Skocz do zawartości

odłączenie aku


mamit3

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy po odlaczeniu akumulatora w bmw e39 520 sedan na 15-20min bd musial wpisac jakis kod do radia :?: czy moga byc jakies prblemy z autem :?:

 

Nie bedziesz musial.

Osobiscie odlaczalem baterie dziesiatki razy i oprocz kasacji wskazan komputera nic sie nie dzialo.

Death is easy-You don't have to do anything.Life is that You have to face.


bylo e39 m52b20,e39 m52b25TU,e39 m52b25,e36 m43b18,e39 m52b20TU,e39 m52b28TU,e46 m43b19TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... No bo AQ padł właśnie! :duh:

Otwierasz drzwi kierowcy kluczykiem (obrót 90 stopni), otwierasz ciengienkami bagażnik (w instrukcji do e39 jest to opisane, choć ja sam wyjmowałem przez tylną kanapę, bo mam Touringa...), wyjmujesz AQ (nie polecam ładować w komorze, żeby nie pochlapało podestu i nie zżarło blachy), montujesz z powrotem AQ i masz działające piloty.

Same piloty mają własne akumulatorki ładowane w chwili, kiedy są w stacyjce. Dla tego warto co jakiś czas zmieniać kluczyki, żeby nagle nie obudzić się z ręką w nocniczku...

Ot i cała tajemnica :mrgreen:

Tanie w utrzymaniu BMW, to BMW dobrze utrzymane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ok, padła bateria (logiczne dla mnie, że bez prądu to nic nie chodzi w tym aucie :roll: ) , no ale po naładowaniu do pełna nie chciał działać pilot.

Dzisiaj ożył i chodzi znowu tak jak powinien, więc nie wiem co się mogło stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, to soreczki, mało precyzyjnie było :wink:

Nie wiem jak to jest w Buńkach, ale w Nissanie na alarmie Cliford po wymianie klem (czyli odłączeniu AQ) rozprogramowały się piloty - nie można było zamykać i otwierać drzwi, alarm nie dało się odłączyć. Musiałem rozebrać plastiki, odszukać włącznik serwisowy i zaprogramować od nowa piloty... :duh:

Tanie w utrzymaniu BMW, to BMW dobrze utrzymane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.