Skocz do zawartości

2004 e 60 automat Filtr cząstek


klonek12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Mam małe pytanko po czym poznan czy mam ten filt czastek? mam auto z 2003 roku z czerwca 3 litry diesel?

 

 

zerknij na rury wydechowe jak pozakrzywiane na dół to bez filtra , jak proste to z filtrem. W idrivie masz też w zakładce Service - DPF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodzę się z moim przedmówcą, ja mam tlumik skierowany w dół, a w zakladce service mam dpf, wydaje mi się iż w dieslach bmw wydech "prosto" jest dodatkową opcją

No nie, tak nie ma. Albo poprzedni właściciel wymienił wydech na zły, albo zmienił oprogramowanie na złe. Obstawiam to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanero......

 

Dziwne jest to ze masz 2005r (M Sport) i masz wydech w dol.Wydawalo mi sie ze w m-pack cars zawsze wydech byl na prosto.W koncy jest ladniejszy i wyglada bardziej sportowo.W zasadzie to ja tez tego nie kumam bo np ja mam podwojny niklowany wydech a widzialem piatke M Sport z tego samego roku co moja i miala pojedynczy gruby wydech na prosto ale nie niklowany,moze to przypadek :think:

 

Jak dla mnie to BMW jesli chodzi o stylistyke wydechu jest bardzo dalekko za......Jaguar XF lub Honda.Moze kiedys zaczna robic to na wysokim poziomie :wink:

The ultimate driving machine.....B.M.W///M SPORT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kiedys słyszałem to i owo o tych końcówkach i jest chyba jakis przepis na to , jeśli nie ma DPF rura musi byc skierowana w dół po to aby auto jadace z tyłu nie było narazone bezposrednio na chmórkę :lol: śmierdzacego dymu :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj sprawdzilem mam ruru chromowane proste ale w komputerze w zakladce nie mam nic o dpf tylko pisze mikrofilter i jak w to wejde pisze mikrofilter von ihrem bmw serwis wechseln lassen. czyli co wkoncu mam? dpf?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nie masz. Mikrofiltr to inaczej filtr kabinowy do nawiewu. Pozycja w menu serwisowym odnośnie DPF byłaby coś w stylu particulate filter (nie pamietam jaka jest pełna nazwa).
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.