja osobiście nie eksperymetuję tylko używam OZ lub BBS, co nie oznacza, że inne firmy są gorsze...pozdr.

 

Rozumiem Twoje podejscie, pozwol, ze jednak wytlumacze Ci nasze podejscie do tego tematu. Udzial w sporcie kosztuje (i caly program z tym zwiazany) to koszt jakichs 30% doliczony do ceny detalicznej felg przeznaczonych dla zwyklego klienta (a zysk poza prestizem jest z niego niewielki, na przykladzie BBS powiem Ci, ze felgi uzywane i w WTCC i Porsche Cup, ich produkcja, materialy nie maja kompletnie zadnego zwiazku z tym co kupujesz do uzytku na codzien, co gorsze technologicznie produkcje jednych i drugich trzeba rozwijac rownolegle, a wspolnych elementow jest malo, felgi uzywane w sporcie nie moga byc uzywane na ulicy - powod jest masa). Dlatego tez odpuscilismy sobie budowanie prestizu w ten sposob, zreszta naszymi felgami nie celujemy w segment ani aut startujacych w WRC, ani samochodow typu Impreza czy EVO, naszym celem jest segment premium, czyli modele takich marek jak Audi, BMW, Mercedes, Lexus czy Infiniti, gdzie oprocz prestizu znaczenie ma design i wykonczenie felg. A jezeli chodzi o wykonczenie to kolejne inwestycje pozwalaja na produkcje felg pokrytych tytanem (tak jak np. Divinus Black Mica czy Virtus Onyx Black), ktorych ani BBS, ani OZ nie maja w ofercie (ani nie posiadaja technologii pozwalajacej na ich produkcje). Metody produkcji sa identyczne jak w przypadku BBS i OZ, podstawa jest dopracowana technologia odlewu niskocisnieniowego i utwardzania, prawde mowiac osiagajac ten poziom niewiele mozna juz poprawic bez znacznego wzrostu kosztow produkcji.

 

Dodam tylko jeszcze, ze koszta zwiazane z udzialem BBS w sporcie ciagna ta firme na skraj bankructwa, w tym roku juz kolejny raz na przestrzeni dekady, a to nie jest dobry znak, ani potwierdzenie tego, ze warto nasladowac ich droge. Pamietaj, ze dzis prestiz ma duzo mniejsze znaczenie niz cena produktu (nie twierdze, ze to dobrze), np. BBS ma marginalna sprzedaz w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wytłumaczenie :cool2: ,

tak jak pisałem jestem "prosty" więc zasady promocji są mi znane :wink:

wiem też, że niezależnie od formy promocji żaden "mistrz" nie będzie używał "bubla" a sporty motorowe i maks. wysilone auta nie wpuszczą do siebie "słabełuszy"...

nadal zostanę przy swoim nie ori BMW, brzydkim OZ :mrgreen: , niezależnie czy płacą P. Kubicy aby na nich jeździł czy nie :mrgreen: :mrgreen:

powodzenia w sprzedaży, wygląd Twoich felg jak dla mnie jest "ładny" :cool2: , pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wytłumaczenie :cool2: ,

tak jak pisałem jestem "prosty" więc zasady promocji są mi znane :wink:

wiem też, że niezależnie od formy promocji żaden "mistrz" nie będzie używał "bubla" a sporty motorowe i maks. wysilone auta nie wpuszczą do siebie "słabełuszy"...

nadal zostanę przy swoim nie ori BMW, brzydkim OZ :mrgreen: , niezależnie czy płacą P. Kubicy aby na nich jeździł czy nie :mrgreen: :mrgreen:

 

Tak jak napisalem Ci wczesniej felgi do sportu, to zupelnie inny produkt, nie dostepny dla zwyklego klienta. Poza tym OZ, to nie jest firma z wysokiej polki, jezeli patrzysz przez pryzmat sportu, to druga liga, dzis liderem jest japonski Rays (ktory coraz bardziej wygryza BBS), a OZy mocno podkopuje Enkein i Yokohama z Advanami.

 

powodzenia w sprzedaży, wygląd Twoich felg jak dla mnie jest "ładny" :cool2: , pozdr.

 

Dzieki za slowo uznania, nasze felgi maja wyrozniac sie wlasnie designem i jakoscia wykonania :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.