Skocz do zawartości

Galeria E9X...


KoKoS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zarejestrowani
ZZZZZZZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś w końcu napisze do tego moderatora bo tak będziemy czekać do końca albo niech ktoś napisze kto to jest to ja do niego napisze .... bo ileż można czekać na założenie działu galeria ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś w końcu napisze do tego moderatora bo tak będziemy czekać do końca albo niech ktoś napisze kto to jest to ja do niego napisze .... bo ileż można czekać na założenie działu galeria ...

 

Już przedpołudniem go powiadamiałem... Spokojnie :D

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A od kiedy to najpierw robicie coś po swojemu a potem pytacie o zdanie? :nienie:

Spytaliście się Admina to zaczekajcie aż odpowie.

Ja osobiście jestem przeciw- widziałem jak dawniej w dziale Galeria, kiedy jeszcze można było komentować, wyglądały dyskusje.... :duh: :duh: :duh: żenada....

Ale jak inni Moderatorzy serii 3 się zgodzą to będziecie mogli działać. Póki co zamykam wolną twórczość.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Ja osobiście jestem przeciw- widziałem jak dawniej w dziale Galeria, kiedy jeszcze można było komentować, wyglądały dyskusje.... :duh: :duh: :duh: żenada....(...)

 

Jako jeden z użytkowników tego forum nie wiem jak mam to rozumieć, powinienem to brać do siebie? Powstało kilka galerii (już zamkniętych), poziom komentarzy nie budzi żadnych zastrzeżeń.

 

Miło jest pooglądać galerię pasjonatów marki BMW. Forum ze względu na swój charakter będzie zawsze zawierać przewagę tematów w stylu "nie działa, zepsuło się". Kilka zamkniętych tematów wprowadziło tutaj odrobinę równowagi. Świetne samochody, nienagannie utrzymane - czy jest coś złego w chęci pokazaniu jak dba się i modyfikuje (z głową i smakiem) swój pojazd sygnowany ulubionym logo?

 

Pamiętaj proszę że forum jest dla użytkowników którzy nic złego nie zrobili. No może chcieli się przyczynić do promowania Marki, ale tego za złe chyba nikomu mieć nie można?

 

Pozdrawiam i życzę więcej rozwagi w podejmowaniu decyzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Ja osobiście jestem przeciw- widziałem jak dawniej w dziale Galeria, kiedy jeszcze można było komentować, wyglądały dyskusje.... :duh: :duh: :duh: żenada....(...)

 

Jako jeden z użytkowników tego forum nie wiem jak mam to rozumieć, powinienem to brać do siebie? Powstało kilka galerii (już zamkniętych), poziom komentarzy nie budzi żadnych zastrzeżeń.

 

Miło jest pooglądać galerię pasjonatów marki BMW. Forum ze względu na swój charakter będzie zawsze zawierać przewagę tematów w stylu "nie działa, zepsuło się". Kilka zamkniętych tematów wprowadziło tutaj odrobinę równowagi. Świetne samochody, nienagannie utrzymane - czy jest coś złego w chęci pokazaniu jak dba się i modyfikuje (z głową i smakiem) swój pojazd sygnowany ulubionym logo?

 

Pamiętaj proszę że forum jest dla użytkowników którzy nic złego nie zrobili. No może chcieli się przyczynić do promowania Marki, ale tego za złe chyba nikomu mieć nie można?

 

Pozdrawiam i życzę więcej rozwagi w podejmowaniu decyzji

 

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Ja osobiście jestem przeciw- widziałem jak dawniej w dziale Galeria, kiedy jeszcze można było komentować, wyglądały dyskusje.... :duh: :duh: :duh: żenada....(...)

 

Jako jeden z użytkowników tego forum nie wiem jak mam to rozumieć, powinienem to brać do siebie? Powstało kilka galerii (już zamkniętych), poziom komentarzy nie budzi żadnych zastrzeżeń.

 

Miło jest pooglądać galerię pasjonatów marki BMW. Forum ze względu na swój charakter będzie zawsze zawierać przewagę tematów w stylu "nie działa, zepsuło się". Kilka zamkniętych tematów wprowadziło tutaj odrobinę równowagi. Świetne samochody, nienagannie utrzymane - czy jest coś złego w chęci pokazaniu jak dba się i modyfikuje (z głową i smakiem) swój pojazd sygnowany ulubionym logo?

 

Pamiętaj proszę że forum jest dla użytkowników którzy nic złego nie zrobili. No może chcieli się przyczynić do promowania Marki, ale tego za złe chyba nikomu mieć nie można?

 

Pozdrawiam i życzę więcej rozwagi w podejmowaniu decyzji

 

Popieram :cool2:

 

Mam pytanie. Czy forum jest dla moderatorów, czy dla forumowiczów :?: Skoro tak wiele forumowiczów chce taką galerie, to czemu moderatorowie nie mogą podjąć decycji o stworzeniu takiego działu ? Nie rozumiem, czemu takie dyskusje w galerii miałyby wyglądać jak to ująłeś "żenada"..Czy nas forumowiczów masz za kogoś gorszego :?: To forum w porównaniu do innych o marce Bmw ma wysoki poziom dyskusji, a osoby które tutaj przebywają potrafią logicznie i normalnie dyskutować. W dziale 1er taka galeria funkcjonuje i jakoś nie widziałem tam jakiś głupich i żenujących dyskusji.. Poza tym takie dyskusje pozwalają na wymiane poglądów na temat mechanicznych, modyfikacji, a także samego auta. Bez takiej galerii, ten dział jest nudny, bo ileż można dyskutować o wykresach z hamowni..

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem przeciw- widziałem jak dawniej w dziale Galeria, kiedy jeszcze można było komentować, wyglądały dyskusje.... :duh: :duh: :duh: żenada....

 

Rozumując w ten sposób powinno zakazać się sprzedaży jedzenia, alkoholu... bo nie którzy ludzie nie znają umiaru... Przecież po to jesteście WY moderatorzy aby to kontrolować... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem przeciw- widziałem jak dawniej w dziale Galeria, kiedy jeszcze można było komentować, wyglądały dyskusje.... :duh: :duh: :duh: żenada....

 

Rozumując w ten sposób powinno zakazać się sprzedaży jedzenia, alkoholu... bo nie którzy ludzie nie znają umiaru... Przecież po to jesteście WY moderatorzy aby to kontrolować... :mad2:

 

:cool2:

 

Każde szanujące się forum daje nieograniczone pole popisu dla użytkowników zgodnie z jej zasadami.

Weźmy jedno z najbardziej znanych forum e90post gdzie tematy są rzeczowo poukładane.

Różne galerie gdzie można dodawać komentarze i swoje opinie na temat danego auta/kół/zmian stylistycznych.

Nie dajmy się zwariować.

Miejmy i my przyjemność oglądania i komentowania aut innych kolegów.

 

P.S. zawsze można zablokować użytkownika jeśli po ostrzeżeniach nie zmieni stosunek/ton wypowiedzi uważanych za niestosowne lub nie na temat

a nie żeby przez to nie można było zakładać galerii z opiniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać... My będziemy robić żenade? A to co Moderatorowie robią teraz to jak mamy nazwać? Rozumiem ze nas macie za gorszy sort niż wy?

 

Sam fakt ile musicie interweniować w naszym dziale pokazuje ze żenady raczej nie będzie, a może nawet zmniejszy sie offtopic w pozostałych tematach. Przecież tutaj jak ktoś wejdzie na to forum to te auta sie tylko psują, innych tematów nie widać. A wyobrazcie sobie ze jednak nie :D

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem kompletnie czemu to nie jest sprawa oczywista, żeby utworzyc taki dział galerii. Wyraziło swoja pozytywną opinię kilkunastu forumowiczów, którzy mają ochote oglądac swoje auta, których poziom dyskusji jest z reguły na wysokim poziomie, którzy odnoszą się z szacunkiem do innych etc. W czym jest kłopot? Dział E9X jest wg mnie wyjątkowo na wysokim poziomie, jak ostatnio przejrzałem dział F1X to mi ręce opadły, jak tam różne Mirki daja do pieca...

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Dokladnie Tam Mirek47 robi co chce, a my nawet galerii nie możemy założyć ?? Gdzie tu "wolność" i demokracja?

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.