Skocz do zawartości

Jakiej firmy drążki kierownicze


daski1978

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie zakładałem firmy Meyle jakieś 10tys km temu i na razie żadnych uchybień. A co do firmy Ruville nie mogę się niestety wypowiedzieć ale jest to jedna z droższych firm więc i raczej nienajgorsza :wink: Tutaj masz link http://www.czescidobmw.pl/Drazki_kierownicze,k,6957.php , są tu same lepsze firmy, porównaj sobie ceny to i jakość ocenisz :wink:
"Możesz mieć każde auto, M5 i tak jest szybsze..." - Jeremy Clarkson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do firmy Ruville to wiem np, że robi jedne z najlepszych przegubów - wcześniej miałem auto z napędem na przód i wymieniałem przeguby (polecono mi tylko tą i żadną inną firmę). Jeśli przeguby robią dobrej klasy to podejrzewam, że ich pozostałe wyroby także są dobrej jakości.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mnie też czeka wymiana wahaczy i regeneracja przekłądni wiec pewnie i drązków. Na pewno lemeorder jest najlepszy kiedyś kupowałem tylne wahacze w sklepie i były identyczne jak orginalne z serwisy tyle ze w sklepie był zeszlifowany znaczek BMW wiec leoforder robi pod fabryke.Podobno nienajgorsze (przynajmniej zapewniał mnie sprzedawca w sklepie) są też z firmy TRW a tańsze ale nie mam opini na ten temat i tu prośba jeśli by ktoś mógł powiedziec coś na temat produktów TRW bede wdzieczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

na TRW ale lacznikac stabilizatorow zrobilem z 8tys km i sie tluka strasznie... :(

nie dosc ze zaplacilem za nie jak za LEMFORDERA...no ale coz nie orientowalem sie jeszcze co jest najlepsze tylko wzialem co bylo w sklepie ;)

 

mam pytanie jak ma sie wymiana drazkow kierowniczych z koncowkami do maglownicy, ruszam kierownica i czuje stukanie i luzy...czyli maglownica chyba do regeneracji...a koszt nie maly, ale jak zrobie zawieche z drazkami, to czy to nowe czesci moga dostac po dupie ze wzgledu na maglownice ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ruszam kierownica i czuje stukanie i luzy...czyli maglownica chyba do regeneracji...a koszt nie maly, ale jak zrobie zawieche z drazkami, to czy to nowe czesci moga dostac po dupie ze wzgledu na maglownice ??

 

 

CZujesz luzy i słyszysz stukanie przy ruszaniu kierownicą i chcesz od razu maglownice robić?????

330d,yzfr6,yz250, INPA-Darmo sprawdzę/pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede wymienial przednie zawieszenie tj: wahacze dolne, gorne, laczniki i drazki kierownicze...a potwierdzi mi mechanik ze maglownica bedzie do wymiany to chcialbym zrobic wszystko za jednym zamachem, zapomniec, spac spokojnie i jezdzic :) :) :) chociaz to co sie dzieje z drogami dziury itp itd ciezko nazwac jazda po ulicy :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.