Skocz do zawartości

Wycieraczki woda spływająca po bocznej szybie


Zoomer

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

 

Jak by ktoś dwa lata temu powiedział mi że będe miał bmw wyśmiał bym go. Teraz po pół roku jak jestem w jego posiadaniu nie zamienił bym go na żadną inną markę. Podobają mi się rozwiązania techniczene i przyjemność z jazdy. No właśnie tylko irytuje mnie woda (deszcze czy płyn do spryskiwaczy) która spływa po mojej bocznej szybie. W poprzednich autach była taka listewka która zbierała wodę tak by nie leciała na boczną szybę kierowcy. Tu tego nie ma, a może to ja nie mam bo nie chec mi się wierzyć żeby tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEN TYp TAK MA :lol: jezdzilem i bylo tak samo

za wolno jechałeś :wink: szybciej byś jechał to by szła struga na dach :lol: Ja mam e-36 i jest tak samo :mrgreen:

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E34 baaaardzo denerwuje mnie ta sprawa. Kiedyś podczas jazdy, przy otwartej szybie kierowcy postanowiłem potraktować w ten sposób przednią szybę. Chwilę później postanowiłem nigdy więcej tego nie robić...

 

Niemasz u siebie w e-34 tych rynienek????dziwne, no chyba ze nie we wszystkich to matowali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemasz u siebie w e-34 tych rynienek????dziwne, no chyba ze nie we wszystkich to matowali .

 

No właśnie miałem napisać czy we wszystkich E34 były... ;)

W sumie to już teraz jestem tak zakręcony, że nie wiem czy je mam czy nie, wiem, że mi poleciał płyn od spryskiwaczy do wnętrza... Jutro sobię to obejrzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ja mialem te rynienki w mojej e34 a teraz w e39 nie mam. Jak jade szybko to mi po prostu woda splywa po bocznej szybie. Dziwne w tej klasie. Troche dziwnie to wyglada, jak w maluchu :). Bez rynienek tego sie nie uniknie. Po prostu wycieraczki ta wode zwalaja na boczna szybe.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.