Skocz do zawartości

Używane BMW 5 - komfort, prestiż i wysokie koszty


pszyman

Rekomendowane odpowiedzi

Za to komentarze naprawdę ciekawe. Jesteśmy burakami, wiesniakami(najlepsze dla mnie- "adidasami" :norty: ), z prestiżem rozlozonym w ratach lub leasingu :whistle:

 

Jak ktoś w życiu nowego auta za więcej niż ~20k EUR nie kupił, to ma ludzi biorących fury w lease za biedaków :)

 

Brak wiedzy + buractwo, witamy w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i audi a6 jest lepsze od e60, szkoda bo dopiero w dieslach od Audi to się dzieje... A koszty napraw faktycznie tanie -> rozrząd 12k(felerny napinacz w 2.7 i 3.0), wtryski 10k . A o silnikach 2.0tdi to chyba nawet nie trzeba mówić co to za mina jest... Ponad to temat jakości wykonania audi też już był wałkowany. Design faktycznie lepszy, jeśli chodzi o wnętrze, a wygląd zewnętrzny? Tu już liczą się gusta, ale wg. mnie to trochę oklepane jest to a6 i nie kojarzy się z prestiżem a raczej z vw passatem (autem dla ludu). Ale niestety chłopaki w poliestrowych ciuchach nieco wypaczyli wizerunek tej marki w Polsce ;). Zwykle te zarzuty płyną od ludzi którzy jeżdżą max. toyotą avensis, albo 10-cio letnią hondą civic ;) No cóż, gdzieś tam jak kupowaliśmy swoje bmw musieliśmy brać takie teksty pod uwagę ;). Ale ludzie mogą sobie gadać co chcą o kierowcach bmw, mi to zwisa, bo jak wsiadam do swojego auta to czuję się komfortowo i najchętniej bym z niego nie wysiadał, a to jest chyba najlepsza rekompensata za te wszystkie śmiechu warte docinki ;)
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie słyszałem. Ale od znajomych spod czarnej gwiazdy dowiedziałem się, że do bmw ciężko się włamać, jedynie przez bagażnik ale składane fotele w bmw były opcją . Co innego audi, gdzie podobno jest prosto... Nie wiem ile w tym prawdy, bo to nie mój fach, ale tak mówili. Ponad to popyt na audi i vw jest większy z uwagi na to że ruscy uwielbiają te auta, no i trochę ich jeździ po naszych drogach więc kradną na części zamienne.
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejście do E60 to raczej nie jest wielki problem, a odpalenie jeżeli nie ma zabezpieczeń to ok. 20s. Problem z wejściem był w E39 w początkowym czasie po pojawieniu się na rynku, podobnie było z ich odpalaniem. Podkreślam, że nie wiem tego z własnych doświadczeń :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to komentarze naprawdę ciekawe. Jesteśmy burakami, wiesniakami(najlepsze dla mnie- "adidasami" :norty: ), z prestiżem rozlozonym w ratach lub leasingu :whistle:

 

Ja tam nie wiem ale ja jestem z miasta :) i jeżdżę w garniturze a auto kupiłem za cash. Kompletne przeciwieństwo w stosunku do niektórych właścicieli AŁDI ;) których znam.....zastaw się a nie daj się.

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Aktywny układ kierowniczy z progresywnym wspomaganiem potrafi "podpowiadać" kierowcy w którą stronę skręcać w krytycznych sytuacjach"

czyżby dlatego tak fajnie, szybko i intuicyjnie zakładało się kontrę w moim E61?

 

a już myślałem, że jestem taki dobry... :oops:

felgi, opony, prestige tuning, elementy carbon, znaczki carbon, grile

hurtowe ceny na zimowe opony renomowanych marek

http://img169.imageshack.us/img169/4364/gpowerwheel.jpg

Felgi oraz akcesoria legendarnego G-Power!

http://www.inovit.pl http://www.kahndesign.pl http://www.wolfrace-wheels.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.