Skocz do zawartości

320d - Ile więcej spali automat od manuala?


poldas

Rekomendowane odpowiedzi

No czlowieku na chlopski rozum jak ludziom palą w manualach po 10l w miescie to jakim cudem tobie pali tyle samo w automacie i nie pisz do mnie dziecko bo ja nikomu nie ublizylem a jakbys chcial blizeszj konfrontacj to zapraszam do mnie i wtedy okaze sie czy jestes tak wytrzymaly psychicznie :D :D

 

 

Ja uważam że 10 litrów w mieście to...dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zapomnieliśmy że benzyna spala mniej od diesla ...... :wink: Edytowane przez TC

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnieliśmy że benzyna spala mnie od diesla ...... :wink:

 

 

Mniej nie.

 

Ale to nie czasy 750i gdzie trzeba było miec stacje benzynową.

Takie tematy tylko mi przypominaja jak bardzo mi was żal. Nie dośc że macie g.... nie auto to jeszcze sie martwicie o spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czlowieku na chlopski rozum jak ludziom palą w manualach po 10l w miescie to jakim cudem tobie pali tyle samo w automacie i nie pisz do mnie dziecko bo ja nikomu nie ublizylem a jakbys chcial blizszej konfrontacj to zapraszam do mnie i wtedy okaze sie czy jestes tak wytrzymaly psychicznie :D :D

 

1. Nie wiem ile palą innym, inni nie jeżdżą moim samochodem.

2. Nie bądź taki delikatesowy, ja Ci nie ubliżyłem, po prostu rozumowanie pt " a ja Ci nie wierzę" jest dla mnie dziecinne... znajdz mi jeden powód, dla którego moj wpis miałby byc nieprawdziwy.

3. Tzn co, sugerujesz zebym do Ciebie przyjechał a Ty pociągniesz mi z bani ? patrz pkt 2.

 

Od 99' miałem 14 aut, paliły od 5-15l paliwa takiego czy innego i uważam że 320d automat pali w miescie nieadekwatnie duzo względem osiągów, tym samym chyba pierwszy raz zgadzam się z Jakubem :)

Mam tez 2 letniego golfa TDI 90ps, czy jezdze ja czy moja estetyczniejsza połowa golf pali w zime w miescie 8,5l co też uważam jest za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie martwię ...... mi po prostu wychodzi tyle ile powinno .....

no i moje auto zawsze będzie lepsze od Twojego .... a wiesz dlaczego ??????

BO JEST MOJE :mrgreen:

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czlowieku na chlopski rozum jak ludziom palą w manualach po 10l w miescie to jakim cudem tobie pali tyle samo w automacie i nie pisz do mnie dziecko bo ja nikomu nie ublizylem a jakbys chcial blizszej konfrontacj to zapraszam do mnie i wtedy okaze sie czy jestes tak wytrzymaly psychicznie :D :D

 

1. Nie wiem ile palą innym, inni nie jeżdżą moim samochodem.

2. Nie bądź taki delikatesowy, ja Ci nie ubliżyłem, po prostu rozumowanie pt " a ja Ci nie wierzę" jest dla mnie dziecinne... znajdz mi jeden powód, dla którego moj wpis miałby byc nieprawdziwy.

3. Tzn co, sugerujesz zebym do Ciebie przyjechał a Ty pociągniesz mi z bani ? patrz pkt 2.

 

Od 99' miałem 14 aut, paliły od 5-15l paliwa takiego czy innego i uważam że 320d automat pali w miescie nieadekwatnie duzo względem osiągów, tym samym chyba pierwszy raz zgadzam się z Jakubem :)

Mam tez 2 letniego golfa TDI 90ps, czy jezdze ja czy moja estetyczniejsza połowa golf pali w zime w miescie 8,5l co też uważam jest za dużo.

Ja jestem bardzo delikatesowy i Ty nie bedziesz mi jeszcze wmawial jaki ja jestem tak jak mi chcesz wmowic ze Ci pali 10 w zime automat w miescie a co do punktu trzeciego to mysl jak chcesz ale mysle ze jestes inteligentym i wiesz co chcialem przez to powiedziec.I mysle ze nie ma co sie droczyc bo i tak kazdy bedzie wiedzial swoje.Dobranoc panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnieliśmy że benzyna spala mniej od diesla ...... :wink:
A ty czasami takim g.... nie jezdzisz :)

 

A ja mam 136 konnego diesla czy 231 konną benzynę ...bo już się pogubiłem

To zes teraz zabłysną :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnieliśmy że benzyna spala mniej od diesla ...... :wink:
A ty czasami takim g.... nie jezdzisz :)

 

A ja mam 136 konnego diesla czy 231 konną benzynę ...bo już się pogubiłem

To zes teraz zabłysną :) :) :) :)

 

 

Ja wiem że blyszczę, a tobie sie...wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spali,wczoraj się przekonałem,małem zalany zbiornik pod korek zrobiłem ok 30 km po mieście przez 3 dni na zimnym silniku odcinki ok 3-4km , czoraj zrobiłem 75 km za miasto,łącznie 105km i znowu zalałem pod korek i weszło 9,93l a na kompie średnie spalanie 7l.

 

A to jest normalnie mistrzistwo świata.

Wcześniej glosiłes że Twoje auto pali jakieś 34 zł/100 km, a teraz że po sprawdzeniu wyszlo 48 zł/100 km.

W portfelu też masz taki komputerek co "troszkę" oszukuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, deska po plaku też błyszczy, także to nie jest takie proste.

 

Kolego Klaudek, ciężko się z Tobą dyskutuje bo nie rozumiesz, że mi nie zależy na przekonywaniu Ciebie to czegokolwiek. Zakładam, że na forum są sami dorośli, widzę wątek mam rzetelną informację i ją podaję, proste. Nie podważajmy wzajemnie swojej prawdomówności, a może lepiej pogadac o tym, skąd takie rozbieżności.

 

Jak ktoś bedzie się z tego powodu lepiej czuł to powiem że moj samochód pali 15, ok...tylko czy po to jest forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 136 konnego diesla czy 231 konną benzynę ...bo już się pogubiłem

To zes teraz zabłysną :) :) :) :)

 

 

Ja wiem że blyszczę, a tobie sie...wydaje

Ciekawe czy tam tez taki mądry byles??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, deska po plaku też błyszczy, także to nie jest takie proste.

 

Kolego Klaudek, ciężko się z Tobą dyskutuje bo nie rozumiesz, że mi nie zależy na przekonywaniu Ciebie to czegokolwiek. Zakładam, że na forum są sami dorośli, widzę wątek mam rzetelną informację i ją podaję, proste. Nie podważajmy wzajemnie swojej prawdomówności, a może lepiej pogadac o tym, skąd takie rozbieżności.

 

Jak ktoś bedzie się z tego powodu lepiej czuł to powiem że moj samochód pali 15, ok...tylko czy po to jest forum ?

 

 

Ja wierzę w 10 litrów w mieście, a nawet uważam, że to dużo (chociażby z moimi 14 zimą w śniegu)

Pytanie jak mocno kolega z Plocka ma popsutego tego diesla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ??? W D.... :) Taki mądry a złapal sie w dziecinny sposob hahaha Ta taki rozwalony ze wsiadam przez dach do niego:)Moze niech ktos sie wypowie jeszcze inny co ma w automacie porownamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, deska po plaku też błyszczy, także to nie jest takie proste.

 

Kolego Klaudek, ciężko się z Tobą dyskutuje bo nie rozumiesz, że mi nie zależy na przekonywaniu Ciebie to czegokolwiek. Zakładam, że na forum są sami dorośli, widzę wątek mam rzetelną informację i ją podaję, proste. Nie podważajmy wzajemnie swojej prawdomówności, a może lepiej pogadac o tym, skąd takie rozbieżności.

 

Jak ktoś bedzie się z tego powodu lepiej czuł to powiem że moj samochód pali 15, ok...tylko czy po to jest forum ?

 

 

Ja wierzę w 10 litrów w mieście, a nawet uważam, że to dużo (chociażby z moimi 14 zimą w śniegu)

Pytanie jak mocno kolega z Plocka ma popsutego tego diesla?

jakbyś miał automat to miałbyś 17-18 zamiast 14 ....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ??? W D.... :) Taki mądry a złapal sie w dziecinny sposob hahaha Ta taki rozwalony ze wsiadam przez dach do niego:)Moze niech ktos sie wypowie jeszcze inny co ma w automacie porownamy.

 

Może gdybym przesiadywał całymi dniami na CB, albo z Rumunkami się szlajał to byłbym taki mądry jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusta odpowiedz jak i pusto w glowie. A to nie ty przed rumunkami sie popisujesz tą swoja 231 konna fura????Bo cos na radyjku mowili hahah.I przestan juz pajacowac i idz spac jak nie masz czego ciekawego do powiedzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż 1,9tdi w audi u mnie jest prawie legendarne i to po chipie wogóle to się nie psuje , moc fabryczna jest zaniżona ze względu na normy niemieckie , w dowodzie wpisane jest 140 KM a realnie te silniki mają 150 km , dajesz lekki chip na 170 km i masz naprawdę całkiem przyzwoite osiągi przy małym spalaniu , do tego silnik jest bezawaryjny pod warunkiem że lejesz sprawdzone paliwo

 

po pierwsze, 1.9 TDI PD ma 130KM. po drugie, 1.9 TDI PD to złom.

a po trzecie proszę nie porównywać tutaj Wieśniakowozu do BMW

 

Moje E39 530dA jak ja jeżdze to pali wszędze 9l/100 km, jak mój ojciec to mu pali wszędzie 7 litrów wiec spalanie zależy od kierowcy.

Pozdrawiam

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusta odpowiedz jak i pusto w glowie. A to nie ty przed rumunkami sie popisujesz tą swoja 231 konna fura????Bo cos na radyjku mowili hahah.I przestan juz pajacowac i idz spac jak nie masz czego ciekawego do powiedzenia

 

Kolego a dlczego krytykujesz silnik M54 - 231 KM wg mnie to poezja nie masz nie mów że ktoś się popisuje.

Mam też 3l diesla i jest to mój pierwszy i ostatni tego typu wynalazek, a wiem że i tak ten silnik jest lepszy niż Twoje marne 136 KM w 2l

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy czy podniecasz się że to benzyna czy że ma tyle koni.....???

 

Kup sobie takie autko z tym silnikime M54 - 231 KM i będziesz się rajcował jak szczerbaty na suchary.

Kolego to najlepsza jednostka zaraz po M3 e46 którą w życiu jeździełem

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.