Skocz do zawartości

Galeria E9X...


KoKoS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zarejestrowani

Prawda odnośnie ogólno forumowej galerii jest taka, że 90% forumowiczów to użytkownicy E30,E36, E39 i w mniejszości E46, i często zdarza się, że MY jako właściciele E9x mamy naśmiecone w galerii , bo fanboy-e starych modeli zaczynają swoje wywody, że Trójka sie skończyła na E36/46 , e90 to gówniane plastikowe badziewie, E90 to nie BMW i tym podobne :mad2:

Co się dziwić skoro w Polskiej naturze jest to, że jak ktoś ma coś lepszego, droższego , fajniejszego to trzeba go zmieszać z nawozem i rozsypać na polu co by sie nie czuł taki do przodu itp, a tak mając własna galerie będziemy " sami ze sobą" nikt nikomu nie będzie jechał po samochodzie, nie będzie sobie psuł wątroby zalewając ją zawistna żółcią, bo wszyscy mamy to samo tylko w innym ( sedany, turasy i kupety) i w różnej opcji wyposażeniowej.

 

Na E90posts to jedna wielka rodzina , i tego też chcemy tutaj !

 

Kuźwa mam 27 lat i wole być w grupie ludzi których nie obchodzi czy to auto od tatusia, rodzinowóz czy zarobiłem na niego sprzedając dragi, a niestety większość ludzi w Polsce od takiego myślenia zaczyna oglądac mnie koło mojego auta :duh:

 

Tutaj czuję sie normalny..... Dzięki chłopaki.....

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda odnośnie ogólno forumowej galerii jest taka, że 90% forumowiczów to użytkownicy E30,E36, E39 i w mniejszości E46, i często zdarza się, że MY jako właściciele E9x mamy naśmiecone w galerii , bo fanboy-e starych modeli zaczynają swoje wywody, że Trójka sie skończyła na E36/46 , e90 to [bAD] plastikowe badziewie, E90 to nie BMW i tym podobne :mad2:

Co się dziwić skoro w Polskiej naturze jest to, że jak ktoś ma coś lepszego, droższego , fajniejszego to trzeba go zmieszać z nawozem i rozsypać na polu co by sie nie czuł taki do przodu itp, a tak mając własna galerie będziemy " sami ze sobą" nikt nikomu nie będzie jechał po samochodzie, nie będzie sobie psuł wątroby zalewając ją zawistna żółcią, bo wszyscy mamy to samo tylko w innym ( sedany, turasy i kupety) i w różnej opcji wyposażeniowej.

 

Na E90posts to jedna wielka rodzina , i tego też chcemy tutaj !

 

Kuźwa mam 27 lat i wole być w grupie ludzi których nie obchodzi czy to auto od tatusia, rodzinowóz czy zarobiłem na niego sprzedając dragi, a niestety większość ludzi w Polsce od takiego myślenia zaczyna oglądac mnie koło mojego auta :duh:

 

Tutaj czuję sie normalny..... Dzięki chłopaki.....

Normalnie dzięki Twoim słowom poczułem się jak ktoś kto zrobił coś dobrego... I to, że ma czarne BMW nie znaczy, że jest "gangsterem" :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dziękuję niektórym za rzeczowe wypowiedzi.

Te np. o systemie komunistycznym wyśmieję, idź się spytaj Taty jak wyglądało życie przed 1990 a potem urządzaj porównania.

Widzę, że wg niektórych posiadzacze E36 czy E46 są gorsi? chcesz przemycić tutaj swoją krótkowzroczną ideologię? Twoja sprawa.... Chcecie alienować się w ramach swojej subgrupy- wasza sprawa....

 

Moderator MOŻE przenieść temat a MOŻE go zamknąć. Tak samo jest w każdej jednostce zajmującej się utrzymywaniem porządku. Policjant może dać mandat a może pouczyć. Z tą różnicą że mnie Admin nie rozlicza z ilości zamkniętych wątków czy udzielonych ostrzeżeń.... Was natomiast OBOWIĄZUJE regulamin, gościcie w czyimś "domu"- respektujcie zasady tutaj panujące.

 

A za co konkretnie miałbym od razu banować Mirka47? Za to że nie pokazał fotek F10? :mrgreen: że benzyna jest lepsza od diesla? :mrgreen: że zakładanie gazu do dużej benzyny za wsiowe (czy jak to on tam to określił)? :mrgreen: Że wyraża się mniej kulturalnie od innych! :twisted: Za ostatnie dostał ostrzeżenia.... Tak jak wy je dostawaliście/dostaniecie za podobny typ wypowiedzi, dążący do zawieruchy..... skoro chcecie równouprawnienia to tu też mogę urządzić polowanie na czarownice, nikt nie jest święty, pamiętajcie o tym :mad2:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wypowiedź zrobiła na mnie większe wrażenie, była "konkretna i rzeczowa" jako oficjalna ocena strony...,

2. trąca "staszeniem" :mrgreen: ...

co to będzie za dom jak gości nie będzie...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurek - prośba do Ciebie. Na pewno macie tam jakiś swój wewnętrzny dział. Czy szersze grono wie o tym wątku? Prośba abyś się upewnił że o temacie wie kto potrzeba. Jak sam napisałeś, znacie się. Osobiście jesteś na nie i ja to szanuję, jednak Twoja funkcja jest taka żeby być w tej sprawie bardziej neutralnym.

 

Zadam Ci pytanie które zadają kilkadziesiąt razy dziennie - terminy. Na kiedy można spodziewać się decyzji, dowiedz się jeżeli masz taką możliwość. Ciśnienie ma szansę wtedy opaść.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem na forum po kilku dniach przerwy i... widzę, że zmieniła się trochę atmosfera.

 

Moja opinia jest taka, że jeśli coś jest w BMW takiego, że ciągnie nas do tej marki (a nie jest tak tylko dlatego, że mamy właśnie takie auto) to musimy uznać, że to czym ta marka jest w dniu dzisiejszym wynika z tego jaka była kiedyś, a więc z jej historii i tradycji. Nie dzielmy się zatem na właścicieli starych i nowych beemek, bo jest to wbrew temu czym są samochody BMW, a chyba większość z obecnych na forum zgodzi się, że czymś więcej niż "środkami transportu". Ja osobiście cenię tę markę także za to, że nie zmienia modeli co dwa lata i nie liftuje co roku, a są i takie... Mnie seria 3 leży szczególnie i mam nadzieję, że kiedyś kupię sobie E30 lub E36 do szaleństwa na torze i do dłubania w garażu, więc widząc gościa w takim aucie nie patrzę z góry bo mam nowszy... Myślę, że taki trend można zaobserwować w Niemczech, gdzie takie auta ich właściciele doprowadzają do perfekcji, a oprócz czasu i kasy (tak, tak) potrzebna jest na to pasja.

 

Nie zmienia to faktu, że widzę potrzebę osobnej galerii E9X, tak jak i chętnie lookałbym na poprzednie, a także inne modele pogrupowane według takiego podziału, wprowadzonego przede wszystkim dla porządku.

 

To jest tylko mój głos w dyskusji.

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali...

Mam prośbę, Nurek możesz poprosić kogos żeby tutaj zabrał głos kto ma coś do gadania, a nie bedzie tutaj robil nam Off Topić.

Trochę przesadzasz, nie zapominaj ze możesz zostać moderatorem sam dla siebie z palcem w nocniku, jak z tego domu wszyscy pojda.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te np. o systemie komunistycznym wyśmieję, idź się spytaj Taty jak wyglądało życie przed 1990 a potem urządzaj porównania

 

Tak się składa, że wiem jak wyglądało życie przed 1990r..także, nie ucz ojca dzieci robić..

 

Myślałem, że jako moderator nie dajesz się prowokować i działać pod wpływem emocji, ale jednak widać że jest inaczej..

 

..co do gości w domu, lepiej to zostawić bez komentarza, bo dla mnie to jest poprostu żenujące, a takie aroganckie zachowanie sprawi, że pewnego dnia w tym "domu" nie będzie nikogo, oprócz moderatora..

 

Tak jak pisali koledzy powyżej, czekamy na konkretną odpowiedz co z galeria w tym dziale.

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurek, ale żeś przybajerzył teraz swoim postem... Kilkudziesięciu gości pisze o jakiejś inicjatywie, a Ty sam arbitralnie rozstrzygasz że tak lub nie??? Przecież to forum ma jeszcze kilku adminów, więc może niech oni też zajmą stanowisko w tej sprawie? Ze Mirek47 nie ma za co dostac bana? Prostak i oszołem wypisuje co chce, obraża innych i nic?

 

A myślałem, że inicjatywa fajna - admin miło zareaguje na to że ludziom sie coś chce, a tutaj jednak mając trochę władzy w rękach myśli się inaczej :|

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
A myślałem, że inicjatywa fajna - admin miło zareaguje na to że ludziom sie coś chce, a tutaj jednak mając trochę władzy w rękach myśli się inaczej :|

 

Mylisz kolego admina z ADMINEM ;)

Widzę, że wg niektórych posiadzacze E36 czy E46 są gorsi? chcesz przemycić tutaj swoją krótkowzroczną ideologię? Twoja sprawa.... Chcecie alienować się w ramach swojej subgrupy- wasza sprawa....

 

Coś Ci powiem kolego choc chyba i tak to do Ciebie nie trafia i czytac ze zrozumieniem nie potrafisz...

 

To NAS uzytkownicy E3x i E4x traktują jak wyrzutków, ludzi którzy nie wiedzą CZYM jest PRAWDZIWE BMW bo przecież auta po 2005 roku to już sam plastik o badziewnej stylistyce i w ogóle padaka i kupa.

 

Sam jestem prezesem BMW KLUB Jelenia Góra, i powiem Ci że uzytkowników E9X jest tylko dwóch łącznie ze mną, reszta to E30 i E36 czasami E46 i kiedy są spoty moje auto zawsze jest "puste" tzn. nikogo przy nim nie ma bo wszyscy oglądają "wypasione" i "grube" E30 316i z LPG itp a ja mimo że jestem prezesem i "ojcem założycielem" jestem zawsze postrzegany jako "szpaner", "cwaniaczek" i "synek bogatego tatusia" , podobnie jest tutaj, popatrz w komentarze ludzi którzy opisują nasze E9X , że "zwykła seria", "nic ciekawego " "pełno tego na ulicach" i nie myślą o tym , że np pakiet ospojlerowania kosztuje nas więcej niż ich całe auta razem z ubezpieczeniem i paliwem na dwa lata :mad2:

 

Dlatego chcemy się jak to napisałeś "wyalienować" i adorować siebie na wzajem bez patrzenia z góry , fałszywego oceniania i rozmowy jak "równy z równym", i nie musiec szukać fotek innych E9X w tysiącach innych aut , których nie zawsze chcemy oglądać.

 

Ja przynajmniej tutaj czuję się normalnie ...... :cry2:

 

A co do Mirka :

 

To jeden z wielu PW, które Panicz Mirek mi wysłał po naszej małej dyskusji ( mimo, że byłem grzeczny i rzeczowy Admin nagrodził mnie warnem) w temacie o LPG w E60

 

I co biedny buraku, milo sie wstaje do tyry o 8 rano? Kup sobie prawdziwe auto typu F07 albo F10 bo tymi waszymi gownami nie mozna nazwac BMW, i lepiej nie fisiuj bo Cie [BAD] zajebie albo nasle na ciebeimoich mecenasow bo sam gowna rekami nie tykam. Zal mi ciebie biedny polaczku ktorego nawet nie stac na porzadne auto tylko gownianego diesla

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie kilka dni a tu widzę niezłą walkę i sprzeciwy :) ja bym zrobił ta galerie, niech bedą tez komentarze itp bo każdy co jakiś czas coś zmienia oraz każdy żeby miał prawo do sugestii na temat innych aut użytkowników , to mówię ja Brzoza ;) Michał

GG: 5149644

Kom. 794366256

mail. [email protected]

Facebook. www.facebook.com/michael.mode.mass.event

http://img.photobucket.com/albums/v299/xicethugx/coolguys.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
... Moderatorze co ty na to? Damy radę ? :) Myślę że forum jest dla nas, forumowiczów i powinniśmy sobie ułatwiać współpracę... Myslę że jeżeli w dziale 1er się dało, to dlaczego u nas miało by się nie dać :)

 

Osobiście nie widzę problemu. Rożnie z tymi nowymi inicjatywami było (patrz dział diagnoza a teraz nie wyobrażam sobie forum bez niego).

Pamiętajcie Panowie, że to zawsze extra robota na forum. Niby nic, ale jednak fizycznie ktoś musi to zrobić.

 

Odpisałem ze względu na priv jaki otrzymałem. Ale BKP ma swoja strukturę i moja prywatna opinia nie jest wiążąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wydaje mi się, że tego typu rozmowy do niczego nie doprowadzą.

Proponuję, żeby moderatorzy Naszego działu rozważyli na spokojnie propozycję utworzenia galerii i dali ostateczną odpowiedź np w Poniedziałek.

Myślę, że do tego czasu było by dobrze zaprzestać dyskusji i cierpliwie poczekać.

Faktem jest, że wszyscy są za utworzeniem galerii, a w Naszym dziale kultura wypowiedzi jest na wysokim poziomie.(Mimo zaliczenia OT nie zostałem zbesztany tylko kulturalnie z krytykowany)

Obawy co do kłótni i chamskich docinek przy komentowaniu Naszych aut są trochę bezpodstawne.

Moja sugestia do Moderatorów jest taka, żeby galerię utworzyć. Jak się nie sprawdzi to usunąć i po problemie.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie kilkanaście godzin na forum i nie wierzę w to co widzę :shock:

 

kol. nerwus jako jeden z moderatorów popiera inicjatywę powstania galerii więc chwała mu za to :cool2:

 

Myśle że nie jest znów dużo więcej roboty (a może i mniej bo nie było by przepychanek słownych) jeśli jednak powstałaby ta galeria.

 

Jak na razie widać jak na dłoni że 99% jest za utworzeniem galerii.

Więc po co tu robić konflikty i drażnić ludzi.

Prościej chyba by było ją zrobić i traktować się po przyjacielsku.

 

Wtedy pozostałoby skasować ten POST i wrzucić w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie kilkanaście godzin na forum i nie wierzę w to co widzę :shock:

 

kol. nerwus jako jeden z moderatorów popiera inicjatywę powstania galerii więc chwała mu za to :cool2:

 

Myśle że nie jest znów dużo więcej roboty (a może i mniej bo nie było by przepychanek słownych) jeśli jednak powstałaby ta galeria.

 

Jak na razie widać jak na dłoni że 99% jest za utworzeniem galerii.

Więc po co tu robić konflikty i drażnić ludzi.

Prościej chyba by było ją zrobić i traktować się po przyjacielsku.

 

Wtedy pozostałoby skasować ten POST i wrzucić w zapomnienie.

 

popieram

GG: 5149644

Kom. 794366256

mail. [email protected]

Facebook. www.facebook.com/michael.mode.mass.event

http://img.photobucket.com/albums/v299/xicethugx/coolguys.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Moderatorze co ty na to? Damy radę ? :) Myślę że forum jest dla nas, forumowiczów i powinniśmy sobie ułatwiać współpracę... Myslę że jeżeli w dziale 1er się dało, to dlaczego u nas miało by się nie dać :)

 

Osobiście nie widzę problemu. Rożnie z tymi nowymi inicjatywami było (patrz dział diagnoza a teraz nie wyobrażam sobie forum bez niego).

Pamiętajcie Panowie, że to zawsze extra robota na forum. Niby nic, ale jednak fizycznie ktoś musi to zrobić.

 

Odpisałem ze względu na priv jaki otrzymałem. Ale BKP ma swoja strukturę i moja prywatna opinia nie jest wiążąca.

 

Extra, myślę że wszyscy to rozumiemy, poprostu chcemy żeby ktoś zareagował i zaczął z nami normalnie na ten temat rozmawiać a nie robić OT. Więc czekamy na dalsze info, mam nadzieję że będą lada dzień, bo stworzenie działu to chyba nie aż tyle roboty :wink: Choć zdaję sobie sprawę że ktoś musi się tym zając.

 

Ja tylko chciałem jeszcze powiedzieć że nic nie mam do E3X i E46 lecz poprostu fajnie jest mieć tutaj rzeczową galerie.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Więc krótko:

inni Modzi, również z serii 3 wiedzą o temacie, dyskusja jest. Wnioski są pozytywne. Do sprawy chcemy podejśc kompleksowo, jak w E90 to także w innych seriach, żeby potem nie było narzekania "a Kazik to ma swoją galerię a ja nie :twisted: "

Terminu utworzenia nie podam bo to nie JA robię zmiany tylko Admin. Kokos, Ty bodajże do niego pisałeś w sprawie galerii?

 

JA wyraziłem swoje zdanie, poparte doświadczeniem z tego forum, a nie jakiegoś innego o mniejszej czy większej liczebności userów.

 

PS. Modzi nie dają ostrzeżenia za PW, skoro nie wiedzą że takowe istnieją. Co ja wróżka jakaś czy co? Ostrzeżenie dostaniesz z np. przeklinanie w wątku a nie jak opowiesz kawał z kuwami na PW.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jedna porządkowa uwaga, ogólna i na przyszłość, np. do Arnolda- nie cytuj całej wypowiedzi skoro bezpośrednio pod nią odpowiadasz :?

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

:cry2:

 

 

To ze wzruszenia i radości :mrgreen:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czy to aż taki problem napisać tutaj oficjalnie jakie kroki się podjęło ? To gest wyższości czy nieumiejętność pisania? :roll:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli pytanie było do mnie- nie zaglądam codziennie na forum to i nie jestem na bieżąco ze wszystkimi sprawami

A tak w ogóle to malkontent z Ciebie- nie ma - źle, będzie ale nie ogłosili w Dzienniku Ustaw- też niedobrze :mrgreen: A może jeszcze zorganizować uroczystość jak w Misiu z paszportami???? :norty:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.