Skocz do zawartości

Galeria E9X...


KoKoS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Robić się nie chce moderatorom i szukają wymówki :mad2:

Fakt faktem, że daleko nam jeszcze do kultury dyskusji na zagranicznych forach, ale sposób myslenia adminów tylko nas od tego oddala.

Dział e90/91/92/93 uważam za bardzo kulturalny, poza tym dyskutanci posiadają ładne, zadbane auta, więc dlaczego by ich nie pokazać? Bez obrazy dla innych userów, ale czasem mam już dosyć oglądania galerii zdechłych, zdeformowanych i oszpeconych e36 czy innych starych reanimowanych modeli bmw... :duh:

 

Moderatorzy, dajcie nam szanse dać przykład jak powinna wyglądać porządna galeria!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu czas na zmianę moderatorów i tyle w temacie.

 

 

A galeria to galeria, nie trzeba komentować tylko oglądać, mnie osobiście do łez śmieszy temat w e46 o wyższości dizla od benzyny :lol: :lol: :lol: spamowanie na kilkadziesiąt stron, pytam po co? Jaki to ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
No jak to jaki ?? Nabijają sobie posty, żeby później przy naborze na moderatorów swoją kandydature poprzeć ich ilością.

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Trzeba poczekać, kupi sobie E90 to się zgodzi.

Teraz to tak jak z tym psem ogrodnika, który sam nie może - drugiemu nie pozwoli.

 

Zawsze mówię że, wszystko ma swój początek i musi mieć swój koniec.

Czas na zmiany.

 

Pozdrawiam wszystkich.

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł był/jest fajny i miły, zdecydowanie wolę oglądać i poczytać o zmianach "pawdziwych aut" a nie patrzeć na "suchy katalog" wyreżyserowany przez sztab marketingowców i zrobiony przez profi fotografów....

 

co do zamknięcia "mini galerii" uważam, że przyczyną była zwykła ludzka próżność :mad2:

podanie zostało złożone, treść została przeczytana a że kilku Kolegów nie poczekało na oficjalną zgodę W.Sz. P. Admina tylko zamieściło swoje posty to nastała kara...

 

w myśl starej zasady "co wolno wojewdzie to nie tobie smrodzie"...przykre :cry2:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karać to można dzieci w przedszkolu, jesteśmy dorośli i nikt z nas nie ma żadnych korzyści ani w żaden sposób nie jest zależny od drugiego.

Przenieść "Mini galerie" do właściwej galerii to sekundka. Nie uważam tego za próżność że wrzuciłem 4 zdjęcia samochodów... Ale każdy z nas ma inne oczekiwania i wyobrażenia AO. Jest tu cała masa innych postów które są o wiele mniej potrzebne ( może próżne, nie mi to oceniać)... Dalej komentować tego nie będę, ale to nie urząd żebym coś składał/prosił i musiał nie wiadomo ile czekać, myślałem że jesteśmy na zasadach "koleżeńskich" :wink:

 

Do reszty kolegów, spokojnie proponuje się nie denerwować aż tak, mam nadzieję że moderatorzy nas nie lekceważą a poprostu może jeszcze tego wszystkiego nie widzieli :roll: Fajnie by jednak było gdyby ustostunkowali się do sprawy, zabrali tutaj głos i coś podjęli...

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kokos mój zapis o "~próżnosci" dotyczył osoby ,ktróa zdecydowała się zamknąc dział a nie Forumowiczów, którzy zamiescili fajne zdjęcia z opisami....

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff :mrgreen: , z "strachu i pośpiechu" aż narobiłem wyżej literówki...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No w galeriach czasami co niektorzy się wylewają różne żale i wydumane opinie o czyichś autach.

Jak dałem swoje BMW na bmw-sport. To mnie zjechali co to za cabrio z dieslem, a do tego drewno w środku. Echhh

 

Zresztą za 2 - 3 lata dział E90 zmieni się jak E46 z tytułami:

318d nierówno pracuje

330d zgrzyt przy ruszaniu

316i przepływomierz

 

Na razie dział E90 nie jest źle. Komentujemy opcje wyposażenie, jakies modyfikcje optyczne i mech.,wymiana nawigacji itp.

Ale jeszcze trochę ludzi kupi "igiełki" poflotowe E90/E91 za 40 tys i w pierwszym poście będzie: "witam, mam problem z..."

 

Dlatego wolę czytać e90.post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odstaje od standardów to co się dzieje... Sam byłem kiedyś administratorem na forum kilka razy większym od tego i gdybym otrzymał tak jednoznaczną opinię, tak dużej grupy uczestników forum (i to - proszę zwrócić uwagę - w znacznej mierze osób, które aktywnie udzielają się na forum, a nie nabijaczy postów) to bez dwóch zdań zgodziłbym się na utworzenie takiego działu - choćby na próbę. Żaden problem taki dział zamknąć za kwartał jak się nie sprawdzi...

 

A reakcja Moderatora tym razem jest niczym innym jak chęcią pokazania innym własnej - fałszywie pojętej władzy... Szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odstaje od standardów to co się dzieje... Sam byłem kiedyś administratorem na forum kilka razy większym od tego i gdybym otrzymał tak jednoznaczną opinię, tak dużej grupy uczestników forum (i to - proszę zwrócić uwagę - w znacznej mierze osób, które aktywnie udzielają się na forum, a nie nabijaczy postów) to bez dwóch zdań zgodziłbym się na utworzenie takiego działu - choćby na próbę. Żaden problem taki dział zamknąć za kwartał jak się nie sprawdzi...

 

A reakcja Moderatora tym razem jest niczym innym jak chęcią pokazania innym własnej - fałszywie pojętej władzy... Szkoda :(

 

Dobrze napisane :!: :cool2: :!: :cool2: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w galeriach czasami co niektorzy się wylewają różne żale i wydumane opinie o czyichś autach.

Jak dałem swoje BMW na bmw-sport. To mnie zjechali co to za cabrio z dieslem, a do tego drewno w środku. Echhh

ale od tego jest forum, pokazujesz/opisujesz coś a inni wypowiadają się na ten temat...założyciel postu czyta i wyciąga właściwe dla siebie wnioski, co go nie intersuje to "zlew" :mrgreen:

a że nieraz trafiają się "zazdrosne/nie prawdziwe/głupie" odpowiedzi :mad2: :mad2: takie jest chyba życie forumowicza :mrgreen: ...

Moderatorzy/Admini pewnie kiedyś otworzą galerię :cool2: , wystawisz wtedy u nas swoje auto i zobaczysz :evil: :twisted: lub :wink: :cool2: ...

pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podobały mi się te dogłębne psychoanalizy mojej osobowości, szczególnie o zawiści, zazdrości, psie ogrodnika, próżności itd. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Jest dział Galeria? Jest.... to ciężko zamieścić tam swoje zdjęcia? Ano widać że ciężko, bo to przecież nie jest na samej górze, wśród innych aut, gdzieś gdzie nie widać mojego wypucowanego auta, no i nikt nie skomentuje, nie połechce mojej próżności. Więc skoro robicie off-top w dziale mechanicznym to trzeba po Was posprzątać. Dzieci jak coś robią niezgodnie z ustalonym porządkiem to dostają po łapach, a dorośli to od razu uderzają w wielki dzwon że zabierają im demokratyczne prawo do wolności wypowiedzi i takie tam farmazony.... :duh:

Założyliście ten wątek z propozycją, napisaliście do Admina- super :cool2: A chwilę nie możecie zaczekać na decyzję? Tak Wam spieszno? "Jutro" już nie będzie Waszych fur?

 

Większość z Was wypowiadających się w tym wątku ma max 2 letni staż i nie pamięta jak kiedyś wyglądała Galeria, jak jedno stwierdzenie typu "jakie brzydkie felgi" robiło z wątku bagno a nie wymianę rzeczowych poglądów nt auta. I dlatego jestem osobiście przeciwny możliwości komentowania fotek w wątku. Chcesz wysłać opinię- masz do tego PW. I nie okłamujcie się, że zlejecie ciepłym moczem negatywne opinie o swoim bolidzie, szczególnie te typu "nie bo nie". Podniesiecie rzuconą rękawice żeby tylko bronić "dobrego imienia" swojej wybranki.

 

 

Co do wyboru moderatorów- są to osoby które są po pierwsze członkami BMK Klub Polska, które poznamy osobiście i wiemy co sobą reprezentują a nie są zero-jedynkowym zapisem na serwerze, które wiedzą że zabawa w moderatora nie będzie trwała tylko kilka tygodni/miesięcy a potem się znudzi. I robimy to społecznie, w swoim mniej lub bardziej wolnym czasie. Tego już nie zauważacie, wystarczy że zabierze się Wam zabawkę a Wy już płaczecie. I kto tu jest dzieckiem?

 

A teraz słucham rzeczowych argumentów w dyskusji..... Osobiste wycieczki zostaną "nagrodzone" :twisted: .

 

PS. Mirek47 zdołał nazbierać 4 ostrzeżenia podczas krótkiego stażu na forum, nie próbujcie aspirować do jego "poziomu".

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 strony rzeczowych argumentów, reszty nie liczę bo to już Off Topic. Tam wszystko ginie, mało kto z nas zagląda. Chcielibyśmy tutaj, jak w dziale 1er, czy to taki problem? Nie wiem co jest większym problemem, zrobić to czy zrozumieć że wszyscy tego chcemy ? :roll:

 

Sprawdźmy "jakim moczem" zlejemy niepochlebne opinie a nie kierujmy się stereotypem "jak kiedyś wyglądało forum". Najwidoczniej jesteśmy nowym nabytkiem i może będziemy lepsi...

 

Mirek47 z waszych ostrzeżeń robi sobie tyle co wy z naszego tematu :twisted: on już dawno bana powinien dostać a nie ostrzeżenia...

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek47 już dawno powinien miec bana za swoje pajacowanie, a wy go ostrzegacie cztery razy. Może teraz cztery pochwały idąc tropem kija i marchewki?

 

[refresh] napisałem to samo co KoKos w tym samym momencie...

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobały mi się te dogłębne psychoanalizy mojej osobowości, szczególnie o zawiści, zazdrości, psie ogrodnika, próżności itd. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Jest dział Galeria? Jest.... to ciężko zamieścić tam swoje zdjęcia? Ano widać że ciężko, bo to przecież nie jest na samej górze, wśród innych aut, gdzieś gdzie nie widać mojego wypucowanego auta, no i nikt nie skomentuje, nie połechce mojej próżności.

 

 

 

 

Kolego ja podobnie jak inni użytkownicy tego forum spędzam 90 % "czasu antenowego" na forum e90... A nie na innych podstronach. Dział galeria bez dodawania komentarzy? Zadawania pytań, krytyki? A gdzie idea forum? Sorry ale sprzątanie głupich wątków i komentarzy należy do was - Moderatorów. Działam od wielu lat na kilku forach nie tylko związanych z motoryzacją i proszę nie rób z nas nie obytych młokosów.

Co do poczekania na decyzję zgadzam się z Tobą że tego nie zrobiliśmy. Ale od razu zamykać wątki? Mogłeś po prostu przenieść to do odpowiedniego działu. Jaka jest Twoja definicja galerii jak dam jedną fotkę na stronie to jest ok ? :mad2:

Co do próżności to gdybyś zauważył pokazując swoje zdjęcia, wykresy... narażam się również na krytykę i nawet jej oczekuję.

Pomaga mi to w podejmowaniu decyzji względem auta. Ponadto robię to anonimowo. Nie opowiadając całemu światu skąd jestem i co robię. Więc o "łechtaniu próżności" według mnie nie ma tutaj mowy. Popatrz proszę na e90post i zobacz jak wygląda "wolne" forum. pozdr.

Edytowane przez arnold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z Was wypowiadających się w tym wątku ma max 2 letni staż i nie pamięta jak kiedyś wyglądała Galeria, jak jedno stwierdzenie typu "jakie brzydkie felgi" robiło z wątku bagno a nie wymianę rzeczowych poglądów nt auta. I dlatego jestem osobiście przeciwny możliwości komentowania fotek w wątku. Chcesz wysłać opinię- masz do tego PW. I nie okłamujcie się, że zlejecie ciepłym moczem negatywne opinie o swoim bolidzie, szczególnie te typu "nie bo nie". Podniesiecie rzuconą rękawice żeby tylko bronić "dobrego imienia" swojej wybranki

 

Jak ktoś nie umie przyjąć konstruktywnej krytyki na klate, to jest to jego problem..

 

..nie wrzucaj nas wszystkich do jego koszyka i wmawiaj, że jak ktoś coś złego napisze o naszym aucie to będziemy się kłócić i rzucać..

 

..przeglądając galerie w dziale 1er, jakoś nikt nikogo nie obraża, nie ma awantur..

 

..w tym kraju jest demokracja, która oznacza wolność słowa..

 

..a ten dział przypomina system komunistyczny..

 

 

Chcielibyśmy tutaj, jak w dziale 1er, czy to taki problem? Nie wiem co jest większym problemem, zrobić to czy zrozumieć że

wszyscy tego chcemy ? :roll:

 

Sprawdźmy "jakim moczem" zlejemy niepochlebne opinie a nie kierujmy się stereotypem "jak kiedyś wyglądało forum". Najwidoczniej jesteśmy nowym nabytkiem i może będziemy lepsi...

 

Dokładnie :cool2:

 

Chcemy mieć taki dział jak w 1er, wszyscy są "za" i dalej jak grochem o ściane :mad2: ..

 

..chciałbym zauważyć, że to MY, użytkownicy tworzymy to forum i skoro wszyscy mówimy jednym głosem, że czegoś chcemy to czemu nie można tego zrobić ..

Edytowane przez maksss
Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..w tym kraju jest demokracja, która oznacza wolność słowa..

 

..a ten dział przypomina system komunistyczny..

No tu przesadziłeś :-). Jeszcze nikt nas nie pałuje za "podniesienie głosu".

 

A co do konkretnych argumentów:

1. Ilość osób, którym brakuje danej funkcji jest - jak widać - spora.

2. Mimo wszystko e9x nie ma jeszcze tak dużo i zaglądając do działu galeria często giną one w zalewie e36, e46 itp.

3. Faktycznie niejednokrotnie widziałem fora gdzie komentarze w galerii były typu "dla mnie 5er tylko w m-pakiecie..." i one rzeczywiście niewiele wnoszą, ale wedle zasady 20/80 zawsze te 20% wpisów będzie generowało sensowną treść, a 80% będzie "dodatkiem" pewnie niewiele wnoszącym - z tym raczej nie ma co walczyć bo się nic nie wywalczy.

4. Wielokrotnie chciałem w postach z fotkami zapytać autora np. czy stosował dystanse (przykład...), ale ponieważ nie było takiej możliwości to tego nie robiłem. Wiem, że odpowiesz, że mogłem na priv, ale po co skoro to forum i to nie było pytanie prywatne i pewnie niejednego odpowiedź by interesowała. Na priv mogę o cenę zapytać jeśli ktoś nie chce jej wyjawić całemu światu, ale pytania techniczne czy uwagi powinny być ogólnodostępne.

5. Może to tylko moje wrażenie, ale działa Galeria jest "martwy". Rzadko kiedy coś tam się zmienia, a e9x praktycznie nie ma - może chociażby z tego powodu warto byłoby spróbować innego podejścia do galerii żeby trochę rozruszać temat?

6. No i ostatni powód - ja siedzę wyłącznie w dziale e9x i f25 bo po prostu pozostałe mnie raz, że nie interesują, a dwa, że nie mam czasu ich czytać. Dlatego taka galeria powiązana z modelem, którego dotyczy dział powinna znajdować się tam gdzie jej użytkownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.