Skocz do zawartości

Zlot KRAKOW


michalfokus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam forumowiczów

zauważyłem że ostatnie zloty w krk to tylko E9X... :)

czy będzie organizowany dla wszystich, ew. tylko E46?

jaki zazwyczaj jest plan takiego zlotu?

myślałem ostatnio, że chciałbym przyjechać z kolegami na taki spocik, dowiedziec się od znawców czegoś wiecej na temat jak można ulepszyć moje e46, poznać Was oczywiście osobiście, pooglądać inne maszyny i ogólnie pogadać na temat jakichś dobrych miejsc do fotografowania, gdzie można się nauczyć jazdy bokiem (bez opcji zatrzymania się na jedynej latarni na środku jakiegoś parkingu) i innych tematów związanych z BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ostanie dwa spoty wyglądały tak:

Zbiórka w ustalonym miejscu, pogaduchy, przejazd przez miasto na tor kartingowy, pogaduchy, zdjęcia, jazda gokartami, pogaduchy, odjazd do domu.

Każde BMW mile widziane.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak myślę...że można by zorganizować coś wspólnie z chłopakami z bmw-sport.pl...

Z tego co wyczytałem organizowali spoty dość często,przynajmniej w sezonie letnio-jesiennym...

Trochę samochodów przyjezdzało,Beemka to Beemka... :cool2:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak myślę...że można by zorganizować coś wspólnie z chłopakami z bmw-sport.pl...

Z tego co wyczytałem organizowali spoty dość często,przynajmniej w sezonie letnio-jesiennym...

Trochę samochodów przyjezdzało,Beemka to Beemka... :cool2:

 

Też o tym pomyślałem ostatnio. Jeździłem na tamte spoty jeszcze jak miałem e46 i czasami na zakopiance było 20+ aut BMW :] Tak ,że przy następnym spocie napisze info również na sporcie :]

Sprzedam :

- ręczny M-pakiet BMW e9x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE kiedy jakiś trening na powercart bo teraz jest jazda w drugą stronę i powiem że fajnie :D

No co Ty mówisz?

To tam pod koniec tej prostej musi być ładne dochamowanie :)

Chyba, że Tobie się w trakcie kierunki pomyliły :mrgreen:

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o mnie to bardzo chętnie w sobote...w Krk będę od piątkowego wieczoru,wiec jeśli coś

wcześniej to ja odpadam :mad2: ...jeśli coś w sobote bądz później...to się kurna szykujcie leszcze :diabel_faja: :mrgreen:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o mnie to bardzo chętnie w sobote...w Krk będę od piątkowego wieczoru,wiec jeśli coś

wcześniej to ja odpadam :mad2: ...jeśli coś w sobote bądz później...to się kurna szykujcie leszcze :diabel_faja: :mrgreen:

Ha! Nie pogadasz.

Ostatnio poprawił swój czas o 0.00000000000000000001 sekundy i już Ci leszczu powie :mrgreen:

O co jedziemy? :norty:

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa :norty: choc i tak się założę że w drugą mańke mi lepiej pójdzie...a co do spotu,to

jak nie ma ciśnienia na weekend 25-26...to ja bym wolał kolejny...31-01...przynajmniej

mody były by porobione w większości,ale ja tam se mogę woleć :mrgreen: ...najwyżej się

nie zjawię :mad2:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie musi.

Może być w tygodniu wieczorem.

Jak nie w przyszły weekend to w ostatnim tygodniu stycznia można się spotkać.

Wtedy na spokojnie się mody pokończy i będzie co oglądać.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie pamieta mnie ktoś, bylem na spocie x3 w bonarce i tak Wam pozazdroscilem trojek ze wczoraj kupilem e91 z 2006 r 2 litrowy d. 163km ktos mi powie czy ten motor jest podatny na program, oczywiscie na spocie bede przyszlym, nie wiedzialem ze ten model sie tak dobrze drogi trzyma ;-)

 

Wysłane z mojego GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie pamieta mnie ktoś, bylem na spocie x3 w bonarce i tak Wam pozazdroscilem trojek ze wczoraj kupilem e91 z 2006 r 2 litrowy d. 163km ktos mi powie czy ten motor jest podatny na program, oczywiscie na spocie bede przyszlym, nie wiedzialem ze ten model sie tak dobrze drogi trzyma ;-)

 

Wysłane z mojego GT-I9300

Graty zakupu , tak jesli silnik w dobrym stanie to okolice 200koni jest osiągalne , tylko często pada turbo w tych silnikach

Sprzedam :

- ręczny M-pakiet BMW e9x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAMOWANIE po długiej prostej jest nawet zabawne kolega co był za mną poszedł na pełnym ogniu w park maszyn (tam gdzie się startowało ) :duh: trasa spoko od poniedziałku znowu zmiana kierunku jazdy :mad2: a jeśli chodzi o spoty to mi najlepiej piątki do w sobotę zawsze wolne :)
kaczka23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem teraz otwarty na każdy termin :D

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.