Skocz do zawartości

Bmw xDrive Live


maksss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Wczoraj zadzwonili do mnie z BMW Auto-Boreczko i zaproponowali wejściówkę na Bemowo 26 lutego. Dzisiaj mi już przesłali zaproszenie. Przejdę się bo może być fajnie.

Dziwi mnie jedynie, że cała impreza zaczyna się dopiero o 16:40 czyli jak już będzie ciemno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie "zaorajcie" wszystkich aut, wchodzę po Was 27, rano...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że nie znalazłem w tym roku czasu na BMW xDrive Live

z chęcią przeczytam i zobacze fotki/filmy przedstawiające relacje tegoroczną.

A tak na marginesie mam nadzieje że te ///M-ki trafią kiedyś na takie dni zapoznawcze marki BMW do Polski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witjacie, ja będę 26 lutego w Wawie na Bemowie. Wczoraj rozmawiałem ze swoim dealerem.. A w przyszłym roku xDrive Live będzie także w Lublinie :mrgreen:

 

Pzdr.

 

Też miałem tam być ale coś mi wypadło na jutro i nie mogę ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wróciłem, było nawet ok, ale troszke zbyt mało czasu, nie kajtniesz się wszystkimi modelam. Wskrócie są cztery etapy.

1 Przejazd przez garby x3-kami

2 Test łosia

3 Przejazd po torze

4 Przejazd 550ix na miejscu pasażera

Na dowidzenia torebka z katalogiem na 2011 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Faktycznie czasu nie było zbyt wiele. Objeździłem kilka X3, X5, GT, 7er, ale w moim przypadku na X6 zabrakło czasu no i trochę szczęścia :? Xdrive na śniegu robią robotę. 550ix też pokazała na co ją stać. Miejmy nadzieje, że BMW kiedyś zrobi podobną imprezę, z tym, że mogły by być tory dłuższe i bardziej wymagające.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Byłem wczoraj i kilka słów mojego komentarza. Jeśli ktoś chciał wypróbować nowe X3 to była idealna okazja. Niestety było mało (a właściwie nie było) aut z silnikami 320D, czyli takich jakie z racji ceny wybiera większość, a ciekawe by było porównanie z modelami 3 litrowymi (306KM) z maksymalnym (albo prawie) wyposażeniem - bo głównie takie auta były prezentowane. Ten model to nie jest to co kupujemy najczęściej. W porównaniu z X1 120D (były i takie rodzynki) to zupełnie inna dynamika, choć w takich dość ekstremalnych warunkach i na niewielkim torze moc miała mniejsze znaczenie, bardziej liczyła się trakcja i własności jezdne. Nową 5 w wersji X z ekstra silnikiem nie byłem specjalnie oszołomiony, pewnie na suchym i szybkim torze byłoby więcej emocji. Generalnie było bardzo miło i szkoda, że tak krótko. Duży ukłon i podziękowania dla BMW POLSKA i wszystkich którzy tę akcję zorganizowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z powodów zdrowotnych (mega awaria barku) musiałem odwołać wizytę, może ktoś z forum załapał się na wolne miejsce :cool2: przekazałem info do BMW 3 dni wcześniej więc mieli możliwość zaprosic kogoś na zastępstwo...

 

... Duży ukłon i podziękowania dla BMW POLSKA i wszystkich którzy tę akcję zorganizowali.

 

ogólnie tak ale ja mam niesmak:

1) z racji, że kupiłem auto w salonie jestem w ich bazie od 2004 roku,

2) co roku wysyłają zapraszenia na "festyn" ale wcześniej dzwonią z ankietą,

3) główne pytanie: ''...czy zamierza Pan/i kupić auto w tym roku?..."

3.1) odpowiadasz: "tak", masz potwierdzenie zaproszenia :mrgreen: ,

3.2) odpowiadasz szczerze: "nie" ponieważ kupiłem auto np. w 2010 a następne planuję kupić np. w 2012/201x, nie otrzymujesz zaproszenia z "wytłumaczeniem": wie Pan/i jest tyle osób chętnych, że na ten termin nie mamy już miejsaca :mrgreen: :mrgreen: tak powiedzieli mojemu znajomemu, który kupił auto miesiąc po mnie...oczywiście z dopowiedzią jak jest Pan/i zainterowany jazdą konkrtenym modelem to podstawimy auto do Dilera...

 

z punktu oceny handlowej ma to sens, z punktu "smaku" marki sprzedającej auta "premium" występuje tylko obrzydzenie :mad2:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Liczą na nowych klientów. Starych uważazają za lojalnych. Trochę to nie w porządku.

Najlepsze w tych imprezach jest możliwość pojeżdżenia autami rzadko spotykanymi u dealera. Ale M3 jeszce nie trafiłem u żadnego do jazd próbnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Niestety było mało (a właściwie nie było) aut z silnikami 320D

 

A ja szukałem tylko aut z największymi silnikami - jak się bawić to na całego :)

 

Nową 5 w wersji X z ekstra silnikiem nie byłem specjalnie oszołomiony, pewnie na suchym i szybkim torze byłoby więcej emocji.

 

Wg mnie bardzo szybkie auto na prostej a na śniegu szła jak czołg. Dla mnie bardzo fajny silnik.

 

3.2) odpowiadasz szczerze: "nie" ponieważ kupiłem auto np. w 2010 a następne planuję kupić np. w 2012/201x, nie otrzymujesz zaproszenia z "wytłumaczeniem": wie Pan/i jest tyle osób chętnych, że na ten termin nie mamy już miejsaca :mrgreen: :mrgreen:

 

Cholera a ja w ankiecie podałem, że póki co nie zamierzam :?

może zadzwonią jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.