Skocz do zawartości

Co myślicie o tym radiu do e9x


e90_LCI

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie co z podświetleniem przycisków?

jak mamy tylko podgrzewanie foteli to można dać nowy klimatronic z LCI z podgrzewaniem;

 

jak dla mnie również ciekawa opcja, w poprzedniej e90 miałem professional i powiem szczerze nie powala...chyba nikt nie obsługuje klimy przez navi, dużo szybciej i prościej zrobić to na panelu klimy, następnie radio - jak nie mamy nowszej wersji z przyciskami to kręcenie idrivem by ustawić stację jak dla mnie przypomina safarii5...nawigacja również nie powala...lepiej działają jakieś aftermarketowe garminy/tom-tomy...to moje 0,03 pln o CCC, bo CIC jest dużo fajniejszy, ale również cholernie absorbujący, jak dla mnie dużym minusem jeśli chodzi o jazdę nocą to umiejscowienie ori navi, ja musiałem ściemniać na maksa by mnie nie rozpraszała;

jedyna funkcja której mi brakuje to wizualizacja PDC, ale z pikaniem też można żyć:)

no są jeszcze bajery serwisowe itp. którymi człowiek bawi się przez miesiąc od zakupu:) na pewno przy zmianie auta nie było dla mnie priorytetem by miała ori navi;

teraz przemyślę dołożenie tego ustrojstwa, chociaż jakieś 2 tygodnie temu zakupiłem BMW portable plus ( czyli garmin 3760 ) i zastanawiam się czy montować czy spróbować z dynavinem...

było:


e46 328 Ci

e46 320D

e90 330i

e92 330i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakiegoś magika co by CCC wymienił na CIC? Jeden kolega z forum zaśpiewał 10 tys netto, więc lekko osłabłem. Jakie to koszty realnie trzeba planowac?

 

Hehe, zmiana CCC na CIC to około 5000pln z wszystkim, minus to za ile uda Ci sie sprzedać swoje CCC Professional.

 

KuniŚ szczeże mówiąc bo według mnie właśnie umiejscowienie ori Navi i ten drugi garb to połowa auta. Bez niego auto wygląda o klasę niżej - takie jest moje zdanie. Radio jak dla mnie jest ok i nie sprawia problemów, Nawigacja może nie powala ale według mnie z mapami 2011 działa bardzo fajnie, do tego mam już polskie menu + polski lektor i wszystko super gra. Klimatyzacja owszem jakaś pomyłka, natomiast telefon - w końcu można normalnie wertować po książce telefonicznej... PDC - jak dla mnie nie ma różnicy i tak zawsze uzywałem tego na słuch a nie gapiłem się na nic.

 

Co do męczenia nocą - można monitor wyłączyć całkowicie, w sekundke :wink: Ale mi to nie przeszkadza. A Funkcje serwisowe w OBC też mamy :D

 

A ten Dynavin trochę china... jeszcze jak ktoś ma tylko podgrzewanie foteli to spoko jak nie musi przenosić tych przycisków tylko kupuje klimatronik z wersji '10, ale te przyciski koło zapalczniki to pełna wioska...

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dzisiaj nie jest produkowane w krajach wschodnich? :wink: Prawie wszystko, tylko Kontrole Jakości są diametralnie różne, to jak z iPhonami i SoPhonami, sa prawie identyczne a jednak tak diametralnie różne. Dla BMW podzespoły ( CIC/CCC, monitor, iDrive ) robi Alpine - CCC był produkowany na Węgrzech. CIC-a mogę jutro sprawdzić bo mam jednego jeszcze nie zamontowanego :wink: Ale wątpie aby był robiony w Chinach...

 

Dla Ciebie JanMens to jest co innego, to towar który sprzedajesz. Czyli to pieniądz dla Ciebie. Niestety produkty tego typu mają trudniej, bo na dzień dobry patrzymy na nie krytycznie i teraz albo się obronią albo nie... W przypadku OEM akcesoriów one mają prościej bo na dzień dobry mają dobra opinie i na ogół je chcemy, chyba że coś jest spaprane...

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy robi to na co ma ochotę:) dla mnie navi to moze 10% a na pewno nie połowa samochodu, ale jak widać kupujemy samochody z różnych powodów jedni dlatego, że fajnie jeżdżą, inni że fajnie wyglądają a jeszcze inni dla gadżetów;)

było:


e46 328 Ci

e46 320D

e90 330i

e92 330i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, źle mnie zrozumiałeś :wink: Ja BMW kupuje głównie dlatego jak ono się prowadzi. Trakcja + przyczepność. Ale wnętrze, design, prestiż itd. nie są dla mnie obojętne... Gadźety, no cóż lubie je, ale chyba jak każdy facet :D

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.