Skocz do zawartości

Zlot KRAKOW


michalfokus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Będzie ktoś z jakąś e46? Jestem na kupnie, a bym pogadał o BMkach i obczaił na żywo. na spota bym się może przytoczył "Volno S60". Chyba ze jestescie zamknieta kasta i nie przyjmujecie zdrajcow marki :mrgreen:

 

Pewnie ktoś się pojawi e46 teraz pogoda dopisuje to zjawiają się liczne grona :D

Sprzedam :

- ręczny M-pakiet BMW e9x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś z jakąś e46? Jestem na kupnie, a bym pogadał o BMkach i obczaił na żywo. na spota bym się może przytoczył "Volno S60". Chyba ze jestescie zamknieta kasta i nie przyjmujecie zdrajcow marki :mrgreen:

Wpadaj śmiało.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ponowie, ja dojechałem na sam koniec :cry: spotkałem mmcv na światłach a na spocie nie byłem bo się spóźniłem niestety , a coś już tam daniel z ttc mi zawirował kompa bo usuwałem DPFa to grzech było nie cipować :norty: moc jeszcze nie znana bo będzie jeszcze korekta robiona , pojechałem potem na zakopiankę i było sporo fajnych BMW i m3 biała była ładna
kaczka23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ponowie, ja dojechałem na sam koniec :cry: spotkałem mmcv na światłach a na spocie nie byłem bo się spóźniłem niestety , a coś już tam daniel z ttc mi zawirował kompa bo usuwałem DPFa to grzech było nie cipować :norty: moc jeszcze nie znana bo będzie jeszcze korekta robiona , pojechałem potem na zakopiankę i było sporo fajnych BMW i m3 biała była ładna

 

Szkoda , że się spoźniles można by obczaić nowy zakup , po czipsie bez dpf to pewnie już jakieś 350 PS jest :)

Sprzedam :

- ręczny M-pakiet BMW e9x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by się kiedyś karnąć pod to Zakopiańską większą grupą zintegrować z reszta,choć jak proponowałem

na forum Bmw Sport...zainteresowanych nie było :8)

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by się kiedyś karnąć pod to Zakopiańską większą grupą zintegrować z reszta,choć jak proponowałem

na forum Bmw Sport...zainteresowanych nie było :8)

 

A ty Michał czemu się nie pojawiłeś ?:p

Sprzedam :

- ręczny M-pakiet BMW e9x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...ktoś jest może zainteresowany podskoczyć w niedziele po Ułężu na

DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014 do Torunia?

 

http://www.driftforum.pl/viewtopic.php?f=15&p=212922#p212922

 

o ile logistycznie będzie się to dało ogarnąć :diabel_faja:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ponowie, ja dojechałem na sam koniec :cry: spotkałem mmcv na światłach a na spocie nie byłem bo się spóźniłem niestety , a coś już tam daniel z ttc mi zawirował kompa bo usuwałem DPFa to grzech było nie cipować :norty: moc jeszcze nie znana bo będzie jeszcze korekta robiona , pojechałem potem na zakopiankę i było sporo fajnych BMW i m3 biała była ładna

 

No cos jest pogrzebane napewno , no nic trzeba by to sprawdzic na zywo na kresce...wsumie szkoda ze nie sprawdzilismy tego w czwartek :( , ale mam wrazenie ze dostalbym baty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szału :) bo program słaby a na hamowni jeszcze nie byłem ale się wybiorę a ty masz już wirusa zrobionego :?: PS wydaje mi się że e90 szła sporo lepiej i dużo lepiej się jeździło 3ką :cry2:
kaczka23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szału :) bo program słaby a na hamowni jeszcze nie byłem ale się wybiorę a ty masz już wirusa zrobionego :?: PS wydaje mi się że e90 szła sporo lepiej i dużo lepiej się jeździło 3ką :cry2:

Szczerze to kiedyś miał ochotę się ze mną zmierzyć z forum kolega Roger-Nysa swoją podłubaną dość mocno 535d ale na spotkaniu w Tychach organizowaną przez dziquska, przejechał się tylko moją trójką i stwierdził że nawet nie ma po co stawać do rywalizacji, nie potraktujcie tego jako zachwalanie mojego auta ale po prostu 535d jest to kawał auta i 335d zawsze będzie lepiej się odpychać.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Weż jeszcze pod uwage że są lepsze i gorsze programy :twisted: 535d nie jest wiele cięższa od 335d

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kusicie takimi dyskusjami...

Chyba w końcu machnę jakiś program do swojej.

Ech. Jakie to wszystko jest względne i relatywne :roll:

Pamiętam jak kiedyś zrobiłem sobie program w audi A4 na 150KM - myślałem, że odfrunę tym samochodem.

Teraz pod maską prawie 300KM a zaczyna mocy brakować :)

Edytowane przez Nightsabes777
http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciekaw jestem czy do nowej trojki powedruje ten 3litrowy 3 turbinowy silnik 50d i jak to bedzie po czipie latac ....

bmw 350d :> 450 koni po wirusie :> w dizlu :> :shock:

 

Jak siedze za sterem to sie tej mocy tak nie czuje - przyzwyczailem sie , ale jak mnie czerwony przewiozl to myslalem ze odplyne :> jak czlowiek nie trzyyma kierownicy to jest adrenalina

:)

brakuje ci mocy daj swoje auto kobiecie czy zonie i przejedz sie na miejscu pasazera --- ja przy 220km/h odpywam :D i nagle sie okazuje ze to auto to mocny potwor ! :8) ot takie moje spostrzezenie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam jest ciagle malo ... mysle ze poziom 9s 100-200 bylby zadawalajacy - ale to wtym aucie niemozliwe .

tak z ciekawostek moje czasy mierzone czyms ala RaceLogic (Garmin GLO 10HZ GPS) - dokladnosc pomiaru prawie identyczna.

 

80-180 - 10.88s -10.99

60-140 - 6.7s

80-160 - 7.7

100-200 - 13.32 - 13.4

0-100 - 6.1s - ale ruszone normlanie bez strzalu ze skrzyni i tylko jedna proba - szkoda mi automatu na takie zabawy , do urwania jakies 0.3-0.5 s bo 0-10 trwalo 0.8s...

 

patrzac na pomiary M3 E46:

100-200: 14.9s (Usa, schamowane na 342 konie dwa miesiace przed pomiarem - paliwo 95 ze stacji "no name")

100-200: 12.8s (Hipek, seria)

100-200: 12.3s (Hipek, krotki dyfer, evolve stage 1, dolot KN, 19'' Competition)

100-200: 12.0s (Hipek, krótki dyfer, evolve stage 1, dolot KN, 19'' Competition, SuperSprint Race)

 

 

idzie calkiem niezle, niewiele gorzej niz 650i

E63 650i Manual 100-200: 12.6s

 

Tak @kaczka dlubalem mojego 330-340 koni 690nm obecnie.Bez usuwania limiterow DPF nie ruszany , obciete gora zeby EGT nie roslo.

Co do Twoich odczuc wzlgedem 330d+ ... mmm tu masz automat , ja jak wsiadlem do 35d to wydawalo mi sie ze na 2-3 gorzej przyspiesza , i tak rzeczywiscie jest przy zmianie biegow manual prawie odrazu spina , a automat zanim zatrybi to troche trwa. Pozatym 1-2 przy automatach jest tylko 50% NM rzucanych na asfalt co pozwala oszczedzac naped i sama skrzynie. Dodatkowo 330d ma jedna turbine a z dwoch turbin nie ma takiego klepniecia w plecy , klepniecie jest dawkowane i wyzej od okolo 3600-3800 (tam gdzie sie konczyla 30d) czuc jak moc dalej rosnie , jak w benzynie .

 

Odnosnie nowego 50d , w M550d touring seria idzie gorzej niz moj po programie - waga robi swoje 2tony zelastwa + Xdrive... :

80-200 17.5 M550d Touring

80-200 14.74 635d+

po programie M550d Touring jest o prawie 1s szybsze (13.92)

Ale mysle ze ten motor w 3ce robil by przeciag... masakryczny przeciag... Poczekajmy jak audi wsadzi do A4 3.0biTurbo to BMW wsadzi do 3ki 50d.

Edytowane przez mmcv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.