Skocz do zawartości

e90 lampy i szyby


laki44

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem tu nowy mam pytanko wie moze ktos gdzie w wa-wie można przyciemnic szyby i jaki jest koszt do e 90 czy też mozna jakoś samemu? jesli chodzi o lampy to mam zwykłe i czy naprzykład mozna do takich założyc ringi? a i jeszcze jedno chodzi mi o małą lotke na klape bagażnika taki malutki spoilerek czy ktoś taki ma i gdzie mozna cos takiego kupić? dzięki za pomoc:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o lampy to mozna jedynie wymienić z zwykle poliftowe z ringami (wtyczki pasuja idealnie nie trzeba nic przerabiać) np. http://moto.allegro.pl/bmw-3-e90-e-90-e91-e-91-zwykla-lewa-lci-po-2007-i1350104795.html

odnosnie spoilerka to taki : http://moto.allegro.pl/bmw-3-e90-spoiler-na-klape-nowosc-i1352910789.html

lub taki : :D http://moto.allegro.pl/spojler-bmw-e90-carbon-4-drzwi-tyl-karbon-bmw-i1378071558.html :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby polecam w Raszynie

sciemniacze.pl

robiłem dwa auta jedno 3 lata temu, a drugie 2 lata temu. wszystkie szyby oprócz czołowej. polecam boki 30% a tył 50%

Robią rewelacyjnie ! folia nigdzie nie odchodzi, ale pamiętaj, że na przodzie (poczne przód) nic nie możesz mieć naklejone i robisz to na własną odpowiedzialność.

za całego passata sedan zapłaciłem 600PLN naprawdę warto...

 

kilka ich prac w BMW

http://www.sciemniacze.pl/galeria?album=all&gallery=17

http://www.sciemniacze.pl/galeria?album=all&gallery=24

http://www.sciemniacze.pl/galeria?album=all&gallery=57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kToś mi pomoc z Tymi lampami czy w zwykłych lampach można założyć ringi jeśli Tak To jak? moża jakieś linki co do kupna bym był wdzięczny:D:P

 

Lampa jest klejona do tego obydwie części lampy tak się zazębiają że bezinwazyjnie lampy nie rozbierzesz. Wątpię czy da się coś takiego zrobić dobrze, przynajmniej ja nie widziałem.

Sam chciałem dać do wyczyszczenia swój bixenon i historia jest ta sama:

Jest tak duże ryzyko uszkodzenia lampy że nie polecam…

 

Popatrz jaka rzeźba:

 

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=14156

http://img860.imageshack.us/img860/2813/podpise90v02.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się przy okazji spytam, gdzie w Krakowie lub okolicach można też dobrze obkleić szybki ?

 

też przechodzę ten temat w tym momencie jestem już umówiony z gościem z bielska bialej, koszt calości w mojej wersji powiedzial okolo 650 brutto, folie jakaś lepsza ponoć...? - metaliczna

 

mam numer do goscia więc jak Cię to interesuje to pisz na priv

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się przy okazji spytam, gdzie w Krakowie lub okolicach można też dobrze obkleić szybki ?

 

też przechodzę ten temat w tym momencie jestem już umówiony z gościem z bielska bialej, koszt calości w mojej wersji powiedzial okolo 650 brutto, folie jakaś lepsza ponoć...? - metaliczna

 

mam numer do goscia więc jak Cię to interesuje to pisz na priv

 

pozdro

 

ja przyciemniłem sobie szyby właśnie taką folią i teraz mam problemy z działaniem anteny radiowej :(

dopiero po przyciemnieniu dowiedziałem się że do BMW E91 należy stosować folię bez opiłków metalu

niestety nie wiem co mam zrobić bo ściąganie folii z tylnej szyby może spowodować przerwanie nitek do ogrzewania i anteny

antena niestety działa znacząco gorzej być może to zbieg okoliczności a może popsuł sie wzmacniacz od anteny który jest pod spojlerem ale w takim razie mam wyjątkowego pecha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się przy okazji spytam, gdzie w Krakowie lub okolicach można też dobrze obkleić szybki ?

 

też przechodzę ten temat w tym momencie jestem już umówiony z gościem z bielska bialej, koszt calości w mojej wersji powiedzial okolo 650 brutto, folie jakaś lepsza ponoć...? - metaliczna

 

mam numer do goscia więc jak Cię to interesuje to pisz na priv

 

pozdro

 

ja przyciemniłem sobie szyby właśnie taką folią i teraz mam problemy z działaniem anteny radiowej :(

dopiero po przyciemnieniu dowiedziałem się że do BMW E91 należy stosować folię bez opiłków metalu

niestety nie wiem co mam zrobić bo ściąganie folii z tylnej szyby może spowodować przerwanie nitek do ogrzewania i anteny

antena niestety działa znacząco gorzej być może to zbieg okoliczności a może popsuł sie wzmacniacz od anteny który jest pod spojlerem ale w takim razie mam wyjątkowego pecha ;)

 

Nic się nie przerwie. Cóż to by była za folia, gdyby się tak działo? Jedź do zakładu, który przyciemniał Ci szyby i się dowiedz co i jak. Wg mnie bez obaw.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nic się nie przerwie. Cóż to by była za folia, gdyby się tak działo? Jedź do zakładu, który przyciemniał Ci szyby i się dowiedz co i jak. Wg mnie bez obaw.

 

Pzdr.

 

Jak zwykle są fachowcy i FACHOWCY.

 

Wszystko zależy na jakiego trafisz, z tego co sie dowiedzialem to ten gościu robi również zlecenia dla sikory, wiec myślę ze nie jest to jakiś zwykły przylepiacz folii..., we srodę jadę na przyklejenie to opiszę co i jak, martwi mnie tylko to że on potrzebuje auto na jakieś 8 godzin, z tego co mówił, ale jeżeli ma to być dobrze zrobione - to MUSI POTRWAĆ, tylko się jeszcze zastanawiam nad tymi przodami - czy je też przyciemniać, tył wiadomo w całości, ale przód...?

 

JAk myślicie....? - czy nie będzie trochę do kitu wyglądać, jeżeli zrobię bez przodu....?

 

Obawiam się przodu z uwagi na to że często jeżdżę za granicę i nie chciałbym mieć nieprzyjemności z tym związanych, co prawda gościu mówił że mogą mi jakiś nożyk dać i jak będzie problem to się taką folię w papę sekund ściąga nawet w czasie trwania kontroli, tylko później szybko autem na myjnię aby ci klej z szyby ściągneli...

 

Sam juz nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nic się nie przerwie. Cóż to by była za folia, gdyby się tak działo? Jedź do zakładu, który przyciemniał Ci szyby i się dowiedz co i jak. Wg mnie bez obaw.

 

Pzdr.

 

no właśnie w teorii nic się nie przerwie ale z doświadczenie wiem że niestety może się przerwać (a wiem to dlatego że sam wielokrotnie przyciemniałem szyby i wiem jak może się zachować folia nawet ta najlepsza)

a warsztatu nie mam co oskarżać bo to mój warsztat i niestety człowiek uczy się ciągle na własnych błędach (pierwszy raz się z czymś takim spotkałem że szyba znacznie gorzej odbiera fale radiowe po przyciemnieniu i gdy później zacząłem drążyć temat dowiedziałem się od dystrybutora folii że w BMW bywały takie przypadki i wtedy preferują inny typ foli właśnie bez opiłków metalu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natural to jak byś mi mógł podesłać do niego numerek to by było super :cool2: na razie się rozglądam za gośćmi bo chce to zrobić na wiosnę :norty: zastanawiam się też nad tym przodem czy robić go na te 30%, czy sam tył :roll: :roll: w sumie do czarnej buni sedan był by okej chyba przód :roll: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natural to jak byś mi mógł podesłać do niego numerek to by było super :cool2: na razie się rozglądam za gośćmi bo chce to zrobić na wiosnę :norty: zastanawiam się też nad tym przodem czy robić go na te 30%, czy sam tył :roll: :roll: w sumie do czarnej buni sedan był by okej chyba przód :roll: :roll:

 

 

Nie widze przeszkód :

 

+48 505 276 966

 

Tylko dogadaj sie z nim co do ceny, ja miałem ustaloną na 650 brutto, jako kuzyn jego znajomego, za całość, czyli łącznie z przodem, i jak sie w sumie okazalo musiałem przelozyć to robókę, bo mi wpadł teraz amortyzator, a chłopaki z mauto mogą mi to tylko jutro zrobić i dlatego musialem na razie zrezygnować - ale będę u niego w przyszlym tygodniu to robił

 

Może trzeba by było z gościem pogadać aby ustalił inna cenę dla forumowiczów.... - ale to dopiero w przyszłym tygodniu z nim zagadam - to wam opiszę - co i jak...?!!!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.