Skocz do zawartości

320i e36 91r. jak wylaczyc asc?


SONY175

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To dziwne ale w mojej becie jest jakis rodzaj asc. Nie ma zadnego wlacznika ale nie mam mozliwosci nawet ruszyc z piskiem. od razu cos jakby dusilo auto.w czasie jazdy nie widac roznicy, zadne kontrolki sie nie pala. dodam jeszcze ze w zimie tez ladnie sie trzyma drogi, nie ma problemu z ruszaniem na sliskiej nawierzchni itd.wiele osob twierdzi ze w tym roczniku(91r) nie bylo montowane asc ale ja jestem pewny ze u mnie jest i strasznie mnie denerwuje i chce sie jakos tego pozbyc. bo co to za przyjemnosc jezdzic bmw jak nie mozna latac bokiem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wiem ze asc bylo montowane w nowszych rocznikach. ze dusi to moze lekko przesadzilem ale jak probuje zerwac z miejsca czy wprowadzic w poslizg to cos jakby mi na to nie pozwalalo. nawet zapiszczec jest ciezko a nie brakuje mocy becie.duzo czytalem o asc i u mnie wszytsko sie zgadza. jezdzilem juz innymi beemkami i nawet jak mialy mniejsze silniki to latwo bylo postawic je bokiem a zima to juz w ogole malo ktora mozna bylo pojezdzic normalnie. ja swoja za**lam po sniegu i nic sie nie dzieje, zadnego ciagania tylu samochodu. dodam jeszcze ze jak chce sie zawrocic w miejscu to wyrzuca mnie na zewnatrz. o kreceniu baczkow nie ma mowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zrób zdjęcie przepustnicy,lub sam sprawdź.

Przy ASC jest dodatkowa przepustnica element nr 4 i jeszcze kilka elementów jak guma przepływomierza .

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CB51&mospid=47442&btnr=13_0391&hg=13&fg=15

właśnie, dobry pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zapytaj poprzedniego właściciela czy coś wie na ten temat,może np.jego rodzice bardzo się martwili i zamontowali tam jakiś wynalazek :wink: Tak serio to nie słyszałem i nigdzie nie znalazłem informacji na temat ASC w e 36 z 91r,ale może kiedyś ktoś na serio udoskonalił Twój wóz,pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.