Skocz do zawartości

320D a opona na tył 255/35R18


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

andrew55:

jeżeli twierdzisz ze wyniki uzyskane przez Ciebie są prawidłowe ok, ale powiedz mi z i iloma satelitami łączy się Twoj telefon, by mieć dokładny odczyt, a nie tolerancje +-2m?? Jaką ma częstotliwość próbkowania że stwierdzasz że wyniki są zbliżone?? Poddałeś uzyskane wyniki filtracji aby wyrzucić z nich szum?? (mam na myśli zakłócenia")

 

NIE ma czegoś takiego jak mierzenie wielkości rzeczywistych, wielkości rzeczywiste "zna tylko Bóg". A Ty mierzysz to co chcesz mierzyć z olbrzymim błędem! który jeszcze bardziej potęguje używany przez Ciebie sprzęt! Także wszelkie aplikacje wykorzystujące sygnał gps na telefon są zabawkami a nie sprzętem mierniczym... Zastanów się jaki błąd ma czujnik bezwładności w Twoim telefonie...

 

tyle ode mnie

 

pozdrawiam

J.

 

posluchaj mnie przyjacielu.Bardzo prosze zebys dokladnie czytal moje wypowiedzi,zreszta nie tylko Ciwebie sie to tyczy.Pisze po raz kolejny ze moje pomiary robilem nie tylko za pomoca urzadzen gps a takze ze zwyklym stoperem w rece.Wiem wiem zaraz powiecie ze stoper w reze do niedokladnie i itd...otoz zrobilem ok 10 pomiarow ze stoperem i wyniki byly zblizone tzn 8.2,8.3...a wiec nawet statystycznie nie jest to mozliwe zeby byly niewiarygodnie.Wg mnie faktycznie wplyw chyba ma to ze am te nowe opony bez run flat.Gdy kupilem te felgi byly tam opony zalozone bridgestone potenza run flat-chyba najlepsze na jakich jezdzilem jesli chodzi o trakcje i najgorsze jesli chodzi o komfort.I na nich faktycznie nie moglem zejsz ponizej 8.5s.

To ostatni moj wpis na ten temat gdyz nie chce mi sie juz.Rece mi opadaja po prostu.Zreszta proponuje zmienic kola i samemu zmierzyc bo inaczej widze ze nic do niektorych nie dotrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatni moj wpis na ten temat gdyz nie chce mi sie juz.Rece mi opadaja po prostu.Zreszta proponuje zmienic kola i samemu zmierzyc bo inaczej widze ze nic do niektorych nie dotrze.

Kolego, grzecznie pokazalismy Ci, że Twoje pomiary są niezbyt dokładne,

 

fajnie, że masz swoje stanowisko ale dlaczego na siłę starasz się wprowadzić w błąd innych, nie każdy jest osobą "techniczną" jest wielu "humanistów", którzy udzielają się na forum, czytając Twoje posty może ktoś wyciągnąć/zapamiętać "głupoty" i powielać to dalej...

 

nie lepiej jest napisać: zrozumiałem temat na który wcześniej inaczej patrzyłem, zwykłe "OK" :cool2:, wiem swoje ale w sumie masz rację....

 

nie ma wszechwiedzących ale usilna chęć wprowadzenia w błąd :mad2: :mad2:

 

życzę zmiany podejścia, pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatni moj wpis na ten temat gdyz nie chce mi sie juz.Rece mi opadaja po prostu.Zreszta proponuje zmienic kola i samemu zmierzyc bo inaczej widze ze nic do niektorych nie dotrze.

Kolego, grzecznie pokazalismy Ci, że Twoje pomiary są niezbyt dokładne,

 

fajnie, że masz swoje stanowisko ale dlaczego na siłę starasz się wprowadzić w błąd innych, nie każdy jest osobą "techniczną" jest wielu "humanistów", którzy udzielają się na forum, czytając Twoje posty może ktoś wyciągnąć/zapamiętać "głupoty" i powielać to dalej...

 

nie lepiej jest napisać: zrozumiałem temat na który wcześniej inaczej patrzyłem, zwykłe "OK" :cool2:, wiem swoje ale w sumie masz rację....

 

nie ma wszechwiedzących ale usilna chęć wprowadzenia w błąd :mad2: :mad2:

 

życzę zmiany podejścia, pozdr.

 

 

przepraszam ale chyba nie zrozumialem...co to znaczy ,ze usilnie kogos wprowadzam w blad???

Ja tylko podalem czyste fakty ktore sam zmierzylem.Ty natomiast poslugujesz sie jakimis tabelkami niewiadomo skad,a mi zarzucasz ze wprowadzam kogos w blad!Wybacz przyjacielu ale naprawde nie rozumiem.Nie jest moim celem przekrzykiwanie sie i w przeciwienstwie do Ciebie nie unosze sie ambicją.Kolega spytal o to jak sie jezdzi na takich oponach i czy ktos to przerabial i tak, ja to przerabialem wiec napisalem i prosze,blagam i padam przed toba na kolana nie wmawiaj mi ze jrest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabiję sobie "licznik" :mrgreen:

1)

...przepraszam ale chyba nie zrozumialem...co to znaczy ,ze usilnie kogos wprowadzam w blad???...

odp.:

... TYL 255 MOZNA. NO I CHYBA NIE UMIESZ CZYTAC BO DWA POSTY WYZEJ NAPISALEM ZE NIE MA ZADNYCH STRAT JESLI CHODZI O PRZYSPIESZENIE...

2)

...Ja tylko podalem czyste fakty ...
...Pisze po raz kolejny ze moje pomiary robilem nie tylko za pomoca urzadzen gps a takze ze zwyklym stoperem w rece...

odp.:

...jak pomiary robione i'phone + aplikacja to musiało być dobrze :cool2: :mrgreen:...
...mierzysz to co chcesz mierzyć z olbrzymim błędem! który jeszcze bardziej potęguje używany przez Ciebie sprzęt! Także wszelkie aplikacje wykorzystujące sygnał gps na telefon są zabawkami a nie sprzętem mierniczym...

3)

..Ty natomiast poslugujesz sie jakimis tabelkami niewiadomo skad,a mi zarzucasz ze wprowadzam kogos w blad!...

odp.:

...wyniki z racelogic, auto X...
...też jak kolega jacek85 mam dostęp do racelogic i ufam właściwie tylko jemu,...
... na wyposazeniu mam tez performance box'a (racelogic) do dokładnego pomiaru czasów przyspieszen w zakresie 0-200 i czas na 1/4mili wraz z poszczegolnymi czasami. Ogolnie rzecz mowiac zapisuje wszystkie dane co 0.01s :D...

4)

...ja to przerabialem wiec napisalem i prosze,blagam i padam przed toba na kolana nie wmawiaj mi ze jrest inaczej...

odp.:

...czytając Twoje posty może ktoś zapamiętać "głupoty" i powielać to dalej...

życzę zmiany podejścia, pozdr.....

a najlepiej to co proponowałeś wczesniej:

...To ostatni moj wpis na ten temat gdyz nie chce mi sie juz.Rece mi opadaja po prostu...

 

pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabiję sobie "licznik" :mrgreen:

1)

...przepraszam ale chyba nie zrozumialem...co to znaczy ,ze usilnie kogos wprowadzam w blad???...

odp.:

... TYL 255 MOZNA. NO I CHYBA NIE UMIESZ CZYTAC BO DWA POSTY WYZEJ NAPISALEM ZE NIE MA ZADNYCH STRAT JESLI CHODZI O PRZYSPIESZENIE...

2)

...Ja tylko podalem czyste fakty ...
...Pisze po raz kolejny ze moje pomiary robilem nie tylko za pomoca urzadzen gps a takze ze zwyklym stoperem w rece...

odp.:

...jak pomiary robione i'phone + aplikacja to musiało być dobrze :cool2: :mrgreen:...
...mierzysz to co chcesz mierzyć z olbrzymim błędem! który jeszcze bardziej potęguje używany przez Ciebie sprzęt! Także wszelkie aplikacje wykorzystujące sygnał gps na telefon są zabawkami a nie sprzętem mierniczym...

3)

..Ty natomiast poslugujesz sie jakimis tabelkami niewiadomo skad,a mi zarzucasz ze wprowadzam kogos w blad!...

odp.:

...wyniki z racelogic, auto X...
...też jak kolega jacek85 mam dostęp do racelogic i ufam właściwie tylko jemu,...
... na wyposazeniu mam tez performance box'a (racelogic) do dokładnego pomiaru czasów przyspieszen w zakresie 0-200 i czas na 1/4mili wraz z poszczegolnymi czasami. Ogolnie rzecz mowiac zapisuje wszystkie dane co 0.01s :D...

4)

...ja to przerabialem wiec napisalem i prosze,blagam i padam przed toba na kolana nie wmawiaj mi ze jrest inaczej...

odp.:

...czytając Twoje posty może ktoś zapamiętać "głupoty" i powielać to dalej...

życzę zmiany podejścia, pozdr.....

a najlepiej to co proponowałeś wczesniej:

...To ostatni moj wpis na ten temat gdyz nie chce mi sie juz.Rece mi opadaja po prostu...

 

 

 

 

pozdr.

 

 

No poprostu tak mnie teraz wypunktowales, ze nie wiem czy sie pozbieram.Brawo!!!,mistrzostwo demagogii.Widze,ze nie ma sensu dalsza dyskusja bo zachowujesz sie jak prezes najwiekszej partii opozycyjnej w naszym pieknym kraju.No ale tak jak wczesniej napisalem nie unosze sie ambicja tak jak ty nieomylny AO.Wiec zeby dalej tego watku nie ciagnac-Przyznaje-Ja sie mylilem, moje pomiary nic nie znacza,Nie umie poslugiwac sie przyrzadami mierniczymi,a tak wogole to nie umie liczyc a moim jedynym zamiarem bylo wprowadzenie wszystkich w blad.Natomiast ty masz racje!!!pozdrawiam.Peace and love dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.