Skocz do zawartości

E39 520i 09.1997 - ABS, ASC...


koNik_N

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Podepnę się do tematu, czemu na pierwszym miejscu do sprawdzenia jest lewy tylni czujnik??

Są z jakąś wadą fabryczną, czy co??

Jestem jeszcze nie ogarnięty w przypadłościach beemek, więc pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

pytanie uzupełniające....

świecą w/w kontrolki lecz ekonomizer i prędkościomierz działa...

MIeraz przy małych prędkościach, podczas zbliżania się do skrzyżowania, czuję "bicie"abs w pedał i na chwilkę gasną obie po czym ponownie się włączają(świecą).

gdzie TU przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie przez trzy dni cyrki z abs asc licznik i ekonomizer, 2 godziny na kompie i to nie jednym . Rozbieralismy sterownik zagladalismy do środka i nic . Błędy jakie pokazywało czujnik prawy tyl przerwa lewy tyl przerwa plus błąd 67 . Jeździliśmy z komputerem i na 90 % wyszedł czujnik abs lewy tyl . Raz czytał prędkość raz nie i raz wszystko działało a raz nie . Nie raz jeździłem godzinę czasu i nic się nie świeciło , ale było coś takiego ze tylko dotknąłem pedał hamulca to abs zaczynał działać bez żadnego poślizgu i nie pokazywało błędów . Miałem też przypadek w ciągu 3 dni ze odpaliłem auto i odrazu zalaczyla sie pompa abs która pracowała przez 20 sekund wtedy silnik chodził jakby nie na wszystkie cylindry rzucalo silnikiem i alternator nie wyrabial bo przygasalo światło w środku auta , z początku się przestraszył bo otwieram maskę zobaczyć co się dzieje skąd takie dźwięki dziwne a tu się okazuje ze takie cyrki . Winny był czujnik który wymienilem wczoraj . A co najlepsze przy probie wymiany starego czujnik zlamal się i miałem jeszcze poltora godziny więcej roboty ; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.